Skocz do zawartości

czerwony330d

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czerwony330d

  1. Bo na pewno nic się nie zmieniło skoro numery części sa takie same :duh:
  2. Skoro masz te linki i info o zmianie materiału - potwierdzoną - to podziel się tą wiedzą :cool2: Właśnie, podziel się wiedzą :D Sam jestem ciekaw co tam zmienili bo slędzę temat od początku :)
  3. To są lampy Pre-Lci a ja mam Lci i u mnie kierunki są diodowe.
  4. Odkręcił nadkole :duh: Poza tym kolego Fido, robota jak najbardziej :cool2: Bardzo fajny opis demontażu, ciekawe czy u mnie w lampach LCI też tak łatwo wychodzi ta soczewka. A masz skretna lampe czy zwykla ?? bo skretna raczej tak nie wyciagniesz bo trzeba ospilowac jedno mocowanie z silniczka skretnego :( Tak mam skrętne ale nie wiem czy konstrukcja jest taka sama :(
  5. Odkręcił nadkole :duh: Poza tym kolego Fido, robota jak najbardziej :cool2: Bardzo fajny opis demontażu, ciekawe czy u mnie w lampach LCI też tak łatwo wychodzi ta soczewka.
  6. Kolego nie wiem o co chodzi ale wysłałem tobie :duh:
  7. Pięknie będą się komponować te stołki z resztą wnętrza :cool2: Szkoda się nie spotkaliśmy w Moto-Spa można by było sobie pogawędzić :D Napisz czy cena za stołki jest bardziej atrakcyjna czy taka sama jak ostatnio mi podałeś.
  8. ciekawe zdjęcie wyszło :cool2: Trzeba było do galerii wrzucić :D
  9. Programik robiony u tego samego tunera i seria ładna wyszła to też ładnie wyszło, następny krok to zrób Icek w MG i będzie miodzio, wydeszek Eisenmanna i będzie 300 kunia :cool2: DPF usuwałeś u Alego? Zresztą co tu pisać bardzo ładny samochód i mody idą w dobrym kierunku :cool2:
  10. Kolego jaga nie wiem po co to robisz :duh: Daj sobie już spokój i sie powstrzymaj od tego typu wpisów :nienie: :police: :mlotek: to cena za jedną sztuke. czyli komplet 18 zł plus wysyłka ;) Właśnie a kolega jaga myślał że za 6 złotych kupi komplet :duh: Cały czas siedzi na allegro i za wszelką cenę chce znaleźć jak najtańszą ofertę :duh: :nienie:
  11. Tak tylko pewnie w Maserati klamki były karbonowe a nie oklejane, ale możesz okleić, jeżeli fajnie wyjdzie to może i ja się pokuszę :D Nie, no wiadomo, że nie oklejane :lol: Fajnie się komponowały z ciemnym lakierem nadwozia tego Maserati. Zostało mi trochę folii z listew to może się na wiosnę pobawię, ale najpierw muszę zderzak założyć :twisted: Właśnie najpierw załóż zderzak a potem myśl o oklejaniu :D
  12. Dzięki za współczucie, to chyba był ruski szkop sądząc po nazwisku. Właśnie myślałem że tylko u nas kręcą wałki a tu taki zonk, co prawda to chyba ruski szkop. Szczerze to nawet starych nakładek nie zdejmowałem bo na pierwszy rzut oka widać że są inne :duh: :mad2: tak myślałem nad lusterkami od M3 ale stwierdziłem że pójdę w stronę Performance, no nic jak nikt nie odkupi to wystawię na ebayu ale za grosze nie oddam i przez PayPal rozwiąże problem.
  13. Koledzy dzisiaj miałem zamiar zamontować już nakładki carbonowe Performance i okazało się że szkop nabił mnie w butelkę bo nakładki są przewidziane do E81, E82 i E87 E88 :duh: :mad2: Jeżeli ktoś chciałby zakupić te nakładki do swojej 1-er w bardzo dobrym stanie to mogę odsprzedać za cenę mojego zakupu, jeżeli nikt nie będzie chętny to wystawię na ebayu lub założę przez PayPal sprawę o zwrot kasy ale to w ostateczności, najgorsze jest to że pisałem do typa czy pasuje do E91 przed liftem a on mi odpisał że to do przed lifta :duh: :mad2: Normalnie to woła o zemstę do nieba :zlosc: :bokser:
  14. Tak tylko pewnie w Maserati klamki były karbonowe a nie oklejane, ale możesz okleić, jeżeli fajnie wyjdzie to może i ja się pokuszę :D
  15. Kolego szymonb bardzo ładny opis :cool2: Nie oklejałem klamek ale kiedyś okleiłem nakładki lusterek i fajnie wyglądało do pierwszej zimy a podczas zimowej aury folia po prostu odchodziła na bokach, stosowałem folię 3M di-noc więc wydaje mi się że dobrej jakości, być może za mało zakładki na bokach dałem i dlatego a na klamkach karbon jakoś mi nie leży ale to tylko moje zdanie :wink:
  16. I o to właśnie chodzi :cool2: wytlumacz to babie :mrgreen: Właśnie wytłumacz :norty:
  17. Kolego sam decyduj czy chcesz to auto kupić czy nie, tak jak koledzy wcześniej pisali weź ze sobą dobrego fachowca, miernik i dokładnie obejrzyj to auto, bardzo dobrze gdybyś wziął również kogoś kto może podpiąć pod komputer i posprawdzać sterowniki i moduły, jeżeli auto spełni twoje oczekiwania to kupuj a czym więcej będziesz pytał tym więcej nabierzesz niepewności czy forum kupuje dla Ciebie auto "NIE" to tylko ty musisz zdecydować, przypomina mi się kiedy rok temu również pytałem czy warto, wtedy również odezwało się wiele osób nie kupuj to złom, złożone z dwóch, kradzione, lewe itp. auto też było w przystępnej cenie i kiedy zdecydowałem że je kupię, dosłownie godzinę przed kupnem zostało sprzedane :duh: :duh: Także weź sobą fachowców i jeśli oni odradzą Ci zakup wtedy zrezygnuj i szukaj innego a co do 535d to akurat ten model sobie odpuść bo takie przeróbki na M5 jakoś do mnie nie przemawiają.
  18. Ok nie ma problemu, wtedy pewnie i kolega Vale46 wpadnie i paru innych i byłoby ciekawie, ale nie zaśmiecajmy wątku kolegi, chyba że będzie przejazdem w Zabrzu to wpadnie do mnie do Żor bo ma niedaleko :wink:
  19. Więc teoretycznie te 20 dodatkowych kilogramów nie powinno robić żadnej różnicy :wink: Bilstein jest świetny ale EDC to genialna rzecz, więc jeżeli jest to technicznie wykonalne... :8) Technicznie wszystko jest do zrobienia :D Teraz to muszę poważnie rozważyć tą kwestię, EDC można już za fajne pieniążki wyrwać z montażem dam sobie radę a kodowanie dziqusek pewnie ogarnie a części bym sobie powolutku kompletował :D
  20. Jak chcesz jechać do Zabrza to do mnie masz rzut beretem, ja u siebie też mam zamiar czyścić soczewki to i twoje możemy ogarnąć :wink:
  21. Tak też właśnie myślałem i jednak jak już to lepiej zamontować bilsteina i wszystko będzie dopasowane do ciężaru auta choć M3 wcale takie lekkie nie jest bo waży prawie 1700 kg a 335d to waga 1720 kg :D
  22. Dzięki za info oraz zdjęcia, mam zamiar również u siebie zdemontować i wyczyścić soczewki, tylko ja mam teraz lampy LCI i nie wiem czy to taka sama procedura wyciągania, miałeś jakieś problemy z demontażem/montażem? Żaróweczki w ringach efektownie świecą :cool2: Też muszę zmienić u siebie bo ori świecą na żółto :duh:
  23. Przecież kolega nie napisał że kupił auto za 30 tysi :duh: Każdy kto kupi auto tanio, to od razu jest ganiony że auto złożone z trzech albo totalna padaka :duh: :mad2: Jak kolego nic mądrzejszego nie masz do pisania to lepiej odpuść z takimi tekstami :duh:
  24. Tak separator oleju to odma a jeżeli niedawno była wymieniana to odpuść sobie wymianę separatora zrobisz to przy następnej wymianie oleju :D Gratki zakupu auta z tak małym przebiegiem :cool2:
  25. Właśnie może faktycznie coś ze sterowaniem było nie tak, najważniejsze że twoje odczucia są pozytywne :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.