Skocz do zawartości

czerwony330d

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czerwony330d

  1. Warte swojej kwoty :cool2: Swiatlo bielsze i mocniejsze :) polecam z czystym sumieniem :cool2: Jak chcesz postaram sie jakies zdjecie w nocy zrobic. Ja też jestem ciekaw efektu świecenia tych żaróweczek. Poza tym autko bardzo ładne i zadbane :cool2: Napisz jeszcze jakie odczucia po założeniu sprężyn Eibacha, nie jest twardziej niż przed?
  2. Wydaje mi się że trochę przesadzasz z tymi odczuciami :shock: Może twoje sterowanie klapkami było skopane i klapki były cały czas otwarte lub zamknięte. Na pewno usunięcie klapek nie poprawiło gaszenie bo od tego jest przepustnica :duh: To że silnik pracuje tak samo jak wcześniej też na to nie mają wpływu klapki :duh: Sprawdzałeś przed zabiegiem usunięcia klapek, diagnostykę silnika live data? Bo jeżeli nie a klapki nie pracowały to oczywiście usunięcie klapek poprawiło pracę silnika jeśli chodzi o pracę a nie gaszenie i głośność. Bardzo dobrze że po tym zabiegu nie odczuwasz negatywnych skutków :cool2: Nie bierz tego do siebie to tylko moje przemyślenia na temat klapek :wink:
  3. 1. djNanek 2. Silver200 3. matig2 4. chajec 5. michu86 Koledzy jeszcze pięć osób i mogę zamówić naklejki po 20 złotych, także kto chętny niech się dopisuje.
  4. Właśnie zastanawiam się nad jedną rzeczą, mam zamiar coś zrobić z zawiechą, moja nie jest w najgorszym stanie ale cały czas zastanawiam się nad zawieszeniem z M3 E92 a konkretnie z EDC jest możliwość zakupu używanych części ale zastanawia mnie to czy to spasuje do Turasa i czy da się to zamontować poprawnie z instalacją, kodowaniem itp. Myślę również nad zestawem Bilstein B16 ride-control jest na allegro: http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/38/87/84/11/3887841134 A może polecicie coś innego by troszkę przód obniżyć i delikatnie tyłeczek, oczywiście żeby za bardzo nie stracić na komforcie, proszę o wypowiedzi, dziękuję za każdą sugestię :)
  5. Dobrze Arturku, dziękuję za odpowiedź, zresztą i tak muszę do Ciebie zadzwonić w pewnej nurtującej mnie kwestii :D
  6. Artur, napisz czy będziesz na Śląsku i ewentualnie kiedy?
  7. Zgadzam się z kolegą :cool2: Ori to po prostu jakości i tyle na ten temat :P
  8. Program nic nie pomoże gdy klapki będą wyrzucone, jedynym wyjściem jest zbiorniczek na pary oleju odpowietrzenia skrzyni korbowej i problem cieknącego kolektora powinien minąć, oczywiście czyszczenie kolektora obowiązkowe :)
  9. To bardzo dobra cena :cool2:
  10. Ja napiszę tylko tyle, mój kolega też skąpił parę złotych więcej za ori, w końcu przekonałem go do lamp Black Line a jak już dla niego zamówiłem to nagle ubzdurało mu się że jednak te które zamówiłem sprzeda a kupi te tańsze i na dodatek z ledowymi światłami stop czy coś takiego, jak przyszły lampy ori Black Line ja mu podsunąłem pomysł by sobie zamontował jak to będzie wyglądać a jak mu się nie będą podobać to niech sprzeda i kupi tamte i uwierz mi jak zamontował to już ich nie zdjął i nie zamieni na jakieś Depo czy coś innego, także nie namawiam cie do niczego ale jak chcesz lampy zmienic to tylko ori Black Line.
  11. Tak na pewno pokażą się błędy, które ukierunkują gdzie masz szukać problemu.
  12. Ja tez zawsze czekam zanim zapnę pasy i odpalam a ikonka ze spiralką zawsze się pojawia. Może sterownik zwalony i dlatego się ikonka nie pojawia :?: Najlepiej sprawdzić błedy w sterowniku silnika.
  13. W ASO BMW czy serwis nieautoryzowany BMW :? W Centrum BMW. Aso takich rzeczy nie robi. Też tak myślałem. Możesz wyrzucic klapki to twoja sprawa ale obyś tego nie żałował :?
  14. Trzeba czekać, naprawdę za pierwszym razem wysyłałem wszystkim priorytetem i niektórzy otrzymali bardzo szybko a niektórzy czekali tydzień, masakra :duh:
  15. Po co ci zamienniki z allegro jak mogę zamówić za 800 zeta nówki sztuki nie śmigane :D
  16. Przy takiej temperaturze musi pojawić się kontrolka o grzaniu świec, jeżeli się nie pojawia to jest jakis problem :(
  17. W moim aucie wymieniłem wszystkie świece żarowe i dzisiaj auto stało na parkingu z 12 godzina a temp. zew. to -8, auto odpaliło od strzała przedtem informując mnie o grzaniu świec i nie mam żadnych objawów nierównej pracy silnika czy terkotania, najprawdopodobniej świece do wymiany.
  18. W ASO BMW czy serwis nieautoryzowany BMW :?
  19. Kolego naklejki tobie wysłałem w środę lub wtorek już dokładnie nie pamiętam na adres jaki miałem w przelewie na konto, naklejki wysłałem listem zwykłym nie priorytetem ale pomimo tego powinien już być, nie mam pojęcia co jest grane ale to nie moja wina tylko Poczty Polskiej i nie bulwersuj się zawczasu :duh:
  20. Niestety koszt nakładek jest dość duży w ASO te nakładki to koszt 1400 za sztukę, ja te wylicytowałem na ebayu za 200 euro :D Nowe w Niemcowni po rabatach to koszt 450 euro. To też nie jest źle ale to jeszcze dość sporo, jeżeli chcesz mogę na ebayu poszukać jakieś z licytacji i może uda się taniej kupić.
  21. No właśnie i ten pojemniczek robi naprawdę robotę :duh: a ten separator to już takiej roboty nie robi i przez to turbo sobie zasysa przez wąż z odmy olejek i ciśnienie do kolektora i wtedy się poci na oskach kolektor :duh:
  22. Kolego a otrzymałeś ode mnie zdjęcia które wysłałem na twojego maila? Koledzy czy wie ktoś jak zdemontować wkłady lusterek? Bo trzeba je zdemontować by wymienić nakładki lusterek :| 1) Dostalem, ale sie nie wyrabiam. Pamietam caly czas i jak tylko bedzie wolna chwila to cos bede kombinowal. 2) Ja robilem tak. Lusterko ustawic tak zeby pokazywalo jak najbardziej do srodka, wtedy od zewnetrznej strony da sie wlozyc srubokret owiniety czyms miekkim. Wklad jest na kabelku. A od srodka potem sobie podwazylem zaczepy, i od zewnatrz pociagnalem. Ale jak koledzy pisza ze sie da, to pewnie sie da. Ok, pytałem bo nie wiedziałem czy doszły, bardzo dziękuję kolegom za wskazówki odnośnie montażu nakładek, jak zamontuję zrobię zdjęcia :D
  23. Nie ma potrzeby zdejmowania wkładów. Nakładki zdejmuje się bardzo szybko i łatwo. Jest jedno ale......przy takich temperaturach jak teraz odradzałbym bo pourywasz zaczepy. Musisz postawić auto w ciepłym garażu na jakiś czas. Czyli mam rozumieć wystarczy pociągnąć nakładkę i powinna wyjść, jak podgrzeję suszarką to pomoże?
  24. Tak naprawdę to zależy, na pewno pogorszy się elastyczność na niskich obrotach ale te odczucia są rózne, czytałem wiele na ten temat i jedni po wyrzuceniu nie odczuwali róznicy a inni odczuwali słaby dół, odma bawełniana już nie jest stosowana była lepsza bo więcej oparów oleju wyłapywała, wymyślili separator który tak naprawdę nie spełnia zadania tak do końca. Jedynem rozwiązaniem i sprawdzeniem tego jest montaż zbiorniczka do wyłapywania oparów oleju coś takiego: http://lh5.googleusercontent.com/-dCjas9cL34w/UnllJVqGlwI/AAAAAAAAAk4/kcuZl04ayDs/s1024/DSC_0064.JPG
  25. Kolego a otrzymałeś ode mnie zdjęcia które wysłałem na twojego maila? Koledzy czy wie ktoś jak zdemontować wkłady lusterek? Bo trzeba je zdemontować by wymienić nakładki lusterek :|

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.