Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzisiaj z kolegą tgorka działaliśmy z nałożeniem powłoki Mohs a dokładniej pisząc ja tylko pomagałem całą robotę odwalił Tomek za co chciałem mu serdecznie podziękować bo naprawdę robił to jak dla siebie :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: Wielkie dzięki Tomku, kilka zdjęć z prac i efektu końcowego, jedynie jutro rano muszę spryskać jakimś preparatem chyba cure czy coś takiego :? http://images67.fotosik.pl/5/c3344a914ebd4d5fgen.jpg http://images66.fotosik.pl/5/d2afd3a3d94d535e.jpg http://images68.fotosik.pl/5/f5b685282727944d.jpg Zdjęcia zrobione telefonem ale następne postaram się zrobić profi z kolegą Vale46.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dopiero po założeniu dystansów i obniżeniu odpowiednim auta, uznasz że 313 to jest to :D Dzisiaj założyłem dystanse po 20 mm na każde koło i z przodu jest bajka ale niestety z tyłu przy obciązeniu moją osobą tyłu na nierównościach i zakrętach przycierało, także będę wymieniał 20 mm na 15 mm i myślę że będzie gitara, jak ogarnę temat to wrzucę zdjęcia a dzięki sugestiom kolegi tgorka z którym bedziemy w środę działać nad zabezpieczeniem lakieru, zakupiłem taki środek: http://shiningcar.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_4b1b22cda95644cc4eea2a0e2b0154a7.jpg Także po nałożeniu powłoki, myślę z pomocą kolegi vale46 zrobię profi sesję :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzięki, dystans dzisiaj przyszedł, zamontuję i zobaczymy jak wyjdzie :) Dziękuję, mam zamiar jeszcze dorzucić dystanse bo teraz kółka za bardzo są schowane, ale mnie też się bardzo podobają te felgi :) Dobrze że tak uważasz. W związku z tym na zlocie pewnie będzie tylko jedna e9x na Z-five ;) http://images62.fotosik.pl/1168/2bc3360349f70a3e.jpg niech się przyjrzę ... http://www.dura.netstrefa.pl/tematow_%20bez_%20liku/album/slides/jastrz%C4%85b%20dojrza%C5%82%20kr%C3%B3lika....JPG faktycznie przyda się dystans ;) Tak Paweł będziesz jedyny z Z-five na zlocie :) I co dojrzałeś coś :cool2: Bez obaw na zlocie będziesz miał okazję się przejechać, pomysł jedynego auta z pakietem Performance cały czas do przodu, do zobaczenia na zlocie :D :wink: :cool2: . Dziękuję bardzo, szkoda że wcześniej do mnie nie pisałeś o felgach 313 Performance bo były w bardzo dobrych pieniązkach na sprzedaż z malutkim defektem. Dziękuję Dawid, właśnie dążę cały czas do celu :) :wink: No wiesz, to wszystko zależy od upodobań ale nie ma co się na ten temat rozpisywać a co do jazdy nim to naprawdę mógłbym wcale z niego nie wysiadać :D :wink: Natomiast co do ZP5 to jeżeli się nie sprzedadzą to zostaną na Zimę bo w przyszłości zmiana halmuców na Performance a przy tym zestawie mniejsze koła jak 18 cali nie wejdą. Czyli wkrętka prawie się udała, zresztą Mariusz nie widzę sensu sprzedawać tego auta :D :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję, mam zamiar jeszcze dorzucić dystanse bo teraz kółka za bardzo są schowane, ale mnie też się bardzo podobają te felgi :)
-
Wibracje podczas przyspieszania
Chyba coś około tysiąca ale nie jestem pewien.
-
irytujące trzaski plastików?
Dlatego pisałem że dopiero po piątym smarowaniu przestało i to szczera prawda Tomku bo się przekonałem.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Właśnie że wołał moją ale nie sprzedałem ale wisiało na włosku. On też takich nie nosi bo ma za małe kieszenie :lol: :wink: Zresztą stwierdziłem że jednak auto nie jest na sprzedaż. Dobrze że nie chce Ci się wierzyć :wink: Seba, masz rację. No co ty, Mariusz sam wiesz jak o nią dbam :) :wink: Mariusz ty też wiesz jak o auto dbam i chyba również nie uwierzyłeś w tą wkrętke :D :cool2: komuś by się zdarzyło, ale nie handlarzowi tam zawsze zasięg nie większy niż 20 km :mrgreen: :cool2: :cool2: :cool2: No właśnie przed zlotem na pewno bym nie sprzedał :wink: No udał się wkręt :D :wink: Jednak dobre przeczucia masz :D :wink: :cool2: Spokojnie jeszcze nie teraz :D :wink: :-D :-D :-D ........... :shock:zszokowałem tym tekstem :lol: :wink: Dzięki, ale jak na razie nic nie planuję :D :wink: Dziękuję bardzo ale moja 335d jeszcze zostanie ze mną :D :wink: Jednak udała się ściema ale żeby nie było jakieś ziarenko prawdy w tym jest bo jest ktoś kto chętnie by odkupił ode mnie mojego turasa :D Tymczasem wrzucę kilka zdjęć zrobionych na szybko cegiełką, proszę o komentarze jak auto prezentuje się na felgach 313 Performance. http://images62.fotosik.pl/1168/2bc3360349f70a3e.jpg http://images64.fotosik.pl/1167/79501c743e171a54.jpg http://images65.fotosik.pl/1168/9abb5e32655f329a.jpg
-
irytujące trzaski plastików?
Właśnie mogę napisać na temat tego płynu, więc tak strasznie trzeszczały mi uszczelki drzwi, więc posmarowałem je tym cudownym płynem ale po jednym dniu znowu trzeszczenie powróciło, powtórzyłem operację ale znowu to samo dopiero za piątym razem trzeszczenie ustało :D Także można powiedzieć że płyn pomaga na to trzeszczenie uszczelek.
-
Jakosc wykonczenia wnetrza E90 vs E46
w e90 nie ma zawieszenia wielowachaczowego. Wyskoczył jak Filip z konopi :duh: Dokładnie :cool2:
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Kolego to nie ten dział, może napisz w dziale odpowiednim to ktoś pomoże.
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Dziękuję Mariusz, jak będziesz przelotem to daj znać to się zrobi wpisiki :D :wink:
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
1. Randall + 1 2. Hauer 3. Robi + 1 4. ///Michal 5. wujekwaldus 6. Plastick 7. kacpercio 8. no i pilot z orbisu Wlodi 9. czerwony330d + 1
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Kolega z pracy wyłożył na stół 125 tysi to nie czekałem i poszła :cry:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzisiaj założyłem nowiutkie felgi 313 Performance, niestety przed chwilą auto się sprzedało ale pomimo tego wrzucę zdjęcia które robiłem cegłą i na dodatek już dość późno bo trzeba było autko umyć do sprzedaży, także dla potomności zdjęcia poglądowe jak wyszło. http://images65.fotosik.pl/1163/37e854ed9a1b76d8gen.jpg http://images64.fotosik.pl/1162/2b50ebaa8b52c814gen.jpg http://images63.fotosik.pl/1159/24d238c4d9b62a8agen.jpg http://images63.fotosik.pl/1159/b451d8aa364f637fgen.jpg
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Nie ma problemu a serwis auta przy okazji. :D :wink:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
To przyjedź do mnie to zrobię Ci serwis :)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Tak, tylko kolega plastick ma dyfuzor na podwójny wydech.
-
Spotkania śląskie
Ja ten weekend ok ale za tydzień wczasy więc też odpadam.
-
Zlot KRAKOW
Szczerze to kiedyś miał ochotę się ze mną zmierzyć z forum kolega Roger-Nysa swoją podłubaną dość mocno 535d ale na spotkaniu w Tychach organizowaną przez dziquska, przejechał się tylko moją trójką i stwierdził że nawet nie ma po co stawać do rywalizacji, nie potraktujcie tego jako zachwalanie mojego auta ale po prostu 535d jest to kawał auta i 335d zawsze będzie lepiej się odpychać.
-
pykanie przy puszczaniu sprzegla 330d
Kolego opisz swój problem w dziale E46, wtedy może ktoś pomoże :)
-
klocki hamulcowe kontrolka
Wymień czujnik z tyłu i będzie po sprawie.
-
[E90] N52 325i - Błąd 2EF5
Kolego, wyczytałem na niemieckim forum że powinno się wymienić pompę wody również przy wymianie termostatu, natomiast ja napiszę Ci co myślę a więc nie przejmuj się tym bo prawdopodobnie padła grzałka która ma za zadanie podgrzać szybciej płyn chłodniczy w celu zmniejszenia zużycia paliwa, więc nie stresuj się i jedź w podróż a jak wrócisz to wymienisz termostat i po kłopocie, zresztą teraz jak jest ciepło to praktycznie ta grzałka nie ma prawie nic do roboty najbardziej odczuwalne będzie to w zimę kiedy będą niskie temperatury, mam nadzieję że pomogłem.
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Smialo, ofoliowanie dachu to nie wielki wydatek, a jak ci sie nie spodoba to zawsze mozna zerwac. Masz rację, zawsze można zerwać :wink:
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Pięknie wszystko wyszło naprawdę nie byłem zwolennikiem tego koloru folii ale po tych zdjęciach zdecydowanie zmieniłem zdanie, czarny dach super się komponuje, coraz bardziej się przekonuję by w swoim srebrnym turasie też tak zrobić. Przemiany na ogromny plus :cool2:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Pięknie modzisz, nie daj czekać bo umieram z ciekawości co nowego wymyśliłeś Seba :cool2: