Treść opublikowana przez czerwony330d
-
chip tuning - wykres
Wszystko zależy od tunera jak wystroił silnik, jedź do kolegi TC lub G-CS i zaraz ci powie co jest nie tak z twoim autem i ewentualnie ci to poprawi i będzie git :D
-
Zbyt lekko działające wspomaganie...
Kolego jeśli chodzi o gałkę to miałem na myśli końcówkę drążka kierowniczego bo przy wybitej końcówce (gałce) objawy niestabilnej jazdy są możliwe a jeśli chodzi o magiel to wiadomo że przy kołach 19 cali szybciej się kończy.
-
Przepływomierz w E61 530D 2004r
Jeżeli przepływka jest uszkodzona to ECU cały czas zwiększa dawkę i auto jest zamulone ale jeśli przepływka jest w porządku to praca silnika jeszcze bardziej się pogorszy, najlepiej podpiąć pod komputer i sprawdzić jakie błędy występują.
-
Przepływomierz w E61 530D 2004r
Wystarczy odpiąć wtyczkę i zobaczyć czy jest różnica.
-
Zbyt lekko działające wspomaganie...
Może gałka lub drązek masz wybity w układzie kierowniczym, bicie przy hamowaniu to tylko od pokrzywionych tarcz hamulcowych w najgorszym wypadku magiel do roboty :(
-
Zmieniarka cd/dvd E90
Kolego ja tez mam Navi bussines i dodatkowo mam zmieniarkę w bagazniku na 6 płyt ta navi to najprostsze urządzenie lepiej zainwestuj w Navi CIC z twardym dyskiem i będziesz wreszcie zadowolony z tej navi w navi professional były dwa napędy ale jeden służył do odczytywania map a drugi do odtwarzania muzyki w bussines jest jeden napęd do odtwarzania muzy i ładowania map w nowych navi CIC busines masz jeden napęd do odtwarzania muzy a mapy masz na twardym dysku i taką navi CIC bussines idzie dorwać za 1000 zeta komplet z czytnikiem, monitorem i I-drive tylko musisz zmienić panel na tunelu srodkowym bo jest inny I-drive do obsługi navi.
-
CHIP tuning czy modernizujecie również wydech
A co sądzisz o Dynosofcie jeśli można wiedzieć :?:
-
[e90] 335d zbyt wysokie spalanie /WYNIK strona 5
Możesz napisać w jakim stylem jazdy ile procent było jazdy w mieście i na trasie osiągnąłeś taki wynik?
-
e92 320d 177 - nierówne obroty i trzęsie na zimnym silniku
Powinieneś być zadowolony że dostaniesz nowe wtryskiwacze :) Moim zdaniem sterownik nie miał nic do rzeczy, przecież gdyby był uwalony to serwis już by dawno by go wymienił i sprawa załatwiona. Wtryskiwacze to kosztowna sprawa a po wymianie będziesz na pewno zadowolony a twoje problemy ustąpią :D Dziwne ale ja napisałem to zaraz po twoim poście a dopiero teraz się pojawiło ale nieważne, ważne że usterka została usunięta :D
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Kolego ja mam taką jak z pierwszego linku i sam podłączałem i działa a ta z M3 też jest do ogarnięcia jeśli chodzi o podłączenie :D Taką jak kolega Wlodi zapodał to sam bym chętnie nabył ale nigdzie jeszcze takiej nie spotkałem :(
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Ceny w ASO są takie koło 1750 a koszt napinacza, paska i rolek masz tutaj: http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/11_3461-naped-pasowy-pompy-wodypradnicy/vKZ86325 to są ceny w ASO z doświadczenia wiem że rolki, napinacz można kupić z INA jest to firma która robi to na pierwszy montaż a koło corteco.
-
e92 320d 177 - nierówne obroty i trzęsie na zimnym silniku
Powinieneś być zadowolony że dostaniesz nowe wtryskiwacze :) Moim zdaniem sterownik nie miał nic do rzeczy, przecież gdyby był uwalony to serwis już by dawno by go wymienił i sprawa załatwiona. Wtryskiwacze to kosztowna sprawa a po wymianie będziesz na pewno zadowolony a twoje problemy ustąpią :D
-
[e90] 3xx opony 235 35 R19
Ja zakupiłem jakiś czas temu te oponki tylko 18-stki i zrobiłem z 1000 kilometrów i zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie teraz kupiłem 19-stki i kupiłem dunlopy i szczerze to goodyear są o wiele lepsze i żałuję że nie kupiłem goodyear :duh:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Jeżeli chodzi o wąż IC to wystarczy najpierw wymienić o-ring a jesli to nie pomoże to wtedy wymieniać wąż ale to twoja sprawa a co do koła to naprawdę ładnie wykończone ja w swojej e46 miałem tylko małe pęknięcie i wymieniłem a w 335d jak na razie brak jakichkolwiek pęknięć i na razie nie wymieniam a tak z ciekawości ile płaciłeś za koło. kupowałeś ori czy corteco zamiennik?
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Przy rozsypującym kole pasowym czuć dość mocne drgania silnika przenoszące się na karoserię, to ciekawe że koło pasowe rozleciało się tak bezobjawowo. Koło pasowe na wale wymieniałem sobie sam w poprzednim aucie E46, koszt koła corteco to 800 złotych a w Aso wołali 1500 zeta do tego ja nie płaciłem za wymianę i przy okazji wymieniłem napinacze rolki prowadzące i paski i miałem spokój, proponuję tobie bys odrazu wymienił paski napinacz i rolki i będziesz miał święty spokój z napędem pasowym przy okazji wymiany koła pasowego.
-
e92 286 koni cos o silniku
Z turbinami to nie szalej bo mała wytrzymuje 100 tysi i nadaje się do regeneracji lub wyniany duza turbinka jest dużo trwalsza, wszystko zależy od uzytkujacego samochód i sposobu obchodzenia z silnikiem.
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Zdjęcia rewelacja, jest naprawdę co podziwiać.
-
BMW E91 330xd Vale46 Do zamknięcia.
Bardzo ładnie wyszła prędkość :D Na A1 testowałeś :D
-
e92 286 koni cos o silniku
Kolego, tutaj masz zderzak M-Pakiet: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=UX71&mospid=51077&btnr=51_7022&hg=51&fg=15 a tutaj zderzak Performance: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=UX71&mospid=51077&btnr=51_7116&hg=51&fg=95 Myślę że ta odpowiedź ci wystarczy.
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Też tak uważam, samochód jest piękny, hamulce performance zrobiłyby niesamowitą robotę :cool2:
-
[e90] 335d zbyt wysokie spalanie /WYNIK strona 5
Napisz kolego czy podczas jazdy nie masz uczucia jakby przy wciskaniu pedału przyspieszenia auto zachowuje się ociężałe jakby ciągło przyczepę? Bo wczoraj kiedy wracałem ze zlotu w Smardzewicach autko mi zbierało się rewelacja i wystarczyło muskanie gazu by utrzymywać jednostajną prędkość. Po przyjeździe do domu chwilę później jechałem do pracy i w czasie jazdy nagle auto jakby zaczeło zamulać i musiałem zdecydowanie wcisnąć mocniej pedał przyspieszenia by samochód utrzymał żądaną prędkość. Po skończeniu pracy jadąc do domu autem wszystko wróciło do normy ale wydaje mi się że jednak jest trochę gorzej niż wcześniej i zastanawiam się czy u ciebie właśnie twoje auto tak nie zamula? Na razie nie zastanawiałem się nad tym ale przyczyn tego stanu może być wiele :(
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Witam. Chciałem podziękować za udane spotkanie wszystkim za organizację kolegom włodi i joozek, poznaliśmy z żoną wiele osób i zlot był naprawdę bardzo udany, następnym razem piszę się również na takie spotkanie, mam nadzieję że nie trzeba czekać długo :D Najlepszy wieczór był w sobotę przy grillu i zespole Boys :lol: a następnie dyskoteka :lol:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Dzięki wielkie za info :)
-
[e90] 335d zbyt wysokie spalanie /WYNIK strona 5
Kolego nie chcę cię urazić ale 18 litrów by 335d spaliło to chyba trzeba na jedynce cały czas kręcić ten silnik :duh: mi przy normalnej jeździe w mieście nie spali więcej jak 10 litrów a 15 to musiałbym nie wiem jak pałować, na trasie spalanie mam do 120 km/h 7 litrów i wcześniej miałem 330d około 300 kucy i paliła jeszcze mniej niż 335d ale pomiędzy 330d a 335d jest różnica około litra paliwa, więc kolaga na pewno ma coś nie tak z autem, moim zdaniem coś na 100 procent z przepływką ale kolega z Zabrza to ma do mnie niedaleko chyba że teraz jest w Londynie? Jeśli akurat kolega jest w Polsce to zapraszam może coś poradzimy. Pozdrawiam Mariusz.
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Przepraszam a dokładny adres tego zlotu możnecie podać.