Treść opublikowana przez Bono
-
nawiew - nagla zmiana sily
to nie to... wiem jak czasem przyspiesza dmuchawa na "auto", u mnie to nagly, bardzo mocny zryw... i dosc krotki dzieki
-
Kierownica, dołożenie manetek
nie wiem czy we wszystkich, ale z pewnoscia w X5 50i jest obecnie taka opcja, mysle, ze oprocz hardware (kierownica z lapatkami, airbag?) jest potrzeba kodowania - chyba od tego bym zaczal sprawdzac - kiedys gdzies czytalem, ze da sie to zrobic nie porywam sie na ocene przydatnosci tego wynalazku w X5, bo nie o tym temat :)
-
F15 X5 - spyshots
- nawiew - nagla zmiana sily
czesc, zbliza mi sie pierwszy przeglad i zastanawiam sie nad lista rzeczy do zgloszenia. Jedna z nich jest nawiew - nie wiem czy ten typ tak ma. Opis sytuacji - jade autostrada, nawiew ustawiony powiedzmy na 3 kreski (nie auto, nie klima - tylko nawiew). Zdarzylo mi sie pewnie ze 3-4 razy, ze na kilka sekund dmuchawa nagle przyspieszyla, tak jakby chciala sie przedmuchac (? :)) Nie wiem czy spotkaliscie sie z takim zjawiskiem. Zupelnie nie wiem o co chodzi... tak czy siak, pewnie nie bede mogl udowodnich serwisowi, ze takie zjawisko ma miejsce... pozdr- Nowy cennik F10 - od marca 2012...
czy blue performance nie bedzie standardem za rok czy dwa, kiedy bedzie wchodzila nastepna norma EURO? w US blue performance jest juz teraz wymagane kiedy cennik 2012 bedzie dostepny elektronicznie? ewentualnie, ktos ma zeskanowany? pozdr- BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
Bono odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzanowny Panie wlascicielu cacka, ktore mialo nr VIN 5uxfe8c54al311690 Mam tylko jedno pytanie - czy wyremontowane cacko ma system Adaptive Drive tak jak cacko sprzed remontu?- awaria sterownika hamulca ręcznego x6 3,5d
Krzysztof Seweryn- X3 z USA
- X3 z USA
- X3 z USA
- X3 z USA
wpisz HPFP e70 lub x5 w wyszukiwarke forum i znajdziesz - ja pisze z iphone'a wiec trudniej mi szukac kto mowil o alarmujacych postach? przeciez pisalem, ze pojawilo sie kilku uzytkownikow z tymi problemami - biorac pod uwage ogolna liczbe uzytkowanikow X5 35i, nie jest to tragedia; tragedia jest raczej to, ze nadal ten problem sie w ogole pojawia- X3 z USA
- X3 z USA
- BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
Bono odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpowtorze sie Loona Thic odkodowal wyposazenie tego samochodu - wg VIN powinien miec Adaptive Drive przy lewarku zmiany biegow powinien byc przycisk "SPORT" - gdzie jest? wg mnie moze to byc inny samochod moze ktos dla sportu zapytac sprzedawce czy samochod ma Adaptive Drive, jesli nie czy zgubil przy wypadku?- F15 X5 - spyshots
kilka zdjec zamaskowanej F15, ktora ma sie pojawic najwczesniej w 2013 (jako MY2014)... mimo zapowiedzi niektorych prorokow z tego forum wieszczacych nowy model w 2012 http://www.autoevolution.com/news/spyshots-2014-bmw-f15-x5-41815.html- X3 z USA
dowiedz sie w BMW Polska (nawet nie u dilera, bo oni rozne bzdety opowiadaja) odnosnie gwarancji i obslugi mi jakis czas temu powiedzieli, ze nie sa w stanie obslugiwac elektronicznie BMW z US, wydaje mi sie, ze to bujda... raczej pytalem dla sportu, wiec nie ciagnalem tematu odnosnie gwarancji przyznali, ze honoruja 2 lata (zamiast 4 lat, ktore obowiazuja w USA) odosnie silnika 35i - niestety wydaje sie, ze BMW nie poradzilo sobie z pompa wysokiego cisnienia, bo w USA znowu pojawiaja sie awarie - powtorka z poprzedniego silnika 35i znanego z serii 3 i 5- Jak odróżnić fotele sportowe od komfortowych
wpisz w google "bmw x5 multi contour seats", nacisnij "images" i bedziesz mial oglad sytuacji- BMW 3.0D
nie zauwazylem tego (montaz w RPA), to faktycznie ciekawe - blad?- BMW 3.0D
po czesci pewnie ze wzgledu na to, ze wiekszosc X5 PB jest z US po kataklizmach w stylu Katrina, dachowaniu itp.- Felgi do X5 3.5D rozm. 9Jx19
to nie do konca jest prawda, w przypadku niektorych felg (np. wzor 214), tyl jest szerszy, ale generalnie w X5 jest przod i tyl jest taki sam (w X6 sa rozne otwory)- BMW 3.0D
to przynajmniej na forach odnosze takie wrazenie + znaczna czesc moich znajomych w PL przesiadla sie lub planuje przesiasc sie na benzyne...- Bankowóz typu C z nowego F25?
pomysl jest dosc stary mozna powiedziec, przez chwile niewiele osob go wykorzystywalo, bo byly kratki i nikt sie ich nie czepial mysle, ze w Polsce jezdzi juz wiele takich samochodow - jesli nie ma sie za wiele do ukrycia, to czemu nie sprobowac? zawsze mozna wczesniej zapytac MF o zdanie - 0 ryzyka- Felgi do X5 3.5D rozm. 9Jx19
niestety nie wiem jak z parametrami, ale to najladniejsze felgi do E70 (moim zdaniem) :cool2:- 3.0d Webasto, praca skrzyni biegow
nie wiem czy tak czasem nie bylo w przypadku niektorych diesli, np. e39 530d, wydaje mi sie, ze mial on okrojone Webasto w standardzie nowoczesny diesel dlugo sie nagrzewa, dlatego potrzeba wspomagaczy - nadal nie mam pewnosci, jak to dziala w E70... wydaje mi sie, ze wyzsza temeperature silnika otrzymuje sie m.in. poprzez zastosowanie elektrycznej pompy wodnej; oprocz pewnych sugestii z tego watku, nie jestem pewien czy w E70 sa wykorzystywane grzalki (nazywane niekiedy swiece zarowe) w celu ogrzania wody (cieczy chlodzacej)- BMW 3.0D
mnie interesuje tylko wersja touring (pisalem o F11), F11 niedostepne w USA a swoja droga ciekawe jest czytac na forach BMW jak ludzie sa zafascynowani dieslem w USA... w Polsce wydaje sie na odwrot - diesel jest BEEE :) - nawiew - nagla zmiana sily
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.