Treść opublikowana przez z3coupe
-
[e46] Poszukuję coupe diesel.
z3coupe odpowiedział(a) na E61user temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż1 - walony przód (przednia blacha dorobiona z tektury/plastiku bo zapewne org. nie dało się odratować :mrgreen: ) - brak pod nią również podkładki w kolorze nadwozia, ///M-pakiet to nie jest tylko dołożone zderzaki i lusterka, maska źle spasowana, felgi od e60, gałka zmieniona. Ponad to tu masz ogłoszenie tego auta z przed roku : http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C17875933 i temat o niej : viewtopic.php?f=44&t=150801 - czytaj ostatni post.
-
X5 do oceny WAŻNE Śląsk
z3coupe odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPół roku temu gość sprzedawał : Salon Polska, przelot ok 200tkm, podobno bezwypadek za ok 35k i nie mógł sprzedać . Wiem bo proponowałem mu zamianę na moją Z3, w sumie niepotrzebnie bo sprzedałem ją na drugim ogłoszeniu a on bujał się z X5 jeszcze klika miechów.. To była ta : http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C20189960&t=bmw_x5_44_igla_100_oryginal_okazja a więc jak widać cena nie zawsze jest wyznacznikiem :)
-
BMW [e61] 530 xi prośba o rozkodowanie
z3coupe odpowiedział(a) na valdoro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego nie ten dział :wink:
-
BMW e46 compact czy limuzyna ???
z3coupe odpowiedział(a) na lachu13........ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażco tam widzisz w masce? w Kompakcie tak zachodzi na okulary z góry i nie równa się z dolną częścią Zwróć uwagę, 2 fotka - szpary pomiędzy błotnikami Takie małe czepialstwo, wiadomo auto ma swoje lata :)
-
Pytania przed kupnem Z4
Lampy można zmienić, tak samo licznik i co tylko chcesz. Niepokoją mnie jedynie odblaski na zderzaku, ale może niektóre europejczyki takie posiadały dlatego nie kłócę się :wink: Auto z USA również chętnie sprawdzi forumowicz LoonaThic :)
-
BMW e46 compact czy limuzyna ???
z3coupe odpowiedział(a) na lachu13........ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMaska źle spasowana i błotnik prawy wydaje się być w innym odcieniu - jednak auto ma już jednak 11lat i coś musiało się z nim dziać przez te lata :wink: Poza tym fajny środek, jedyne co boli to manualna klima - nie pasuje mi to w e46. Jedź, oglądaj, targuj i ciesz się jazdą BMW :)
-
Pytania przed kupnem Z4
Weź nr VIN bo może była kiedyś sprowadzona z USA :roll: Do ceny dolicz sobie opłaty, bez opinii wyjdzie pewnie z 7-10k. Jak nie masz daleko to jedź i zobacz czy to auto jest coś warte, bo cena nawet po doliczeniu opłat wydaje się być atrakcyjna :wink:
-
E46 Czarnulka-M54-WARTA ZAINTERESOWANIA???
z3coupe odpowiedział(a) na chaos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak zapewne zauważyłeś, większość samochodów do opłat, stoi w Polsce uuuuuuuu albo dłużej. Nie raz są na tekturowych blachach i tutaj można dowolnie kombinować, ale co z żółtym lub czerwonymi paskami. Przecież jak zabierze się za takiego delikwenta UC albo US to nie chce mi się nawet myśleć. Mógł wykupić przecież zółte czy czerwone blachy ale granicy nie przekroczył bo przykładowo auto odmówiło posłuszeństwa :mrgreen:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Dzięki Pakito :)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Uprzejmie proszę o rozkodowanie :) : EW36452
-
e46 318 z gazem sekwencyjnym
z3coupe odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWita dziękuje z góry za odp.Więc tak mam kolegę w Monachium i szuka mi e46 ale 320i motor chcę 2.0 i rozmawiałem z nim nie dawno mówił, że u osób prywatnych za auto z 2002-2004 roku trzeba zapłacić w granicach 6 - 10 tys. euro to ja doszedłem do wniosku że może tutaj kupić tańsze auto bo ja auto kupuje tak na 3-4 lata i zmienię.A to mi się spodobało że ma gaz ostatnio znalazłem diesla nawet pisałem u nas na forum i policzyłem sobie koszta związane z utrzymaniem to diesel jest droższy dla mnie jak Pb.Czyli kolego mówisz za wysoka ta cena fakt że to auto nie ma nic w sobie prawie. Czy ty sobie jaja robisz :?: :!: :mad2: :mad2: :mad2:
-
E46 Czarnulka-M54-WARTA ZAINTERESOWANIA???
z3coupe odpowiedział(a) na chaos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażraczej 18,6 % 13.1% kolego ostatnio o tym czytałem ale nie będę się upierał że mam rację bo może się już zmieniło. Kolego ogarnij się i nie wypisuj głupot :duh: Akcyza powyżej 2.0 wynosi 18,6% o ile dobrze pamiętam od 2009r :wink:
-
E90 po lifcie 320d 2009 r Szczecin
z3coupe odpowiedział(a) na AERO777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo weekendu pewnie już ją ktoś sprzątnie :mrgreen:
-
E46 Czarnulka-M54-WARTA ZAINTERESOWANIA???
z3coupe odpowiedział(a) na chaos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena wydaje się być odpowiednia bo samochód jest do opłat ale auto ma zmienione kierunki przednie, nerki i do tego źle spasowaną maskę co może świadczyć o przygodzie z przodu, nie ma co auta przekreślać ale wypada zweryfikować jak mocną. Przebieg może być realny, ale czy do zweryfikowania jeśli auto pochodzi z Francji to bym w to wątpił :wink: Po wszytkich opłatach i pakiecie startowym wyjdzie 23-24k.
-
zna ktos to auto?
z3coupe odpowiedział(a) na Bery26 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWeź VIN i wzuć go tutaj, zapewne będzie ciekawie :)
-
BMW E87 2007r. 118i
z3coupe odpowiedział(a) na wott temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i ma 129KM a nie 170.. Odpuść, ciekawe co jeszcze sprzedający chce zataić :mad2:
-
E36 328 czarny sedan '98 (koło Łodzi)
z3coupe odpowiedział(a) na Mazder temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak na moje to przód i prawy bok były robione - może nie było groźnie ale grzebane było i zrobione jest to nieudolnie. Przebieg po wnętrzu pewnie pod 400kkm :lol: Umowa z Niemcem, do opłat, spasowanie, przebieg - podsumowując 12.ooo to za dużo za ten egzemplarz choć uwielbiam e36 i ta konfiguracja pasowała by mi w 100% :wink:
-
[e46] Szukam Coupe
z3coupe odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRównież myślę że 30k to max za to 325Ci pod warunkiem że jest faktycznie bezwypadkowe i w stanie zbliżonym do ideału :wink:
-
[e46] Szukam Coupe
z3coupe odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy ulep tego nie wiemy, można zapytać właściciela czy sam to wymieniał, może ma oryginalne wnętrze w garażu :) Jedyne co można powiedzieć to że zmiana na +
-
[e46] Szukam Coupe
z3coupe odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak to nie ma nieścisłości? :roll: Po 1 tapicerka była taka : http://img508.imageshack.us/img508/3514/dsc08323op9.jpg I kierownica taka : http://dray.pl/bmw/e39/1.jpg A to o co pytasz - S915A BODY SKIN CONSERVATION, DELETION Brak konserwacji pokrycia zewn. tzn. Brak zabezpieczenia na czas transportu z fabryki do odbiorcy (salonu). A ta srebrna wygląda całkiem fajnie, z tego co widzę to może coś się działo z lewym przednim błotnikiem (chyba inny odcień)
-
Prosze o ocene e60 545i
z3coupe odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtez się na nią slinie ciekawe czy ją ktos oglądał długo stoi od wakacji. Noo piękna, stoi dla ścisłości od października. Pytał ktoś na M-forum ale chyba nikt nie oglądał bo ludzie by chcieli kupić porządną M5 za 30-40 tys :duh:
-
E90 325ix Zgierz
z3coupe odpowiedział(a) na pecha75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto było wystawiane było w maju 2011r na tych samych zdjęciach za 52.000 i 48.000 PLN
-
Prosze o ocene e60 545i
z3coupe odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpasowanie tylnej klapy to mistrzostwo :shock: :shock: :shock: Bezwypadek :mad2:
-
[e46] Szukam Coupe
z3coupe odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNerki jak już kolega wyżej pisał powinny być z czarnym środkiem, wydaje mi się że linia drzwi z lewej strony się nie zgrywa z tylnym błotnikiem, nieoryginalne wnętrze a przez to trudniej będzie zweryfikować czy przebieg jest realny, zadzwoń do gościa i wyciągnij VIN choć jak dla mnie idziesz w złą stronę jeśli chodzi o wybór silnika. Pisałeś że masz do wydania ok. 30k z tego co pamiętam i na Twoim miejscu celował bym w 328Ci - frajda z jazdy zrekompensuje większe spalanie niż w 318Ci :) A jeśli nie 2.8 to wrócił bym to szukania 320Cd/320d :wink:
-
BMW 545i e60 2005 rej: NE 68652 - VIN: Wbanb33555b089470
z3coupe odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFakt, nie zauważyłem że ogłoszenie jest z grudnia :)