Treść opublikowana przez z3coupe
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Nie wiem po co kolego to porównanie do audi jak jestesmy na forum BMW i chyba miłośników A4 TDI tu na próżno szukać. Ja nie szukam ekonomicznej 7er ale jak by taka była to nie miał bym nic przeciwko - po prostu mam taką do kupienia i tyle. Wiem że 725tds ''nie jedzie'' ale napaliłem się na jej stan i org. przebieg - takiej na allegro nie ma :) Bardziej bym się cieszył jak była by to 740 lub 730d ale wtedy bym nie pytał o rady tylko brał bez zastanowienia :twisted: Dzięki w każdym razie za pomoc :)
-
E38 - jakie felgi, opony, dystanse ?
Czyli co będą wystawać czy wchodzić do środka? Nie szło by coś pokombinować z dystansami itp. ?
-
E38 - jakie felgi, opony, dystanse ?
Mam pytanie odnośnie felg, czy jest szansa zamontować te felgi BMW WZ-230 od e90 takie jak na tej aukcji: http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-19-wz-230-bmw-3-e90-e91-e92-e93-i2430695156.html przód 8X19 ET-37 5X120 tył 9X19 ET-39 5X120 ? Z góry dzięki za pomoc :)
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Przy tym przebiegu myślisz że może być awaryjny ? Na dynamice niekoniecznie mi zależy bo mam od tego 330 a w najgorszym wypadku można dołożyć ok. 30KM tak słyszałem.. To manual i z tego co słyszałem może się zmieścić 10l/100km a to już mnie zadowala :)
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Witam Panowie, Zawsze podobało mi się e38 a teraz mam okazję do kupienia. Moje pytanie brzmi : Czy warto wydać 12-13k za 725 TDS z oryginalnym przebiegiem ok 140tys.km ? Z góry dzięki za opinie :)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
A to może coś pochrzaniłem :oops:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Auto wyjechało na rynek Angielski lecz kierownicę miało ori. po lewej stronie także jest OK :) Bliżej może coś Ci powie saron22 bo zdaje mi się że oglądał(kilka lat temu) :)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Uprzejmie proszę i z góry dziękuję za rozkodowanie : 2330911 :)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Startowała z 40k :norty:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C16007891&t=bmw_z3_coupe Poprzednia oferta Z3 która teraz jest na licytacji, i drzwi są ok więc albo coś gościu wywinął lub są niezamknięte. Co do 18' w Z3 jak najbardziej OK :wink: Ale te w srebnym roadsterze to chińskie gówno, z resztą 19' w coupetce też :mad2:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Nie no te drzwi to raczej są niedomknięte ale za to przebieg auta można wsadzić między bajki, u poprzedniego właściciela w ogłoszeniach wyglądało po porostu tragicznie i pewnie dlatego nie ma ukazanego środka w tej aukcji, do tego te dwie lufy z tyłu :mad2: tragicznie spasowany przód, lampy przednie miały pomarańczowe kierunki i zostały z nich wyjęte, ukruszona obrysówka w zderzaku, M-paku w Z3 nie było więc sprzedający bredzi, z tego co pamiętam nowy lakier pochodzi z palety X5. Jak dla mnie przekombinowana i uglucona, nie wiem kto to licytuje za takie kwoty :mad2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam i proszę o rozkodowanie :) EP34602
-
E36 323i coupe Gdańsk - KOREKTA LICZNIKA
z3coupe odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo chyba kolega tego handlarza : http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9471325 :)
-
E85 Z4 help
z3coupe odpowiedział(a) na blackjack29 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWTF :shock: :shock: :shock: Ona ma kierkę od e46 :shock: :shock: :shock: Ktoś pożałował na jaśka.. :lol: I ta cena :mad2:
-
e46 330ci radom
z3coupe odpowiedział(a) na kozapw6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi te blachy wyglądają na plastikowe(robione w PL), brak podkładki pod blachę na przednim zderzaku w kol. nadwozia, 'dół' tylnego zderzaka pomalowany w kolor :roll: , tyle lampy zmienione na polift, chyba brak przednich krótkich nadkoli - ale ręki nie dam sobie uciąć :) Wydaje mi się że warta oględzin, zapewne było coś z nią grzebane - byle nie za mocno i jeśli dobrze zrobione to brać :wink:
-
E46 325i CABRIO Swarzędz
z3coupe odpowiedział(a) na Błachy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie no.. po co? Przecież właściciel zaznaczył że auto jest bezwypadkowe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
I zegary :mrgreen:
-
e39 M5 2000r Kraków
z3coupe odpowiedział(a) na zizi85rk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaściciel?
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
http://otomoto.pl/bmw-z3-2-8-193km-lift-m-pakiet-ladny-C23450713.html Jedź i zobacz, wygląda ok - przynajmniej na foto. Zbij do 23-24k jeśli będzie do przyjęcia i ciesz się Z3 :)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Auto na pewno jest do opłat czyli jakieś +/- 3000zł z rejestracją, klamoty potrzebne do naprawy ok. 2000zł , blacharz 500-1000zł , lakiernik (przynajmniej 5 el. x 300zł) 1500zł = 7,5-8k . Zbij cenę do 12k i łykaj :)
-
e46 330Ci Września
z3coupe odpowiedział(a) na jarogmur temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto mało uszkodzone, cena ok, przebieg może być prawdziwy. Jechać i oglądać bo jeśli wszytko jest tak jak w opisie to zaraz go może nie być :wink:
-
bmw e39 podobno jedyna w polsce Dębica
z3coupe odpowiedział(a) na dlugi308 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa 18'' lub 19'' była by ładniejsza niż M5 :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
[e46] Poszukuję coupe diesel.
z3coupe odpowiedział(a) na E61user temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże i warto, ale dobrze by było gdybyś zapytał sprzedającego czy zgadza się na wizytę w ASO (nawet jak nie chcesz to przynajmniej wyczujesz czy czegoś się obawia) i jeśli masz tak daleko to można go zapytać czy jeśli wyjdzie na to że jednak jest powypadkowy(nie chodzi o szkody parkingowe itd) ale o jakiegoś konkretnego dzwona to czy odda kasę za podróż :)
-
[e46] Poszukuję coupe diesel.
z3coupe odpowiedział(a) na E61user temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaściciel po opisie widać że dość pewny siebie, po tych zdjęciach za dużo nie można powiedzieć. Z VIN-u wynika że wszytko się zgadza ale to wnętrze jakoś nie pasuje mi w Coupetce :roll: Przebieg wygląda na realny ale o książce serwisowej w opisie ani słowa. Być może to fajny egzemplarz, jeśli Tobie odpowiada konfiguracja auta to jedź i oglądaj a może kupisz :)
-
[e46] Poszukuję coupe diesel.
z3coupe odpowiedział(a) na E61user temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżdżę 330Cd i myślę że jest to świetne auto jeśli chodzi o osiągi a spalanie nie wiele większe niż w 320Cd która myślę że nie da Ci takiej radości z jazdy :wink: