Treść opublikowana przez 126tomek
-
BMW 4 Concept
No to w takim razie czekamy :-)
-
BMW 4 Concept
Kiedy planowana jest premiera?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Kolego a w M47 jak to wygląda? Da się skasować adaptacje? Pytam ponieważ świrują mi korekcje wtryskiwaczy strasznie mimo że fizycznie są ok. Chciałbym je jakby zerować. Coś jak reset adaptacji przepływki np. Da się to zrobić?
-
[M57] Wysterowanie EGR
Czyli ograniczając (przymykając ) egr zabieram moc w tym przypadku?
-
E91 320 D 163KM korekcje wtrysków - inne
Mam podobnie. Co prawda nie jest to +3 ale sprawdzam jednego dnia jest 0.40, +0,30 a za 2 dni i jest 1,15,-1,18 itp. Auto nie szarpie, nie drga,dpf wypala się co +/-500km i wszystko jest ok wiec przestrzelam się tym przejmować. Ale co odczyt to inne wartością są to prawda( mając to samo paliwo w baku i ta samą tmp. robocza silnika) .
-
Przekładka foteli z anglika do Europy
Czyli przekładamy całe siedziska (z gąbką i matami) z fotela pasażera( kierowcy w angliku) do kierowcy i tyle? Jeśli tak to nie kombinuj kolego z emulatorami tylko przekładaj siedziska. Życia nie za emulujesz w razie czego.....
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Wersja pod iOS bardzo rozwinie aplikację zobaczysz także naprawdę warto. Trzymam kciuki :cool2:
-
E90 320d 163km 2006r Metaliczne stukanie
Dzięki za odpowiedź. Klima działa ok nawet w największe upały także narazie to oleje chyba :-)
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Rzeczywiście- patrzyłem w Appstore i rzeczywiście jest aplikacja dostępna. Paweł- to twoja aplikacja?
-
E90 320d 163km 2006r Metaliczne stukanie
Kolego u mnie jest odwrotnie- jak włączę klimę to jest stukanie rytmiczne- co to może być?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Kolego ale ja nie mówię o zużyciu tylko o poziomie naładowania które wynosi 55-58% nawet po 12h ładowania prostownikiem cyfrowym. Zużycie mam na poziomie 7%.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Ja mam około 55-58% nawet po ładowaniu aku przez całą noc. Po trasie 500km nic poziom naładowania się nie zwiększył. U siebie mam aku 80ah bez agm. Czasami mam wrażenie ze ta wartość nie pokazuje rzeczywistego poziomu naładowania aku.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Niezły naciągacz...... NCS-em robi się to w 5 minut łącznie z podłączeniem kabla. Ja mam Carly więc jeszcze szybciej idzie to ogarnąć. Poszukaj na forum- może w Twojej okolicy ktoś polecony to ogarnie. Flashować to powinien ten gość swój mózg......
-
kodowanie przez apke - carly, bimmer?
Dlatego napisałem ze do nowszych modeli F30 i G20 polecam BimmerCode. Ja mam E90 i u mnie Carly działa jak należy.
-
kodowanie przez apke - carly, bimmer?
Witaj :D Tutaj masz link z możliwościami kodowania G20 w Carly.http://support.mycarly.com/knowledge-base/code-bmw-what-is-possible/ Najlepszy do Carly będzie oryginalny adapter. Podejrzewam ze do nowych modeli jakim jest G20 BimmerCode będzie dawało więcej możliwości.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Mam identyczny- jak przetestuje z Btool to dam znać bo testowałem narazie tylko z Carly na IOS i działa rewelacyjnie. PS.robiłeś w nim coś w Carly już?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Dzięki za szybką odp. Systemu start-stop nie mam seryjnie, odzysku z hamowania tez nie. Muszę sprawdzić u siebie czy mam akumulator AGM czy zwykły i czy jest poprawnie to zakodowane.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Dziś po pracy sprawdzę w moim e90 przedlift adapter Carly ten najnowszy który wyszedł ostatnio (pod IOS i Android w 1 adapterze). M am pytanko w aplikacji jak jest poziom naładowania akumulatora. Obserujac go nigdy nie uzyskałem więcej jak 65% naładowania. Po trasie 30km wg apki nie doładowało nic. Błędów klemy IBS nie mam ale mam wątpliwości czy wszystko jest O.K.. Nawet po 100km trasie czasami pokazuje taki sam stopień naładowania.
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Kodowal ktoś w e90 brake force display?
-
E9x BFD - Brake Force Display
Koledzy jak ustawić bfd w Carly? Zakodowalem bfd 1/2 i 2/2 na active? Zewnętrzne światła stop na migające i 3 światło stop na migające i 3 stop nie miga.....
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Jeździć i nie gmerać w tym. Dziś sam się wypalił :D Wynika z tego że od statusu ,,zablokowana regeneracja'' do kolejnego wypalenia auto musi przejechać trochę km lub spalić trochę paliwa aby procedura sama odpaliła następnym razem.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Koledzy pierwszy raz przegapiłem chyba procedurę wypalenia i przerwałem ją nieświadomie. Oleju mi nie przybyło bo sprawdzałem ale w Btool mam teraz status regeneracja zablokowana. Nie mam żadnych błędów, sadza przybywa normalnie ale nawet jak chcę wywołać wypalenie to nadal jest zaznaczone że regeneracja zablokowana. Co z tym fantem zrobić?
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Przyszedł dziś adapter UniCarScan ale nie mogę się połączyć z aplikacja....
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Dzięki serdeczne. Koniec końców skusiłem się na na UniCarScan. Przyszłościowo będzie pod serie G kiedyś :)
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Dziękuję serdecznie za odpowiedź. A który konkretnie polecacie adapter?