Treść opublikowana przez frodo
-
INSTALACJA ŚWIATEŁ DZIENNYCH BMW 5 E 60
Widziałem ostatnio takie Ds3 z tymi diodami *live* i normalnie STAR WARS !!!!!!!!!!! :duh: :duh: :duh: P.S. wg. mnie fabryczne DRL spełniają swoją funkcję i w miarę wyglądają więc po co doklejać takie ...........!!!!! :cry2:
-
Jak polaczyc sie tel komorkowym przez bluetooh z bmw e60
A w podłokietniku masz oryginalną słuchawkę Bmw???
-
Jakie opony RUNFLAT preferuje BMW w swojch autach ???
na tej stronie z felgami w zakładce "Bereifung:" wbij 275/35 R18 i zobaczysz na które felgi możesz założyć takie ogumienie na tył - wtedy tylne felgi są szersze!!!!
-
Jakie opony RUNFLAT preferuje BMW w swojch autach ???
Na moje to masz za wąskie felgi na tą szerokość opony - powinny być minimum 9"!!
-
INSTALACJA ŚWIATEŁ DZIENNYCH BMW 5 E 60
Ja też poszedłem w stronę fabrycznych rozwiązań i odpaliłem DRL - co do podłączenia diodek to nie pomogę ale jak już się uporasz to chętnie zobaczę jak wygląda BMW z takim czymś (wrzuć foty) .
-
Automat /Tiptronic Kilka pytań użytkowania
:) pewnie że można - po to to jest :) tylko nie wrzucaj na N !!
-
Trzeszczące uszczelki w drzwiach
Wycieram z brudu miejsa łączenia się uszczelek z karoserią i smaruje uszczelki tłuścidłem SILOL-350F zakupionym w aptece. Pomaga na parę tygodni.
-
Jakie opony RUNFLAT preferuje BMW w swojch autach ???
Kiedyś już była dyskusja na forum nad innością zawieszenia z RSC i wyszło na to że części zawieszenia są te same - więc jakie mogą być inne zmiany przy doborze opcji RSC - inne kąty geometrii???? :roll: Ja zmieniłem opony na zwykłe - żadnych minusów nie odczuwam a auto w dużej mierze przestało "skakać" po dziurach i koleinach!
-
E- 60 PADŁ WYŚWIETLACZ i a-drive POMOCY
zobacz np. tutaj: viewtopic.php?f=73&t=134216&hilit=drive
-
Gasnące światła w automatyce
rozumiem że jak masz DRL na długich to masz auto przed liftem. Czyli coś masz nie tak bo na pozycji AUTO nie powinny za jasności zapalać się krótkie nawet na chwile - no chyba że odpalasz samochód na AUTO w zaciemnionym garażu a po wyjeździe się dziwisz że zgasły.
-
bmw 530d automatyczna skrzynia
A może tylko dolali oleju i głupa palą??? u mnie skrzynia też czasami poszarpywała i po dolaniu litra brakującego oleju chodzi płynnie miodzio malina że hej :D .
-
Błąd - System ochrony pasażera fotela przedniego.
:shock: :shock: :shock: :shock: .......dobre!!! u mnie był na czerwono :!: :?: :?: kiedyś pytałem w ASO i mata z wymianą ~1000pln
-
E60 awaria lusterka zewnetrznego
viewtopic.php?f=73&t=112569&hilit=szalej
-
E 60 prawe lusterko ruchome
Przestaw ustawianie lusterek prawe/lewe na pozycje prawe.
-
zagłówki Komfort , do zwykłych foteli
*marv* z zagłówkiem się zgodzę - żeby z niego skorzystać to trzeba na maxa złamać fotel :duh: !!! ale co do boczków to dla mnie super sprawa!!!! znajdź sobie jakiś ostry zakręt i wejdź w niego z / bez napompowanych boczków a zobaczysz do czego one są (jak dla mnie różnica diametralna :cool2: )!
-
[E60 530d sedan] Zawieszenie sportowe zamiana
Czy na sport zawiasie jest naprawde taka katastrofa???Mam zwykłe zawieszenie+DD+AS i po zmianie opon z RunFlat na zwykłe jest OK.Zawsze bardziej mis ię podobały te ~2-3cm niższe i mocno się zastanawiałem nad możliwością przekładki na sport ale po opiniach na forum i tym temacie dam sobie spokój! :nienie:
-
Błąd - System ochrony pasażera fotela przedniego.
Mam i ja!!!Po czteromiesięcznym spokoju wczoraj wywaliło błąd maty :evil: !!!!!!!!
-
e60 zawieszenie?
1.wielu na forum narzeka na zawieszenie sport (twardo) ale czy to jest najtwardsze - to nie wiem, ja mam standard z DD i jest OK szczególnie po pozbyciu się RunFlatów! 2.jeżeli są w dobrym stanie to raczej nie! 3.pośrednie (jak dla mnie wystarczające) ale dopiero LOGIC 7 pokazuje pazur! 4.nie - imobilaizer ma każda a alarm jest opcją!
-
Problem ze smierdzaca klimatyzacja
a mikrofiltry wymienione???
-
530i czy 530d czy 730d
Kolego w tym poście viewtopic.php?f=73&t=155215 naszej koleżanki znajdziesz większość odpowiedzi na Twoje pytania.
-
E60 non stop ciepłe powietrze na przednia szybe
Koledzy moim zdaniem tak ma być!!!!Zapewne w I-drive macie ustawione wloty centralne na zimny nadmuch (te kreseczki) i wtedy podczas grzania zawsze poleci tam chłodniejsze powietrze niż z innych wlotów (szyba, nogi).U żony w aucie też jak ustawię wlot centralny na zimne to mogę przy -15*C grzać całe auto a tam i tak poleci lodowate z zewnątrz.
-
Gniazdo zapalniczki
A to jakoś dziwnie masz bo u mnie (też 2004) auto ożywa w pozycji kluczyka I.Niestety nie wiem jak z zapalniczka bo jej nie mam wcale (wersja dla niepalących - brak popielniczek i zapalniczek, no chyba że ktoś zwędził ją wcześniej bo miejsce jest).
-
E60 non stop ciepłe powietrze na przednia szybe
No chyba po to jest klimatronik aby przy raz załączonej klimie i np. +11*C za oknem i 17*C w kabinie nam grzał do ustawionych np. 21*C a gdy wzejdzie słońce i na zewnątrz się zrobi 23*C a w kabinie 27*C to przeszedł w tryb chłodzenia!!!
-
e60 jaki to bedzie kolor nadwozia?
Jak był ciemny to pewnie widziałeś A68 platynowoszary.Kwestia jeszcze gdzie to 535i widziałeś (USA???) bo tam mogła wychodzić inna paleta kolorystyczna.
-
Run flat
zrobiłem to samo i też jestem zadowolony :cool2: i na koleinach gdzie dwoma rękoma musiałem trzymać kiere jacusss26jakie masz zawieszenie?ja mam normalne +AS+DD+17" i też MINIMALNIE pływa!.(ponoć z "normalnym" zawiasem to norma)