Treść opublikowana przez frodo
-
Lakier - pielęgnacja
W byłym Rondo - salon Fiata/Alfy.I tam tez się okupiłem.
-
Lakier - pielęgnacja
Korzystając z kolegi wiedzy ( z tego co czytałem w innym wątku to nie małej! :cool2: ) chciałbym dopytać czy do zestawu który zakupiłem: -MEGUIARS ULTIMATE COMPOUND -MEGUIARS TECH WAX 2.0 (+aplikator Soft Foam w zestawie) -MEGUIARS EVEN COAT 2 PACK APLIKATOR Z MIKROFIBRY http://showcarshine.pl/aplikatory/79-meguiars-even-coat-2-pack-aplikator-z-mikrofibry.html -Mikrofibry a w szczególności do UC jest niezbędny ten aplikator Tri-color czy tymi które posiadam też da się pracować z tym środkiem? Jeżeli tak to czy można go dostać w jakiś sklepach czy tylko net? No i czy to prawidłowe zestawienie? - sprzedawca po obejrzeniu lakieru stwierdził że to wystarczy i niczego więcej (glinka, cleaner...) mi nie trzeba.
-
Co myslicie o tych felgach? Chęć zakupu..
Tutaj http://felgenkatalog.auto-treff.com/ masz przydatną stronkę przy takich zagawostkach. :D
-
Listwa klapy tylnej chrom ?
tu masz ten gadżet: http://193.23.48.135/listwa-klapa-chrom-bmw-e36-e46-e90-e39-e60-e34-x5-i2167484513.html w bardziej adekwatnej cenie co do jakości i prestiżu!
-
Co myslicie o tych felgach? Chęć zakupu..
Do Cadillaca Escalade mogą być ale w e60 nie za bardzo je widzę! :wink: Jak już chcesz mieć coś większego to pomyśl nad ori 19" np. Styling 128,172...
-
DOŚWIETLANIE ZAKRĘTÓW E61 2007
1. Słabiutko wypada e60 pre LCI jeśli chodzi o świecenie - Alfa Romeo(xenon) lepiej świeci!! 2. U mnie na postoju soczewki tylko w prawo! 3. Nie mylcie Adaptive... z halogenowym doświetlaniem podczas skrętu. To pierwsze jest na "serpentyny" a to drugie na manewerowanie po mieście.
-
Pytanie o KOLO DOJAZDOWE
Dojazdówka to 135/80/17 i wchodzi bez problemu z tym że ja musiałem wyjąć tą wkładkę filcową co jest jak są opony RSC bo z nią nie wchodziła.
-
E60 LCI zegary - ruchome czerwone pole
a to żadne rozwiązanie - pierdołowate kreseczki które to jak się "schowają" to mozna wnioskować że auto "powinno" być juz rozgrzane!
-
DOŚWIETLANIE ZAKRĘTÓW E61 2007
No i działa to tylko w pozycji włącznika na *auto* a podczas postoju tylko w prawą stronę!!
-
520d kombi parowanie telefonu i ....
Masz w aucie opcję: S638A CAR TELEPHONE PROFESSIONAL Telefon samochodowy Professional - czyli lipa bo auto z żadnym innym telefonem niż w podłokietniku się nie połączy. Było trochę o tym na forum - poszukaj!.np. viewtopic.php?f=73&t=122588
-
520d N47 głowica blok
Pojedyńczy - nie pojedyńczy, przypadek - reguła, prawda jest taka że ogólnie BMW zaczyna złazić na psy!!!( i to juz od jakiegoś czasu) :twisted: hej
-
problem z kasowanie inspekcji PLYNU HAMULCOWEGO E61
Ja u siebie nie mogłem skasować płynu ham. z pozycji i-drive - swieciło się na żółto 03/2012. Dopiero w ukrytym menu skasowałem i samo wskoczyło na 02/2014.
-
Jakie opony RUNFLAT preferuje BMW w swojch autach ???
A masz zaznaczone na tej wklejce że są to ciśnienia do RSC??? Moje auto fabrycznie wyjechało na RSC 245/45/17 - jakiś czas temu zmieniłem opony na zwykłe i ciśnienia stosuje z wklejki bo nie zauważyłem aby tam coś pisało że to do RSC!Z własnego doświadczenia wiem że lepiej trzymać się górnych ciśnień - auto mniej pływa na koleinach.
-
[e61] opony 245/45/17 na feldze 7 i 1/2 cala
Mam 245/45/17 na feldze 8" (model 122) i rozmiar wydaje się idealny do tej felgi więc nie sądzę aby te 0,5" szerokości felgi miało diametralny wpływ na parametry techniczno-wizualne!
-
Co sądzicie o tym E61 ;) ?
tu jest następny co bardzo chciał mieć coś...... http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci_dnia/news/jak-polak-zbudowal-bmw,730087
-
Błąd i nierówna praca silnika E60
Tu viewtopic.php?f=73&t=174017 kolega miał podobne objawy może to to samo.
-
Mój problem z błędem poduszki i napinaczy
A to: viewtopic.php?f=73&t=99348 czytałeś?
-
[e61] Błąd "Restraint system faulty!"
Najprawdopodobniej klema tak jak i w tym przypadku viewtopic.php?f=73&t=157058 a i faktem jest że ostatnie temperatury mogą robić cuda z naszymi autami!! :D
-
[e61] Błąd "Restraint system faulty!"
Szkoda że rodzimego forum nie poczytałeś :D bo jest o tym trochę!!Prawde powie dopiero komputer bo przyczyn może być kilka: klema, napinacze, mata, kostki, poduchy.......
-
Lakier - pielęgnacja
Dzięki wszystkim za odpowiedzi! Czyli jednak bez wizyty u profesionalistów się nie obędzie :( Wstępnie pytałem w Kaliszu i twierdzą że za cztery stówki są w stanie uwolnić moje auto od tych hologramów (pracują na kosmetykach Meguiars).Gdyby jednak ktoś miał gotowy sposób (jak i czym po kolei) którym sobie poradzę sam to poproszę.
-
E60 530d - DynamicDrive Failure po mroźnej nocy
Jakiś czas temu też miałem ten błąd DD i "samo przyszło - samo poszło" narazie spokój.kiedyś też miałem za mało płynu wspomagania i błąd się nie pojawiał.Troche dziwne z tym wspomaganiem bo prócz tego że całkiem inaczej autem się jezdziło (bujało jak ta lala) to innych ubocznych rzeczy nie stwierdziłem. Płyn jaki można dolać musi mieć oznaczenie CHF11S (nawet powinno pisać na zbiorniczku) - kupowałem w serwisie i mają firmy Pentosin.
-
Lakier - pielęgnacja
Czy ktoś z kolegów zna dobry środek/sposób do pozbycia się z lakieru tzw. hologramów??? Od dłuższego czasu używam do wszystkich samochodów środka Color Magic firmy Turtle Wax i o ile jestem z niego zadowolony bo nadaje ładny połysk i niweluje drobne rysy (jest pod kolor lakieru) to nawet zaraz po polerce gdy auto stoi w słońcu widać kuliste drobne ryski na całym aucie. Czy jest na to jakiś sposób i jak się tego pozbyć (najlepiej domowymi sposobami :wink: ) P.S. mój lakier to: Black Sapphire metallic.
-
problem z aktywna kierownica bmw e61
Nie! - miałem błąd AS po wymianie akumulatora i potrzebna jest ta inicjalizacja. Podejrzewam że Twój problem może mieć inne podłoże ale spróbować od najprostszych rzeczy zawsze warto!
-
problem z aktywna kierownica bmw e61
W tym przypadku chodzi o instrukcję obsługi samochodu która to zazwyczaj jest dołączana do pojazdu - czasami nawet w języku polskim!! :D :D :D I na jej 79 stronie jest krótki opis jak przeprowadzić inicjalizację układu Active steering po ponownym podłączeniu akumulatora!Dla nie posiadających instrukcji cytuję: 1. Uruchomienie silnika. 2. Podczas postoju samochodu obrócić kierownicę z położenia na wprost do oporu w lewo, następnie do oporu w prawo i z powrotem na wprost. 3. Wyłączyć silnik. Choć u mnie po wymianie akumulatora ta procedura nie wystarczyła - musiałem zrobić parenaście metrów kręcąc kierą w prawo/lewo i system zaczął działać prawidłowo.
-
Sprężyny obniżające przód e61 ile mm maximum ?
Kolego *boltos* mam ten sam problemik co ty czyli auto w wersji allroad :D :D (67,5cm przednie nadkole od gruntu opony zima 225/55/16 nowe).Też mam zestaw standard zawias+DD i o ile nie wygląda to zbytnio to autem jeździ się super bo DD robi swoje - coś o tym wiem bo ze trzy miechy temu miałem błąd DD i system nie działał przez parenaście kilometrów - a autem bujało jak łajbą podczas sztormu!!!!!.Raczej w autach z DD nie ma niższych sprężyn - nie wyobrażam sobie aby mogło być jeszcze wyższe.Jak się podejmiesz obniżenia to daj znać co i jak.