Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
BMW E63 645Ci, Nurburgring str. 4 i 5
Spoko, ja cie bede nagrywal;) ty elegancko dwie raczki na kierownicy;) hihihi
-
BMW D3 ALPINA, 90 000 zł, Tomaszów VIN: WBAUX31020A204139
wujekwaldus odpowiedział(a) na amws temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa tam nie widze nigdzie retuszu, opony wyglądają jak wyglądają może to po prostu efekt ustawienia aparatu, kąta padania światła lub perspektywy? to samo tu z kolorem, takie same czy inne? Kwestia perspektywy... http://www.laughingbug.com/wp-content/uploads/2011/11/illu.jpg ps: autko ładne, jednak bez ekranu w środku wygląda dość ubogo, zwłaszcza za tą cenę ;) Ale na pewno niezly unikat
-
BMW E63 645Ci, Nurburgring str. 4 i 5
Teraz porównanie powinien Paweł nakręcić... może w czwartek się skusi za tydzien..;] ciekaw jestem konfrontacji tych dwóch autek ;)
-
Wyjazd na Nurburgring
Kompletny filmik z wyprawy:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Dzisiejszy zlot był bardzo ciekawy ;) Oprócz sztandarowych e9x na zlocie było dobrze nam znane 645i oraz 530i (PawelRat oraz Gorik79) oraz całkiem nowe E30 320 w stanie takim że wszystkim szczęki opadły ;) Dodatkowo bonusowo odwiedziły nas koleżanki z Kielc, którym miejmy nadzieje się podobało ;) Zachaczyliśmy kulturalnie o cargo. Do zobaczenia za dwa tygodnie ;)
-
NURBURGRING 2012
Jedyne co stoi na przeszkodzie to zakup gruntu w okolicy toru;p chociaż teraz gdy tor zbankrutował i poszukiwani są nowi inwestorzy może to być niezła okazja ;]
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
ja jechałem, WK blaszki, ok godziny 20.30 :)
-
NURBURGRING 2012
Tak, tor ogłosił bankructwo 24 lipca chyba ale do dziś funkcjonuje i niech tak pozostanie ;)
-
NURBURGRING 2012
Ta wiem, ale nie chce tej szyby robić, jak pokaże zdjęcia zderzaka że był wymieniany bo sarna, a potem ktoś zobaczy że szyba nie ori to będzie myślał że pod ciężarowke wjechałem... a nie chce rzygać takimi ludźmi podczas sprzedaży autka :) Szybka tylko źle wygląda, ona jest zaklejona i jak się przejeżdża palcem to nie czuć żadnej nierówności, wytrzymuje -30 stopni do + 41 stopni (no, w takich warunkach testowane;p) Dzięki za film :) - że się podoba ... hehehe...
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Latwo, górczewska, Wola Park czwartek godz ok 20.00 ;)
-
NURBURGRING 2012
Spokojna głowa, WujekWalduś już zadba aby za rok było jeszcze lepiej ... szykuje sobie żony/wolne/urlopy na końcówkę lipca...:)
-
NURBURGRING 2012
będzie w post production, wlaśnie sam nie wiem czemu to na telefony nie chce działać;p głupi ten yt;p
-
NURBURGRING 2012
http://www.youtube.com/watch?v=wSDuL4SkzGQ&feature=youtu.be
-
NURBURGRING 2012
Film ładuje się na YT....;]
-
NURBURGRING 2012
15 minut ładuje mi się filmik z parkingu (trwa 20 minut;/) z każdego filmiku wycinam kilka fragmentów, czasem losowo, czasem celowo :P
-
NURBURGRING 2012
no to w godzine nie skoncze ;( juz mam ponad dwie min materiału... najdłużej trwa ładowanie filmików po 2 GB....;/ niespodziewajcie się festynu czy fajerwerków :) Prosty montaż w movie maker pod muzykę :)
-
NURBURGRING 2012
Panowie, trzymajcie kciuki, właśnie montuje filmik i chce go dziś skończyć, będzie trwał jakieś 4 min :)
-
[335i] - Nowa chłodnica oleju - zamontowana
Wydaje się że chyba nie ma możliwości sprawdzenia temperatury oleju, tj: nie widzę takiej opcji w ukrytym menu... :( Pytanie czy w 320d olej osiąga aż taką temperaturę że warto zakładać chłodnicę oleju :) Wydaje mi się że nie, ale jak zawsze jest to kwestia upodobań :) U mnie spełniło to praktyczą rolę Temp oleju max 139 stopni na nurburgringu pod sam koniec okrążenia przy temperaturze ok 24 stopni. Wynik rewelacyjny w porównaiu do poprzedniego (w połowie okrążenia 149 stopni....) a wystarczy spryskać wodą i -5/10 stopni z miejsca:D
-
330d 231 vs 245KM
chyba tylko przyśpieszeniem do setki.... ;)
-
Wysoka temperatura SILNIKA ?!!!!
Może Ci pomoże: ja miałem ostatnio tak że termostat się ZACINAŁ tj; czasem byłą normalna temperatura (normalna tj: max 108 stopni - tryb ECO dla mojego silnika) i 90 stopni na autostradzie przy predkosciach 140-180. Jeśli tylko zaczynała się "unosić " (ukryte menu, pozycja 7) tj osiągałą 110+ stopni to natychmiast noga na hamulec, na pobocze, i gaszenie silnika. 5 sekund przerwy odpalasz i... z powrotem 90 stopni ot tak :) Pomogła wymiana termostatu, za usługę + nowy ori termostat zapłaciłęm 750 pln. Aby sprawdzić czy działa Ci pompa wody to poczekaj aż samochód "ostygnie" tj: zmniejszy się ciśnienie cieczy chłodziącej, okręć korek i poproś kogoś aby dodał lekko gazu, jeśli widzisz "wytryskiwaną" ciecz chlodzącą w zbiorniczku wyrównawczym to znaczy że pompa jest ok. Pozdr.
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Wyjaśnione :) hihi... mam już intro do filmika... zmontowałem... mam tez pomysł na końcówkę.... zobaczymy co z tego wyjdzie.. niestety wycinanie z filmików pojedyńczych fragmentów 5-10 sec trwa dośc długo...;/
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
ctrl+c -> ctrl+v ze sporta :nienie: :D
-
E92 328xi VIN :WBAWV53508P079007
wujekwaldus odpowiedział(a) na riskii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTypowy polski kupujący. CENA. Jeśli wszystko mu napisałeś to nie ma powodu abyś miał nieczyste sumienie ;) Po prostu trafiłeś na kolesia co nie stać na E92 i tyle... ps: houek, dla mnie tez takiego M3 poszukaj ;)
-
E92 328xi VIN :WBAWV53508P079007
wujekwaldus odpowiedział(a) na riskii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby auto sprzedewalo sie nie w polsce to mozna by taka informacje podac: bylo uszkodzone to, to, oto zdjecia- stad niska cena. Niestety nasz glupi narod zamiast doceniac uczciwosc sprzedawcy szuka "okazji" i tak jak widza takie e92 za swoja roczna pensje to sie napalaja, a jak widza ze "zaznaczone jest bezwypadkowy" i przebieg 50 tys to juz w ogole sa szczesliwi. Dla mnie kompletnym debilizmem jest szukanie auta za polowe wartosci w salonowym stanie. Jesli juz to albo godzimy sie na niektore wady, albo szukamy forda fiesty... Nowego z salonu.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Nic nie zamarło:) Spotkanie standardowo w następny czwartek o 20.00 pod wola parkiem :)