Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
M5 F10 - subiektywne wrażenia z jazd
Lece na Nurburgring, udalo mi sie zaoganizować 7 autek na wyjazd :) viewtopic.php?f=70&t=185804&start=105#p1392545 i myślałem że Moreti uda się wyciągnąć ze swoją cudną DKG oraz KoKosa z jego PDK z kolej... no ale niestety chłopaki mają inne plany urlopowo/zawodowe więc siła wyższa... Ja to jeszcze nawet nie siedziałęm w F10 ani F13, będę musiał któregoś dnia się do ASO wybrać i zobaczyć te nowe zabawki... Tzn: teraz za tydzień na pewno przejade się BMW F10 M5, ale jako pasażer - na ring TAXI :norty:
-
M5 F10 - subiektywne wrażenia z jazd
cholera, a ja myślałem że seria 5/6 F10/F13 to w sumie te same bliźniacze autka tylko jedno w nadwoziu coupe a drugie sedan... a tu tyle zmian...:) nie mniej jednak pomarańczowe M6 to jest normalnie marzenie narazie :) A ja jadę kolego KoKoS za tydzień dopiero:) więc jeszcze zdażę się spakować :):) Moreti, KoKos.. szkoda że nie jedziecie, po cichu liczyłem tez na was :)
-
M5 F10 - subiektywne wrażenia z jazd
Aż miło się czytało, dało się poczuć klimat 560 KM :) Cóż mogę powiedzieć, nowe M5 jest mega chociaż tylko je widziałem z boku jak stałem na pasach raz:) i takie ładne "gul gul gul gul" Jako że masz rodzinkę to M5 myśle będzie dla Ciebie autkiem idealnym - super osiągi, funkcjonalne autko, duże, bagażnik no i PRAKTYCZNE :) - dla mnie jednak wisienką na torcie jest nowe M6, w konfiguratorze BMW jest za bodajże 600 tyś + dodatki więc powiedzmy nie chce rozbijać skarbonki z drobnymi:D Dla mnie jednak te kwoty są na razie zbyt abstrakcyjne, 600 czy nawet 400k za autko dla mnie to kosmos, ja muszę poczekać gdy ceny tych autek spadną poniżej 2XX a najlepiej 1XX :) Do tego czasu zdąże się nacieszyć moim niewiadomym następcą 335i :) Życze jak najszybszego zakupu nowej M5 - przewieziesz mnie :)
-
NURBURGRING 2012
jak ma być białe tło to niech to co jest żółte, będzie czarne, jak ma być przezroczyste i na szybę to taka kolorystyka jest OK. Zresztą, drukuj jak uważasz :) każdemu najwyżej się wciśnie i już :D
-
NURBURGRING 2012
ok, ja jestem za :) zrob takie po dwie dla kazdego :)
-
BMW e92 M3 WBSWD91000PY33203
wujekwaldus odpowiedział(a) na szybki_borkos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak:) już na PW powiedziałem co i jak :) Nic złego oczywiście - jak widać moje autko dobrym przykładem jest :)
-
NURBURGRING 2012
Ok, to niech już Karol - the Paint master to przerobi :):)
-
NURBURGRING 2012
że tak powiem lepiej takie dwie nie za duże na tylne boczne szyby (w przypadku coupe)
-
[335i] - Nowa chłodnica oleju - zamontowana
No to taki mały update: Wczoraj niby bylo tylko 24 stopnie, ale dłuższa jazda na wysokich obrotach i autko nie przekroczyło 125 stopni, wcześniej przy podobnej temperaturze było grubo ponad 135 Dziś jadąc do pracy, temp 20 stopni, olej nie przkroczył 105, (jazda po mieście w mini korku - dystans 13 km) - wcześniej bez trudu na tym dystansie osiągał 120 stopni. Czyli ogólnie FAJNIE, ale już planuje zrobić stage 2, czyli dać... drugą chłodnicę ( w miejsce seryjnej) ;] tak aby możliwie olej nie przekraczał 110 stopni, ale to już na przyszły sezon - po zimie. Prawdziwy test chłodnica przejdzie na Nurburgringu za nieco ponad tydzień... :)
-
Jaki silnik do e90?
Ale autor nigdzie też nie napisał, że to styk jego możliwości finansowych :) po prostu tyle ma/tyle chce przeznaczyć na autko... Ja to już napisałem kilka postów wcześniej jaką mam zasadę w przypadku kupowania autka ;)
-
Jaki silnik do e90?
@gregor88 ja to Ci powiem tak: za 50 tyś kupisz już jako takie 320d e90. KUP - kupno używanego autka to zawsze loteria, możesz zapłacić 50 tyś za autko i cieszyć się nim i robić tylko rzeczy eksploatacyjne a możesz kupić 320d za 90 i więcej tyś i zaraz robić turbo, wtryski, zawieszenie.... Także jakimiś bolączkami, że pada to czy tamto to ja bym się nie przejmował, w każdym aucie coś pada... jak chcesz bez awaryjne nieśmiertelne autko to polecam mercedesa W124, albo jeszcze tą wcześniejszą beczkę, robią po 1 mln km i żyją :) Jak masz 50 tyś, to bierz 320d, przed wybraniem jednego konkretnego przejedź się kilkoma i zobacz czy nic nie stuka nic nie puka, czy z silnika niczego nie słychać, jak chcesz możesz wydać 400-600 pln na przegląd przezakupowy w ASO na egzemplarz który się już zdecydujesz i tyle. Kosztami utrzymania się nie przejmuj, w przypadku 320d nie są duże. :) - w pesymistycznym przypadku policz sobie 500-700 pln na serwis miesięcznie (jakieś 6-8k rocznie). w optymistycznym 200 pln/mieś.
-
[335i] - Nowa chłodnica oleju - zamontowana
Więcej fotek z montażu: http://strony.aster.pl/capoeira/e92/IMG_0254_450x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/e92/IMG_0255_450x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/e92/IMG_0256_450x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/e92/IMG_0257_450x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/e92/IMG_0258_450x600.JPG ps: za godzinę odbieram autko :)
-
NURBURGRING 2012
HAHAHA... ale ten czas leeeeci...:)
-
NURBURGRING 2012
może coś w tym stylu: http://desmond.imageshack.us/Himg268/scaled.php?server=268&filename=logobmwwyjazd.jpg&res=landing
-
NURBURGRING 2012
OK ale: Czcionka bardziej sztywna (coś na wzór tej z ORANGE, a najlepiej taka jak w BMW) no i text: Nurburgring tour 2011. (wystarczy:P)
-
NURBURGRING 2012
To w sumie tak samo jak i ja :) + Nurburgring :) - jego też polubisz :cool2: ps: na Nurburgringu nie ma rowerów :norty:
-
NURBURGRING 2012
NL czy DE, jesteś z zachodu :) hehe no tak czy siak super, kontakt jest, hotel zarezerwowany, teraz tylko czekać na wyjazd :)
-
E92 328 Xi WBAWC33507PD06885 Warszawa
wujekwaldus odpowiedział(a) na galvis85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo słabe...:) ale jak nie jesteś handlarzem z AA to też zwracam honor:) :cool2:
-
NURBURGRING 2012
Trzeba by dobre logo opracować... czcionkę, miejsce na naklejkę itp. i bylo by ok... :)
-
NURBURGRING 2012
Możesz mi pożyczyć autko z PDK - nie obrażę się, a i od razu Ci je odkurzę :)
-
Jaki silnik do e90?
Standard polskiego myślenia: - diesel bo mało pali - 5+ letni bo już stracił na wartości - przebieg najlepiej mniejszy niż 100 tyś km - stan wzorowy, idealny. - 1/5 ceny nowego. Ja to nie kupuje autka jeśli nie stać mnie na kupno dwoch lub półtora takich oraz jeśli realny koszt utrzymania autka miesięcznie jest większy niż 20% moich miesięcznych dochodów.
-
E92 328 Xi WBAWC33507PD06885 Warszawa
wujekwaldus odpowiedział(a) na galvis85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLoona, nie udowadniaj handlarzowi, że masz rację, 99% użytkowników tego forum wiedzą że masz ;) ja myśle że tak jak napisałeś: 90% aut jest walone tak czy inaczej, a te 10% to może być ta RAV4 właśnie:D, ktory normalny komis, którego celem biznesowym jest ZYSK sprowadzał by normalne auta z USA... :mad2: to się nie opłaca... come'on, jak ktoś się rejestruje tylko po to aby napisać że autoauto to nie jest zły komis no to wiadomo o co chodzi 'toć to oczywiste' jak ktoś napisał :cool2:
-
E60 M5 WBSNB93506CX06042-prosba o info z CARFAX
wujekwaldus odpowiedział(a) na pieczek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakie auto to prawie jak diesel w kombii z dwuletni z przebiegiem 30 tys, sprzedaje się jak świeża bułka! :mad2: :mad2: :mad2: Na takie autko trzeba niezłego wariata a i przebieg może odstraszać w PL Nawet DOBRE samochody długo siedzą na allegro często bez odzewu, houek swoje 330d sprzedawał ROK kolega 335i miał ponad pół roku na allegro swoją.... To że autko długo wisi wcale nic nie znaczy....
-
Info z Zakupu Kontrolowanego
a to to widziałem,ale w info na portalach typu wp/onet/gazeta etc nie wierze lub wierze połowicznie :) - myślałem że to jakaś inna akcja, tym bardziej, że źrodło pożaru jest z kabiny kierowcy a nie klapy bagażnika (akumulatora)
-
Info z Zakupu Kontrolowanego
a jaka to akcja była??