Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
a no moze i ja ;) Daj PaweleRat swojego koma ;) na priv.
-
II zlot integracyjny BMW-Sport i BMW Klub Toruń, 30.09 Toruń
hehehe, trzeba było jechać DK1 - 170 km zrobiłem w 3 godziny i 15 minut.. ta drogę to bym granatami w powietrze wysadził bo do jazdy ona się nie nadaje :evil: oj tam oj tam, po prostu odkrywasz w sobie ukryty talent ;) w przyszłym roku zabieram Cię na tor poznań :D
-
II zlot integracyjny BMW-Sport i BMW Klub Toruń, 30.09 Toruń
Michał dostał dobre wskazówki :D hehehe no czas wykręcił prawie jak M5... więc jest :cool2: szkoda hipek że nie pojechałeś, z E9x to były tylko nasze 3 autka... i chyba 2 czy 3 z innego forum... :( Taki urok startować jako pierwszy bez analizy co i jak pojechać ;/ :evil: ;( ale w sumie nie jest źle :P Fajnie też że miałem okazje posiedzieć w M5 i je przygazować :norty: niestety jak mi kolega opowiedział o kosztach eksploatacji M5 to tak zbaraniałem lekko mówiąc, ogólnie to koszty utrzymania 335i x2 a czasem 2,5...;/
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
no sołtys ;) ładne fotki ładne:D chyba zmienimy Ci ksywkę na mr.photo ;)
-
II zlot integracyjny BMW-Sport i BMW Klub Toruń, 30.09 Toruń
ja będe załadowany akcesoriami dla królików...;p nie wiem czy zmieści mi się wszystko do bagażnika:D ps: dziś założyłem nowe amorki na przód i sprężynki... o efekcie na razie napisze w skrócie: na zakrętach różnica KOLOSALNA, finalne obniżenie 22 mm na przod i 11 mm na tyl... Także za nieco ponad 30 godzin - jedziemy ;)
-
II zlot integracyjny BMW-Sport i BMW Klub Toruń, 30.09 Toruń
ja to planuje być max do 17-18... ;) potem robi się zimno i ciemno ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
to jest bdb wynik jak na cieżka 5er:) Fajnie że na nasz zlocik wpadają już nie tylko E9x, wczoraj pojawiły się dwie E60 ;) Jednak robi się coraz zimniej i trzeba pomyśleć o jakimś "zakończeniu sezonu"... może jakaś kanjpka... może coś... dogadamy za dwa tygodnie ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
no nie gadaj, byla poliftowa navi i DKG :) hihi... dla mnie i tak cudo... takie auto do jazdy na co dzień - mistrz!:)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
no ta, ale spokojnie - zobaczysz zdjęcia ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
u mnie na torze więcej poleciało:D ale mką na torze też spalił byś więcej ;) No tak czy siak fajne krwiste poliftowe V8 cudo z DKG:P W ogóle to co się z Pawłem dzieje? wstaje rano i jeszcze zdjęć nie ma?! :) Muszkat: M3 to M3, nie 335i ;)
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
cabrio na zywo prezentuje sie bardzo ladnie ;) pomysl o dystansie na tyl, znacznie poprawi to optycznie auto ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ty to rób tą chłodnice oleju:) hiihi Fotografie zamieszczaj zdjęcia bo są ładne tym razem:D:)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
No ta, to pewnie ok 21 pojedziemy na cargo;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
V na BC pokazuje dokladnie tyle samo co wskazowka, chyba ze odznaczymy jakas tam opcje "nich_correction" czy jakos tak - nie pamietam dokladnie :)
-
BMW E90 spalanie
nieee. ja pamiętam we włoszech też jechałem z górki 180 i chwilowe spalanie miałem ~6 litrów... :) górka była oznaczona jako 7% chyba... więc tak DA się 180/4 litry ale - na lawecie - z górki - inne ;) normalnie jest to nie realne ;) Pozdr.
-
BMW E90 spalanie
wystarczy że jechał z górki o dużym nachyleniu ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Dla mnie to zawsze będzie hipek, nicka z tego forum nigdy nie mogę zapamiętać ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
e tam nikogo:) 3 autka raptem odpadaja (gorik79, plastuś i 335i) więc jak 3 nowe dojadą to będzie w sam raz ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
mam nadzieje że dziś nikt nie będzie chciał się killować... :) z wylanym amorkiem jeżdżę jak ciapka ;) Co do bilstienów - niestety nie będę ich miał - czas oczekiwania to 14 dni;/ więc niech się walą na buzię ;) będę miał zwykłe szajsy ;) do zawieszenia sportowego.... A tak na marginesie bilsteiny b6 pasują tylko do standardowego zawieszenia, więc jak ktoś ma opcję "sportowe dostosowanie podwozia" - jak ja... to ni huhu.... :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Tak rufio lewy przód ;) może za szeroki łuk na ringu też się przyczynił ale gwoździem do trumny był zakręt z wisłostrady na marymoncką koło mostu północnego (ładny ślimak prawie 270 stopni :P) 85-90 km/h.... tam mi "pękł"....
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
to i ja mam zle wiesci, okazuje sie - że nie będę miał do czwartku wymienionych sprezyn - mam do wymiany amorki z przodu - jeden już nie wytrzymał i się wylał (nawet wiem na którym zakręcie;p) także zamówiłem bilsteiny b6 sport i miejmy nadzieje że z eibachami pro kitami będzie ładnie pasować... ale na zlocie sie pojawie - tylko nie szaleje ;) @hipek: do torunia kostka się zrośnie:d przecież nie jedziesz tam biegać ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
potem możemy tam pojechać, zlot niech będzie zawsze w jednym miejscu w o jednej stałej porze ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
tak jest, od razu sie na torun umówimy... no i jutro będę miał zakładane prokity:d także przyjadę ciut niżej niż zwykle... mam nadzieje że linijka nie zawiodła i nie będzie konfliktu z dystansami ;)
-
Black e92 335i M-Pack nowe foty str3
no ładnie, niżej wygląda lepiej;d ja montuje już we wtorek:D ps: a chipa robisz?!:)
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
moja też ma takie przetarcia i u kolegów z przebiegami o 100-150 tyś niższymi też widziałem podobne przetarcia, te kierownice są z mega kiepskiego materiału :(