Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
328i hartge
niezly kompromis miedzy osiagami a spalaniem! prawie 300 koni po chipie i spalanie w trasie ponizej 7 litrow, super! Ja tam juz do zwyklego BMW raczej nigdy nie wroce, ale gratuluje wam ze macie tak fajne silniki ;) Jeszcze miesiac temu myslalem o 428i jako fajna alternatywe.... Dzis juz wiem ze bede tylko czytal na forum i gratulowal wyboru ;) Zycze bez awaryjnej jazdy, bo poniekad jestescie testerami tych jednostek napedowych a na razie jakos duzo problemow nie slychac.... i dobrze :cool2:
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Wstepnie pogoda na WP mowi ze ma byc idealna pogoda na wyscigi, ok 17 stopni, sloneczko lekko za chmurkami ;) Pewnie i tak pupa bedzie z tej prognozy ale nadzieje zawsze warto miec... Karol to jak? W sobote do mnie:D?
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
wujekwaldus odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak, rozkodowywalem gdzies tu na forum :) jak pytalem o m3... :) viewtopic.php?f=44&t=213780
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
wujekwaldus odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie, temu kolesiowi oferowalem 135 tys w gotowce za auto ale odmowil, chcial 150, auto bylo walniete z przodu mocno, ale MCars potwierdza ze zostalo bardzo dobrze naprawione. Ale NIE, to nie ten topielec!
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
great! a jakies fanki beda?:)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Panowie, co sprytniejsi moga zobaczyc pelna galerie zdjeci Pani Eweliny na Fejsbuku... ;) Smiesznie, pierwsza kobitka w dziale E9X (chyba?) i jakie zainteresowanie ;) No ale autko tez masz nietuzinkowe, mam nadzieje ze to też się pczyczynia do zainteresowania.... ;)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
tez mi sie tak wydaje;) moze bedzie jeszcze okazja sprawdzic ;) Przed poznaniem tez do mnie zapraszam:D Dzien wczesniej ;)
-
E92 335i. Automat vs. Manual
mialem 2006 a miesiac nie pamietam, lipiec chyba, w ex galerii mam :P
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
"Kobiecy akcent" http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/32/19/07/23/3219072360 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nie no zart, nie rob tego... ;) Auto zostaw jak jest, nie naklejaj "limited edyszon" ani "em pałer".... serio, zostaw indywidualny charatker, limotowany, powtorzony jedynie 2600 razy ;)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Ja sie probowalem zlapac z Karolem, ale ruszylem ciut wczesniej i Karol zosal w tyle, generalnie do 180-200 w miare sie trzymal z tej dlugosci co wystartowal, potem m3 wyraznie pokazwala przewage... a ja polecialem "3 paczki" w slynny zakret, a kolega mial dusze na ramieniu :) z DKG brali sie jakis 80-180 i Michal byl okolo dlugosc z przodu, ciezko bylo mi to sprawdzic bo jechalem 50-60 metrow za nimi na luzie, na 6tym biegu... :duh:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Jesli lustro paruje Ci w lazience... "to wiedz ze cos sie dzieje" ;) Tak sobie mysle, do Twojego auta pasuje indywidualna rejestracja, kobitka w limitowanym E90.... ;)
-
E92 335i. Automat vs. Manual
Moje ex 335i chyba nie zaplapalo by sie na ten mod... Michala probowalem namowic aby zrobil... Nagrajcie jakis filmik jak to teraz wyglada ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Nie ma problema ;) Jechac zawsze mozesz, w polskiej grupie razniej i weselej:) Ale z przyczyn czysto praktycznych nie otrzymasz naklejki "bmw nurburgring trip..." :) Na torze poznan jestes 12.05... TO JUZ ZA TYDZIEN!!!:D Modlic sie o pogode!
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
z co? w łazience pada? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Dobry mod :cool2: a w aucie nic nie zmieniaj, niech zostanie ori limitowana edycja ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
konkret ;) Za nieco ponad tydzien zaczynamy rezerwowac hotele itp ;)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Panowie to forum BMW a nie rewia mody ;) ... ale do czerwonych szpilek czerwona koronkowa bielizna tez pasuje :norty: ...taki zarcik :)
-
[e93] 330d 231KM Wysoka ? temperatura na postoju/w korku
Wlodi, poszukaj w internecie informacji na temat temperatury pracy twojego silnika u mnie w N54 bylo tryb eco to byl chyba 108 stopni! (czyli jazda w korkach wlasnie)
-
E90 335i--->str.12 zimowy filmik! i jakis balwan mi na siedz
Brzydkie macie te drogie:D ale filmik jak z need for speed:D brakowalo tylko policji przed ktora bys uciekal ;) Uwazaj tylko aby nie strzelali do Ciebie za taka predkosc...
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Fajnie ze limitowana edycja :cool2: MPakiet duzo poprawia stylistycznie, Felgi tez ladne... Silnik... hmmm tak jak pisali na poczatku, duzo sie czyta ze to niby awaryjna jednostka, ale moze to zwykle plotki dlatego zycze udanego i bez awaryjnego uzytkowania ;) Zapraszamy na Warszawskie spoty, masz autostrade A2 wiec w godzine jestes - tyle co niektorzy w korkach jada :cool2:
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
hehe chetnie, ja bede mial wolne to wpadne:D Bo niektorzy z krakowa juz wiedza ze ja niezly pracus jestem ;)
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
4+ to uczciwa ocena, ujecia sa piekne, zrobiles to z wielka starannoscia wykonales kawal dobrej roboty nie to co nasza amatorka z filmikami z nurburgringa... Ciebie i Twoich umiejetnosci i fachu potrzebowali bysmy aby zmontowac fajny filmik z nurburgringa...
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Bardzo fajny film ale...:D Lubie sie do czegos przywalic ;) - drgania kamery na poczatku filmu nie sa ok, sa to ujecia statyczne i drgania troszke niweluja piekno tych ujec... (a sa zajefajne...) - drgania kamery podczas jazdy sa wskazane wrecz, poteguja dynamike :cool2: Czyli w systemie szkolnym takie 4+ ;)
-
E92 335i. Automat vs. Manual
Tak czytalem ostatnie pare postow i dokladnie to samo chcialem napisac :cool2:
-
Mini Cooper S WMWMF71070TS25101
wujekwaldus odpowiedział(a) na wujekwaldus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiniak kupiony. Kobieta się cieszy:) auto oprócz uszkodzeń na zdjęciu nie miała nic więcej. Temat można zamknąć;)