Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
BMW e91 LCI 320xDrive 184KM - WYPRZEDAŻ POZOSTAŁOŚCI !!!!!
to faktycznie, dziwny zbieg okolicznosci... ale ile ludzi tyle teorii... Jeszcze raz wspolczuje, zycze Ci ze znajdziesz ich pierwszy sam, przed polica....
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
no, wiosna za oknem pelna para... :mrgreen:
-
BMW e91 LCI 320xDrive 184KM - WYPRZEDAŻ POZOSTAŁOŚCI !!!!!
Takie autko to raczej na zamowienie niz na czesci, czesci na rynku jest duzo i sa tanie wiec chyba nie ma takiego zapotrzebowania na czesci. Moim zdaniem kradziez na zamowienie, tym bardziej, ze masz widze w podpisie ze sprzedajesz autko. Bylo na allegro? Dzwonil ktos? pytal sie? ogladal? albo dzwonil pytal sie a nie ogladal? Wspolczuje ja tez... strasznie. I najgorsze jest to ze poki ich nie znajdziesz to nic im sie nie zrobi...
-
M3 E90 DKG USA VIN: WBSPM9C52BE202514
wujekwaldus odpowiedział(a) na wujekwaldus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża wiec to ty mnie ubiegles! hehe... gratuluje, bierzesz dobre auto... nic straconego ;) jak mi sie uda cos znalezc to bedzie tez ///M moze nie tak ladne jak E92 ale za to mocniejsze:D hehe...
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
jest ladnie, ale jak to mawiaja na sporcie "gleba!" obowiazkowo:D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
chyba nie ;) To jakis zamkniety krag na forum street racingu ;) ale mam wtyki :norty: to jak bede cos wiedzial to pojedziemy...
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
tam warto zawitac, pojawiaja sie fajne fury, czasem egzotyki z najwyzszej polki, jak bede mial info kiedy jest taki zlot dam znac ... ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
nie, to street racing do ktorego trzeba miec vipowska wejsciowke ;) hehe....
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Jakby co to forum Street Racing tez odwolalo dzis rozpoczecie sezonu na sadybie... no coz, czyzby ferrarki lamboski i porschawki nie lubily 10 cm sniegu ? :)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
no Warszawa tez zasypana, szczerze to tez nie moge sie doczekac jak te felgi beda wygladac na Twoim aucie ;) Fajnie ze kupiles cos nieszablonowego, nie standardowego, przynajmniej tu na forum :cool2:
-
M3 E90 DKG USA VIN: WBSPM9C52BE202514
wujekwaldus odpowiedział(a) na wujekwaldus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno niestety... gadalem juz z uzytkownikiem moreti odnosnie jego m3, niestety ktos mnie ubiegl i zadatkowal juz autko... pl salon, faktura 23%, DKG 2008 czy 9 rok, coupe, biala... 90 tys przelotu... lepiej trafic nie moglem... no nic... dla mnie m3 to nie ostatnia alternatwa... ;)
-
M3 E90 DKG USA VIN: WBSPM9C52BE202514
wujekwaldus odpowiedział(a) na wujekwaldus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażcholera, jednak mocno dostal, szkoda bo fajny egzemplarz... no trudno, szukamy dalej, USA trzeba sprawdzac tez, moze trafi sie jakis rodzynek ;)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
wujekwaldus odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażcholera szkoda, slyszalem od znajomego ze byl "lekko" pukniety... ;) No nic dzieki, odrzucam poszukiwania CD....
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
wujekwaldus odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLoona help :) M3 E90 DKG USA VIN: WBSPM9C52BE202514
-
M3 E90 DKG USA VIN: WBSPM9C52BE202514
wujekwaldus opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://otomoto.pl/bmw-m3-model-2011-dkg-competiton-C26811543.html nie bylo "flood" albo "total loss"?
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Ladny wzor ;d ale zdejmij z nich folie;p ps: wez mi odp na fejsbuku bo wiadomosc Ci wazna wyslalem nooo;p
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Wszystko bedzie rezerwowane po torze poznan, czyli po 12.05. Wtedy tez bedziemy wybierac hotele, trasy, plany itp... ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
bez szalenstw, dwa z trzech autek ktore bede ogladal sa "cywylizowane" Jedno robi tylko 200 w mniej niz 11s.... Ale to temat spotkan ;) jedzie ktos za tydzien na sadybe na spot street racingu?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
w pon jadę oglądać jedne auto w sobotę drugie:) będę negocjował ceny:) także trzymajcie kciuki:)
-
BMW 335i e92 Biały mat. WBAWB72010P052204 uwaga anglik
wujekwaldus odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażo tej sam myslalem... szkoda ze manual.... Dobra decyzja, nie pakuj sie w angola. Niestety taki urok niskich cen na allegro, takie autka psuja rynek bo potem swojego nie da sie sprzedac za uczciwa cene...
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
troche Ci teraz nick na forum nie pasuje:D cholera musze Cie tez w telefonie zapisac inaczej... bylo michal335i, to teraz jak? michal m3 dkg indyvidual :D?
-
Bmw e90 330i -Pomocy - problem z olejem :(
a pompa oleju? Niskie cisnienie = slabo pompuje ?
-
E90 335i--->str.12 zimowy filmik! i jakis balwan mi na siedz
piekny wzor! Troszke mi przypomina ten z m3 competition. dobry wybor :cool2:
-
BMW 335i e92 Biały mat. WBAWB72010P052204 uwaga anglik
wujekwaldus odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhehe jakos dwa miesiace temu klagosz mi wyslal tego linka jako "fajny egzemplarz za dobra cene" ojj... mozna sie zdziwic... ;)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Karol, dlaczego zrobiles mi przelew na 2 tysiace ;)? heeh i tak niewytrzymasz i zaraz wszystkim napiszesz jaki wzor:D ludzie Ci spokoju nie dadza:D