Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Wez do torunia, od razu napisz mi na pw SKOLKA:D I tak mam male dlonie :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
-
fatgrandma's virtual garage
A jemu matowe to zrobiles.... :evil: KoKoS, fajnie by to wygladalo ale moze mozna lepiej ;)
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Gdzie kupiles rekawiczki? Arnold: czy masz takie ? :D
-
Skrzynia automat - awaryjność, opinie, uwagi
chyba zaczely sie:D ja w 335i mialem automat ZF, olej wymienilem dopiero po 180 tysiacach (fakt, moj blad) ale skrzynia dzialala PERFEKCYJNIE, lacznie z jazda po torze itp itd... Zadnej awarii przez 200 tys km. I to w 335i. W slabszych autach to w tych skrzyniach tylko zmieniac olej co 150 tys i cieszyc sie zyciem. Te automaty w E9X so po prostu mega dopracowane i eksploatacyjnie nie wymagaja chyba niczego, oprocz tej zmiany oleju i miski z filtrem (tak jak ktos pisal: okolice 1000 pln) Kazdemu polecam ta skrzynie, jest szybka i potrafi dzialac w sposob niezauwazalny.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
To wiem:D tylko zdjecie kijowe:D
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
tak:D czarnucha siedzacaego tylem na bialym koniu... nie wiem kto wymyslil ta reklame:d hehe dobra juz nie spamuje galerii :cool2:
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Brakuje tylko modelek na zdjeciu... i kolesia na koniu ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Tylko na zdjeciu tyl jakos tak bJednie schowany... ;) na zywo nie zauwazylem problemu...
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Zarowno 550d jak i M3 jak i Seria 4 to super autka jako kolejny plan, z naciskiem na M3 bo to nie jest zwykle BMW o czym mam okazje przekonywac sie na wlasnej skorze, jezdzac szybkim BMW (335i) a BMW Serii ///M dwa kompletnie inne auta ;) Niestety za M3 bedzie kontr argument ze to juz bedzie wiekowe auto, a 550d i seria 4 to beda "new age". No ale nie bierz tylko 2.0d ;) absolutne minimum to 428i;d Ja widzialem na torze poznan jak koles w bmw m3 manual zrobil czas 1.49.... To jest moj target :twisted: a ty z takim autem wcale nie musisz miec gorszego czasu, do tego dobrze jezdzisz:d pierwsze miejsca w klasie diesel na BKP :cool2:
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
no idzie idzie:D na torze poznan nas rozwalisz:P
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
Bo to samo zrobilo aldi z a4 oraz a5 i sie sprawdzilo... cena ciut wyzsza a ludzie sie ciesza ze jezdza "innym modelem - bardziej prestizowym" nie zwykle a4... Pewnie to samo chce zrobic BMW. Seria 4 bedzie zwyczajna seria 3 coupe. i tyle. Szkoda ze BMW kaze sobie tyle czekac na nowy model... chcialbym aby za 3 lata M4 bylo juz w dobrych cenach ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: W koncu ladna pogoda i normalna miejscowka:d Ja juz pewnie przyjade autem po detalingu... wiec sie pochwale :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
no ba, kit z kultowymi E30, zadbanymi starszymi beemkami,, jest blondyna na zdjeciu to obczajamy czy fajna:D hahaha :cool2:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
zgadnij ktore zdjecie mialo najwiecej odsloniec ;)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Piekne zdjecia i piekne auta! Gratuluje ;) No i KoKoSa carrera:D ladna ladna :)
-
M3 z EDC vs Springi H&R -25/15mm...
Zagladam zagladam, ale przez was mam mieszane uczucia ;) Decyzje czy kupic czy nie podejme po torze poznan ;) 335i bo delikatnym obnizeniu bylo fajniejsze, ale nie mialo EDC...a EDC tutaj wszystko zmienia ;) Dostalem tez opinie od sprzedawcy, ze pasuja bez problemu ;) Dzieki, a na sugestie czy zakladac czy nie trzeba by poprosic fatgrandma i jego virutal garage:D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
no to dobrze widziales ;) Szkoda, ale i tak byl lekki haos, potem jechalem i nie wiedzialem gdzie ;) Jechalem za wszystkimi ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
W galerii jest kilka zdjec:D Tutaj ni ma.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Idziesz sobie z bagietka i szczypiorkiem i nagle takie WTF:D hehe... no wyobrazam sobie zaskoczenie, fakt, bylo na czym zawiesic oko ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Wola za tydzien, sadyba i spot streetracingu dzis ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
bede, jakos po 21 ;)
-
M3 z EDC vs Springi H&R -25/15mm...
niby tak, ale strasznie wysoko stoi ;) srednio to wyglada... M3 bardzo dobrze sie poradzic... zakret ktory w 335i bralem 110 km/h i juz mialem dusze na ramieniu tu mam 130 i luzno trzymam sie drogi pytajac sie kobiety przez telefon (bluetooth oczywiscie) co zarobila na kolacje. No miazga. Ale tu obnizenie chodzi o wyglad w duzej mierze... Pewnie bedzie dzis galeria to zobaczysz...
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
uuu ja bede pozno w nocy;d Filmik juz widziales ;)
-
M3 z EDC vs Springi H&R -25/15mm...
no teraz na trybie komfort to czuje sie jak w serii 7:D na EDC sport jak na gokardzie:D ale che go obnizyc bo wyglada paskudnie... czytam na forach, jednemu z usa cos tam padlo, po zalozeniu springow H&R ale koniec koncow przyczyna byla jednak inna tylko zgranie w czasie... wymiana sprezyn -> awaria EDC... hmmm napisze do sprzedawcy... zobaczymy co odpisze.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Dobra, panowie, kultura na forum, EOT. Spotkanie w czwartek na wola parku 20.00 w standardowym miejscu (dla niewtajemniczonych sa mapki kilka nascie stron wczesniej) oraz pewnie kacpercio wklei ja jeszcze raz:D Pozdr i do zobaczenia ;)