Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
e92 320i szybko się nagrzewa, włącza wentylator
Czesc, Twoja temp jest normalna Ja kiedys pisalem jak jest u mnie w 335i (zgodnie z instrukcja) Takze spokojnej jazdy i bez paniki ;) edit: a nie, Ty masz 320i :mad2: musze wolniej czytac...
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
? Zgodnie z nazwiazaniem do nowego tytulu tematu: skoro tym razem sie nie wyszalalem (deszcz a jak zrobilo sie sucho musialem spadac...) To proponuje jeszcze jedna ustawke zrobic w czwerwcu ;) Ktos chetny?:)
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
no szkoda... w czerwcu sprawdze ;) A ze chlopakom sie spodobalo to wiem ze jeszcze raz uda mi sie ich wyciagnac ;) :cool2:
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Hak musial miec kazdy kto wjezdza na tor ;) U mnie zwalil sie czasomierz i nie mam zadnego pomiaru;/ http://tptd.pl/tptd.html tu info na dole strony odnosnie hakow ;)
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
No trudno. Będą boki;)
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Jaka "napinka" hipek.... To oczywiste ze dla zabawy jade na tor poznan i chce przelamac bariere 1.50 :twisted:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ja również wróciłem do domu pełen adrenaliny:) Dzięki za miłego spota:) ///M POWER wymiata::))))
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Ty uwazaj bo deszcz ma byc :( Ale tak, dzis jestem juz po serwisie, nowy olej, swiece i filtr ;) Autko gotowe !:)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Ok ja juz hotel zarezerwowalem:P 26.07 do 28.07, pokoj z widokiem na tor + sniadania. 287 (za DWIE noce ;)) euro chyba, wiec w miare lajtowo. http://www.booking.com/hotel/de/dorint-am-nurburgring-hocheifel.pl.html?sid=be3124332da8fb6c6f24863815596c45;dcid=1;checkin=2013-07-26;checkout=2013-07-28;srfid=e4498f8e22035ab04bc3c8e2ccae9a18afc43a08X1 Zatem: 1. WujekWaldus - Hotel zarezerwowany ;)
-
CHCĘ KUPIĆ E92 PROSZĘ O POMOC W WYBORZE
nie ma silnikow 3.5 litra. 335d to 3.0 diesel biturbo 335i to 3.0 benzyna na biturbo lub na twinscrollu po lifcie. 335i polecam ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Dla mnie ok ;) zaplanuj trase i hotele, ja jednak w srode odpadam juz do PL, czas mam do 31ego ;)
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
wujekwaldus odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ty co? tesknisz za M3:D Wiem wiem, fajne autko ;) Mam nadzieje ze Insignia daje Ci tyle samo radosci :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Nie sa :) - checked :cool2:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Odcinkowe pomiary predkosci to zwykle kamery krecace 20 klatek na sekunde (Te FullHD dzialaja w takiej predkosci). Zatem jadac 250 km/h w sekunde robisz ok 70 metrow, zatem w kazdej klatce masz: 3,5 metra Nie ma szans aby zrobic czytelne zdjecie kamera przy tej predkosci a bardzo czesto program rejestrujacy obraz nawet nie zareaguje na takie przemkniecie.. A to tylko 250 km/h :norty: Generalnie: Zalecam jezdzic przepisowo ;) Wspolczuje ale 41 euro to nie majatek ;) w porownaniu do tego co wlozyles w auto ;) :cool2: Czekam na Bilsteina i na opis wrazen, szkoda ze musisz tak dlugo czekac.
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Hartge bardzo duzo zrobil programow do "Fek" roznych silnikow. Na ich kanale na youtube mozna sobie poogladac. Calkiem zwawo to wyglada... sa programi to 35d i chyba 50d.....
-
dobra myjnia ręczna w Wwie?
Jedz do shine my car do lomianek ;)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
;)
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
Mialem ta apke i do niczego nie nie nadawala, podobnie jak caly telefon ;)
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
fajna apka... ona jest darmowa? Szkoda ze do 200 nie poleciales, bylo by porownanie:) Patrzac 120-160 (40 km/h) masz ~5 sekund Wiec optymistycznie 160-200 (kolejne 5-6) mozesz miec 17,5 -18,5s. To jest wynik ktory masakruje M3 E46... a ten pierwszy czas nawet wersje CSL.
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
No to super... kto ma mozliwosc niech wezmie go-pro, ja juz nie zdaze kupic... ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
no jakas ladna sesja warszawska bym nam sie przydala.... w czw bede :)
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Ta, ja w sobote pracuje do 22 wiec pojade sobie w niedziele rano. Zatem zobaczymy sie na torze rano :cool2: Michal: jak nie bedziesz latal bokami to az tak bardzo zuzycia opon nie zauwazysz. Pamietajcie o kaskach ;)
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
ja zobacze bo niewiem o ktoej prace skoncze ... ale ja pewnie rano ;) takze zobaczymy sie na torze;)
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Cala przyjemnosc wlasnie te gnanie.. + spotkanie ludzie na trasie... :D
-
M3 e92 Chip + wydech
I jak wrazenia? Czujesz te dotatkowe 30+ koni? Ja 25.05 jade do uzytkownika G-CS na program, obiecuje 15-20 koni, Ciekaw jestem czy uda sie AZ tyle ugrac i czy bedzie widoczna roznica... Nagraj moze tez filmik 100-200...