Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
335 Łęczyca PR22134
wujekwaldus odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i wlasnie przez takie myslenie "polaczkow" Jak mamy, uczciwe auto z uczciwym przebiegiem jest NIE DO SPRZEDANIA. A takie 335d, 6-7 letnie, 100 tys przebiegu, 85 tys cena i ooo. jeb na forum sprawdzic czy dobra... :mad2: Jakbym kiedykolwiek sprzedawal auta tez krecil bym przebiegi bo to dziala na miod na muchy. nie wiem skad w Polsce utrarl sie mit o przebiegu 200 tys, w de jezdza takie auta z przebiegiem 400 tys i... nadal jezdza... Jesli sprzedajacy uczciwie powiedzial ze przebieg jest krecony to nie ma czego sie czepiac. A to ze ma w ogloszeniu inna wartosc, coz, stara technika sprzedazy i nie ma co sie dziwic, gdyby wpisal realna wartosc nikt by nawet do niego nie zadzwonil. Przez wlasnie gadanie takich glupot ze auto powyzej 200 tys to juz niewiadomo co....
-
335 Łęczyca PR22134
wujekwaldus odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzyjecie w świecie dużego fiata i poloneza... 220 tys to dużo? Jak na trzy litrowego diesla? Ludzie..... Litości proszę was bo jak czytam takie głupoty to płakać mi sie chce.
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
hahaha :mrgreen: Wlodi i jego poczucie humoru...
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Ja sie raczej z hotelem wstrzymam, bede mial 100km do was wiec godzinka jazdy... zatem wujekwaldus bedzie ale bez hotelu, mozesz wlodi aktualizowac na pierwszej stronie ;)
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Witam w swiecie organizowania wyjazdow ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ursus, ale ja czekam na poliftowe lampy najpierw... potem jak Adam bedzie mial czas to moooze zabierze mnie na zlot ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
A byl ktos z was na gumballu ;)? Dzis chyba wola park o 20.00, nie wiem czy bede, wszystko zalezy od Gorik79 ;)
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: padem :D No z weselem smieszna sprawa moze wyjsc ;) Spoko, ja jestem za ;)
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Ja bede mial auto do tej chwili to pojade ;) na razie nie wiem czy sie uda:P dopiero zbieram czesci i czekam na dostepnosc blacharza ktory ma full roboty do konca maja ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
no ja na razie planuje jaki tu filmik zmontowac... mam juz pomysl na serie nocne ale bez kitu drugie auto bardzo by sie przydalo... ;) mysle tez nad muzyka i klimatem.... Weekend na ktory najbardziej czekam przez caly zasrany rok... hehe...
-
bmw e92 335i oil catch can??
tym optymistycznym akcentem: http://www.youtube.com/watch?v=jmMm2GEFx2w podsumuje dyskuje ;) A tak serio to ja bardziej jestem ciekaw czy wiekszosc awarii N54 wynika z glupoty uzytkownikow czy inzynierow BMW.
-
bmw e92 335i oil catch can??
Wszystko jest kwestia zdrowego i swiadomego uzytkowania samochodu. Albo mialem bardzo, bardzo duzego farta ;) Jak dla mnie 335i to najlepsze autko pod wzgledem osiagi/koszta zakupu/utrzymania. A jako ze sam jedzilem dwa lata praktycznie bez awarii to nie dziw sie ze wsystkie takie pogloski bede spychal gdzies w kat ;) - tym bardziej ze sa poparte moim doswaidczeniem...
-
bmw e92 335i oil catch can??
JA mowie na bazie swojego ex ezgemplarza: Poczatek produkcji, 195 tys przelotu od 170 tys kilometra na lekkim chipie i za cholere czegos takiego nie bylo... u mnie w ex galerii sa zdjecia jak to wyglada... ;) A w USA po ~80 tys km takie syfy no to hallo? albo wlasciciel ze "srednim" IQ, albo podzespoly gorsze... ;) Tak samo jak widze padajace pompy paliwa w egzemplarzach z USA... skad takie cuda? Paliwo tez maja badziewne... Dlatego nie lubie "problemow aut z USA" sciagac na rynek europejski...
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
@///Michal: hahahaha :) @Mock: no w koncu, zakladaj to... i wpadaj na spoty :cool2:
-
bmw e92 335i oil catch can??
hehe w USA jezdza na KN-ach albo innych wynalazkach (stozki ... ) to tak maja, u mnie nawet 30% tego nie bylo... ... po 190 tysiacach kilometrow. Takze mity miedzy bajki, albo propagowane w USA przez idiotow, gdzie maja wszystko gorsze, od opon przez paliwo na filtrach konczac ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
no niestety, takiego tripa bede mogl sobie zafundowac dopiero w nastepnym roku. A wypad na ring to groszowa sprawa;) - ja jade - chociazby sam :P no ale licze ze ktos z listy sie pojawi ;)
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
jak dla mnie hotel kruk jest ok, jakbysmy sie na niego zdecydowali pamietajcie o jakis mordobiciach na komary ;) Mam nadzieje ze Pan Wlodzimierz wszystko dobrze zorganizuje:D
-
NURBURGRING - 18.07.2015
1. wujekwadus (sam RING - niestety, takie nieplanowane wydatki nie pozwala mi na pelny wyjazd wiec zostaje sam tor) 2. klagosz 3. damp21plbe 4. houek (sam RING) 5. dex55 6. lukasz050983 (sam RING)
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
kolejny powod aby pozbyc sie szajsfona - chcesz - moge to zrobic na pol interneta :D
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
mi kazdy termin pasuje ale dalem klos na 5-7 lipiec;d
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
nic bardziej mylnego, wystarczy odpowiednio wczesnie zareagowac i wynajac jakis duzy pensjonat nad morzem na wylacznosc z duzym parkingiem dla nas ... ;) Ale nie wiem czy na takie manewry nie jest juz w sumie za pozno... .... Wlodi wyszedl z inicjatywa wiec niech mysli ;)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
No i super, niedlugo to bedzie prestiz miec takie naklejki na aucie i bedziemy musieli miec odmiane CarTurismo VIP :8)
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
To jak termin to dajcie koncowke czerwca. poczatek lipca ;) hehe.... I najlepiej spotkac sie albo w gorach albo nad morzem jesli mamy robic juz ogolnopolski zlot...
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Widze ze zostales oficjalnym czlonkiem car turismo ;) :cool2:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Jestem za :cool2: