Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
NURBURGRING - 18.07.2015
zza kierownicy wyglada to troche inaczej, w GT5 mozesz sobie ustawic kamerke, perspektywe, .... Ale toru da sie nauczyc i mozna w miare pasuje to do rzeczywistosci....;p
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Ej ale to bedzie normalny track day z OPCJA z tymi koncertami, czy o 12 zamykaja tor i mamy impreze:P?
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
nie kupisz juz auta mocniejszego i ekonomiczniejszego. Kupisz mocniejsze lub ekonomiczniejsze ;)
-
Zakończenie sezonu - Toruń 14.09.2013
pamietaj o szpilkach i bikini, myjnia z 316i bedzie czekac;D haha;p
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Mka seryjnie przekracza 96 db przy 5 tys obrotow ;) Nie wiem co za kretyn te normy ustawil... Swoja droga ciekaw jestem czy da pozegnanie wakacji nie zakloci normalnej jazdy po torze..... bo ja tu czytam ze ludzie od 12.30 beda biegac po torze od 9 kilometrow .... ;)
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: teraz namowmy ///Michala, i bedzie 3x M3 oraz 728i ktore nas opierdzieli ;)
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
No ta, to my dwaj juz jestesmy na liscie...:d mam nadzieje ze teraz nic mi nie wypadnie.... na torze ;) http://tptd.pl/13ed2013.php
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
No ja jak znajde opony Michelin Ps2 265x40x18 w dobrej cenie to pojade... ;) Pomoc w poszukiwaniu mile widziana...:) edit: ok, oponki juz kupione, udalo mi sie znalezc w dobrej cenie: http://allegro.pl/michelin-pilot-sport-ps2-265-40-18-265-40zr18-n4-i3455885729.html Zaraz rezerwuje bilet na tptd. Do zobaczenia kto pojedzie ;)
-
Zimowki Do M3 E92
no zartujesz? na pewno 225 a nie 255? i czy na tej samej feldze co masz teraz czy na zime masz inne? do mnie pisal ///Michal i mowil ze na zime na 4x 255... masakra:) jak 225 to super... zaoszczedze na zimowkach;D hehe.....;p
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
u mnie to samo... mam juz nawet kilka kawalkow wybranych... ;)
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Next time jak bedziemy planowac trase to gdzies z myjnia po drodze;d Super pamiatka z tymi zdjeciami!
-
Zimowki Do M3 E92
Tak, wszystkie 4 sztuki to 225. I NIE, zimowek nie mam RSC. maja tylko wzmacniany rant. Wiesz, zima, raczej bede spokojnie jezdzil, zatem niech sobie bedzie nawet wielki naciag, byle to bylo bezpieczne i nic mi nie peklo... ;) Czyli w najgorszym wypadku bede musial kupic zimowki na tyl?
-
Zimowki Do M3 E92
chce teraz kupic opony na tor a zimowki zostawic sobie z 335i... Szkoda mi kupic teraz opony na tor, nastepnie opony na zime, a potem opony na lato... szkoda kasy. Dlatego ciekaw jestem czy te 225 bridgestony co mam mozna zalozyc na Mka bez problemu. Troszke zaoszczedzilo by mi to budzetu;)
-
Zimowki Do M3 E92
Szybkie pytanie bo tutaj duzo najwiecej ogarnietych ludzi siedze;) Mam zimowki z 335i jeszcze, 225x40(albo 45?)x18, czy moge je do mojej Mki zalozyc ;)?
-
BMW X3 07' 3.0D od shootArt GUBIN - KOREKTA LICZNIKA !!!
wujekwaldus odpowiedział(a) na pete_wwa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak Loona pisze, shootArt to fotograf, obwinianie go za zlo handlarza mozna by porownac do placenia waszych podatkow na nieudolny rzad... i tak sprzedaje Polske i tak a wy mu w tym pomagacie mimo ze o tym wiecie... Takie troche na sile... nie uwazacie? Fotograf robi zdjecia - zarabia i ma gdzies co to za auto, jakie to auto, czy kto je kupi. Kiedys w gubinie widzialem Cayenne GTS za 119 tys, (najtansze na allegro z prywatnych rak: 190 tys) Jesli jest debil, ktory nabierze sie na "okazje" z gubina to sam jest sobie winny, w mysl CCC. Dopoki w Polsce beda barany, ktorzy nabieraja sie na okazje, dopoty takie precedense beda mialy miejsce. I tyle.
-
BMW 640D F13 VIN WBALX71000DW25388
wujekwaldus odpowiedział(a) na kvb123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozsadnie... ;) niska cena kusi to prawda ale leb trzeba miec na karku. Powodzenia w poszukiwaniach.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Milo bylo was zobaczyc i pogodac ;) Pojawil sie tez dinozaur Kacpercio ktorego juz nie bylo dobre ponad miesiac (ale wybaczamy, w koncu mial urlop za nasze podatki:P) Do zobaczenia za tydzien kto tam bedzie ;)
-
BMW 640D F13 VIN WBALX71000DW25388
wujekwaldus odpowiedział(a) na kvb123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto uwazaj na walek z VATem/Akcyza... popularne w drozszych autkach :cool2:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
nie pada ;) Do zobaczenia lenie!:D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Topowa... E63 AMG S 4 matic (585ps) ktore w katalogu kreci 3.6.... ;) mozna by powiedziec ze placisz 1000 pln za 1 niutonometr ;) Co nie zmienia faktu ze objechala SLS'a roadstera.... ;)
-
BMW 640D F13 VIN WBALX71000DW25388
wujekwaldus odpowiedział(a) na kvb123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażz tego co czytalem to zdarza sie im miec dobre fury ale wiekszosc to buble po walnieciach, kreceniach, albo z historia ktora jakby byla napisana to bys nawet nie wklejal tego auta tutaj... (co nie znaczy ze w przypadku tego auta musi byc tak samo... ale ja kiedys zerkalem na 911 z tego komisu ktora byla wystawiona jako czerwona a po vinie zolte powinno byc ;) ) Niestety wiekszosc komisow tak dziala. Auto ladne, cena dobra (az podejrzanie niska), rocznik to juz powrzechna praktyka marketingowa, szkoda ze faktycznie bez FV 23%. Ja bym pojechal i zobaczyl auto na zywo.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ja ;) - dla odmiany. Chyba ze bedzie padac to proponuje cos zamknietego.. sadyba/arkadia.. tak abym jakby co mogl z kolezanka do kina isc;p
-
E92 M3 CZARNY MAT na sprzedaż ;-) SPRZEDANA
biala miala byc moja...;p ale nie zaluje... :mrgreen: jedyne to te DKG :twisted:
-
Re: Czerwone E90 str.2 Hamulce Porsche
swap hamulcy... trudny temat, z jakiego sa to konkretnie modelu? rozmiar tarczy byl taki sam jak w BMW? Duzo w tym roboty bylo? Ja kiedys w 335i o tym myslalem i chcialem swapa na hamulce z m3 zrobic (dobrze ze nie zrobilem bo sa tak samo gow*iane) - ale koszta sa pierunskie bo nic nie pasuje ;) nawet piasty zawieszenie... no... nic ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
nie, gdzies poczytalem w googlach ze nie mozna hamowac ceramika DO ZERA wiele razy bo one musza powietrzem sie wychlodzic i ostudzic... taka specyfika ;)