Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
Kradzież M3 e92
Czerwona M3 na DKG, nieseryjnym wydechu, czerwona na rejestracji WZ i czarnymi spliterami i felgami widziana dzis na emilii plater godz 8.45-8.55. jechala od strony placu grzybowskiego w strone alej jerozolimskich. Pewnie to nie to auto, ale zawsze warto sprawdzic, moze auto nie pojechalo do rosji tylko dostal je "dziany nastolatek" ktory uwaza ze mu nic nie grozi i ze mu wszystko wolno... Pozdr i wspolczuje. (wiem: rej i felgi inne, ale czerwien, wydech, splittery i dkg wzmorzyly moja czujnosc...)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Dzieki za milego spota, mam namiar na jednego goscia co robil nam zdjecia wiec jak tylko beda to wam je umieszcze ;) a tymczasem tym ktorym mowilem ze widzialem I8 w niemczech oklejone to bylo to wlasnie takie:
-
Nowe Bmw 328i -poszę o porade
Bylem, widzialem na zywo, dotykalem, macalem - piekne auto :cool2: Gdybym szukal racjonalnego auta do jazdy na codzien za nieduze pieniadze to bral bym od Bad_Boya te 328i.... EDIT: Tak do mnie doszlo ze na tym aucie jest akcyza tylko 3%!!! to juz w ogole bral bym jak cygan monety z fontanny gdybym szukal 328i :cool2:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
No to spocik jest pod narodowym o 20.00 ;) strone wczesniej masz zdjecia z "perelek PRL'u" Gdzie stalismy ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Nie tam, spot motoryzacyjny to ja nie pije ;) Bede mial tez RaceLogic jakby ktos cos ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Sie zgadzam. Cholera mam tyle planow za rok ze nie wiem za ktorych realizacje sie zabierac. Z jednej strony chcialbym pojechac do Ascari a z drugiej na nurburgring tylko tym razem na tydzien i pokorzystac z toru wieczorami, naogladac sie prototypow, oraz pojezdzic na prawie pustym torze rowniez wieczorami... To moze byc ciekawe...
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Jeden z moich klientow pracuje w Enklawie (klub na mazowieckiej kolo naszego kebaba) PLus jutro 36 stopni.... zalozcie kurtki... :)
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
no, wyobraz sobie ile lasek mozna by poderwac na dwa biale cabrio.. 330d i M3 :D takie cos w garazu miec to fajny config...;P Ja mam w sumie podobne zdanie do Karola, Z modami do 335i dlugo sie wahalem i dzieki bogu ze ich nie zrobilem, bo fajnie mialbym bardzo szybka fure ale kasa utopiona bez dna... A takto mam "Best handling bmw car ever made" ;) W czwartek zapraszam na pomiary, zmierzymy Ci chociaz te 0-100 czy zajdzie ponizej 6s czy nie zejdzie ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
wiedzialem ze mamy komunistyczne auta... :P
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Pablo: racja, blachy mogl zakryc. w ogole koles slabe te zdjecia robi, jedne rozmazane, brak perspektywy, ujecia jakies takie "z niczego..." bjeda;p
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
no ta, ostatnio 60-70% aut na spocie to ///M ki. rzadkie jak kupa po ogorku z mlekiem ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
http://www.joemonster.org/art/24326/Piekna_szalona_i_erotyczna_motoryzacja_XXIV zdjecie numer #5 Panowie, jestesmy prawie na glownej joemonstera! :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ja to na miejscu jak juz ;) Trzeba tylko wypatrywac wycieczek z przystanku :P
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
bierzesz kolezanki ;)?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
stadion ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
mogli by zrobic chociaz 90 litrow, jazda nie byla by tak meczaca... gdyby zrobili 118 litrow to do pelna tankowal bym chyba tylko w dniu wystawiania faktur;p
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Jest gites, Damian wybrales na prawde piekne miejsca, ja przejechalem sie przelacza Gottharda, ale ona nawet nie umywa sie do tych co Ty tutaj wkleiles. Bajeczne miejsca ;) Mam nadzieje ze uda mi sie za rok cos z tego zobaczyc.
-
NURBURGRING - 18.07.2015
jakbym tak jechal to co 200 km bym tankowal ;) W ///M3 albo jedziesz 130 km/h i robisz 500km na baku, albo godzisz sie z tym ze tankujesz co 300-350 km i nie ma zlituj... to co zyskasz na predkosci stracisz na stacji. Nie kto wpadl na pomysl zrobienia 63 litrowego baku w wyczynowym V8....
-
NURBURGRING - 18.07.2015
oj tam, nie tylko moja przejazdzka miala na to wplyw ;) - to przez tego pana w GT3 ktory nas blokowal... Dzieki Andrzej540 za zrozumienie :cool2: jak sam widzisz sytuacja wyjatkowa. Za rok oczywiscie tez jade na ringa i ring taxi jest pozycja OBOWIAZKOWA!
-
NURBURGRING - 18.07.2015
film z taxi. Sorka za komentarze ale wiecie... byla ekscytacja:D http://www.youtube.com/watch?v=CfSL3r2f5rM&feature=youtu.be
-
NURBURGRING - 18.07.2015
2x ja http://imageshack.us/a/img832/7890/ueot.jpg <-- cena paliw http://imageshack.us/a/img33/1276/vygc.jpg <-- widoki i droga :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop:
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Ja dzis w nocy umieszcze filmik z mojej drugiej przejazdzki Ring Taxi. ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
chyba F31 ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Piekne... Tez bede chcial zobaczyc te miejsca... wyglada super, dobre zdjecia, dobre ujacia, ladne zdjecia i super auto, brakuje tylko hostess:D
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Odzyskasz... musisz. Wszystkie dane sa do odzyskania tylko potrzeba dobrych specjalistow, jak nie to lec do kryminalistyki cyfrowej;) Czekamy na status ....