Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
te "40d" maja 313km niby w serii :D Wlodi, gratuluje wyniku, zapraszam na pomiary race logiciem bo z tego co wiem to jeszcze jest klika chetnych na pomiary ;) Co dalej bym zrobil? Zalezy do czego auto potrzebujesz, wiadomo ze na osiagach zawsze bedziesz w plecy przez 150-200 kg nadwagi, ale jesli nie chcesz miec po prostu SZYBSZE auto to zrobil bym swapa na silnik "35d", program itp itd. Jednak nie wiem czy to gra warta zachodu, moze byc droga, i pytanie czy dla 60-70 koni i sekundy lepiej do setki i okolo 3 sekund lepiej do 200 warto ladowac grube chyba juz dziesiatki tysiecy zlotych... Oczywiscie sprawa indywidualna, ale cabrio masz ladne takie jak jest. Jak chcesz sie tak bawic, kup M3 cabrio i zamontuj GPower SK1. Jeszcze raz gratuluje wyniku ;)
-
335i E92 predkosc maksymalna po sciagnieciu ogranicznika
335i na najbardziej agresywnej mapie na jb4 leci lepiej 100-200 niz m3 E92... ;) Zycze udanej zabawy ;)
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Kiedy jedziemy do białego na pomiary ;)?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
e tam zalosne, jesli zrobi sie to z klasa to policjant (oczywiscie nie przed kamerami) sie usmiechnie, czasem rozwinie sie gatka, czasem poprosi o przejazdzke (!!!- tak byly takie historie, moze nie umie... - ale kolege kiedys w lambo zatrzymali to policjant zrobil zdjecie dla dziecka i zapytal sie czy go kumpel nie przewiezie na fotelu pasazera... ) a czasem stwierdzi ze "fajny mlody chlopak jestes" wypisze Ci 50 za niezapiete pasy i jedz spokojnie... kwestia mentalnosci. Natomiast "kozaczenie" do policjantow powinno byc tempione tak szybko jak tylko sie da. Z moich osobistych doswiadczen to najbardziej lubie jak policjant sie zapyta "czym sie Pan zajmuje?" Te pytanie jest tak jednoznaczne ze az milo je slyszec ;) Dobra, koniec OT - niech ktos da znac Pafu ze jest naruszony zazkaz ujawniania danych wizerunkowych. (czy osobowych?) - z ITI mozna z tego niezla kase wyciagnac.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
bez jaj, to mowil koles w starym type R za jakies smieszne grosze.... ;) Ci w super sportowych furach raczej inaczej sie zachowuja...chociaz i tu zdarzaja sie kretyni no ale wyjatki potwierdzaja regule ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
standardowy tekst, ja zawsze tez mowilem "biedny student jestem panie":D poczytajcie tez komentarze ludzi na onecie.... nie wiem jak wy ale ja zawisci nie znosze... i wytlukl bych tym ludzi...
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Jak ktos ma namiary na PAFU to niech mu to pokaze: http://moto.onet.pl/biora-udzial-w-nielegalnych-wyscigach-ale/0455l Moze oskarzyc onet i ITI to moze ich oskarzyc o publikacje danych wizerunkowych (nr rej w tym przypadku) i wyciagnac troche kasy. Takie OT male ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
;) tak bylo by lepiej.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
zaluj.... na serio zaluj......
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Macie jakies husteczki obok? bo juz nie moge wytrzymac!:D WYPAS!!! SCZEKA OPADA,
-
NURBURGRING - 18.07.2015
cokolwiek:D daj poczuc klimat :D
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Welcome To Poland :cool2: niezle niezle ja zrobilem 3900 ;) pi razy oko. Czekamy na zdjecia, o ile nie zasniesz ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
hahaha ;) I Slawku jak mowisz do mnie to krzyknij albo szturchnij mnie;d bo jak widzisz ja czesto rozkojarzony jestem:D Prosil bym kogos o podeslanie mojego filmiku z wiaduktu, ponoc ktos cos nagral... ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ta,ten zlot byl calkiem ok ;) Do tego pomiary pod koniec... 318i: 0-100: 11.4 535d+: 0-100: 6.3, 1/4 14.6@160km/h M5E60: 0-100: 5.2, 1/4 13.1@185km/h, 100-200: 9.8 inne auta nie mierzone ;) Dzieki za mily spot i do za tydzien ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Damian, jak juz miales dostep do neta to mogles kilka fot umiescic:D Lykalem wszystkich bo akurat malo bylo dobrych kierowcow na torze... chociaz kilka razy nacialem sie na szybkie GT3RS a raz wyprzedzilo mnie tez M3 E36... kierowca lepszy... auto wybebeszone, trzeba przyjac to z pokora i szkolic umiejetnosci... a no i fakt, na filmiku dwa razy chcialo postawic mnie bokiem... efekt hamowania silnikiem i nie trzymania gazu w zakrecie tylko skrecanie "na suchu" no ale wolno jechalem wiec obylo sie bez tragedii... :)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
i drugi. http://www.youtube.com/watch?v=nsmZlrFVOU0&feature=youtu.be
-
NURBURGRING - 18.07.2015
OK film z przejazdu z Damianem (Dam21PlBe). http://www.youtube.com/watch?v=y2aWfe1X9vA&feature=youtu.be Przejazd lajtowy a reszta w opisie.Na YT laduje sie juz drugi film z przejazdu gdzie mam 8.44, niestety tam opadla kamerka i przez 3 minuty widac moje nogi, jak krece kierownice i jak zmieniam biegi ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
znajdz muzyke.... morgan page postawila wysoko poprzeczke;d
-
Bmw e90 330xd by Kosmiczny1989 - Się zaczęło str.7 ;-]
mam racelogica, jak chcesz pomiary to dzwon dzisiaj ;)
-
335i E92 predkosc maksymalna po sciagnieciu ogranicznika
304 liczikowie, gps:286 km/h. ale obroty jeszcze byly, mysle ze jakby go podkrecic na 400+ to poleci liczikowe 315-320 tj: 295-300 gps. 335i to szybki pierun ;) normalnie 264 km/h = 252 km/h gps (blokada) nastepnie ///Michal mial blokade na licznikowe 280km/h natomiast w gps bylo to 272 km/h z tego co pamietam.
-
NURBURGRING - 18.07.2015
ja w tym roku to co najwyzej warszawa - stadion zawitam:D jeszcze sie okazalo ze na klocki przod tyl z wymiana bede musial prawie 2 tys przeznaczyc...;p (jednak tu m3 wychodzi nieco drozej niz 335i;p) Ja zbieram fundusze za rok. Bede chcial po primo zwiedzic moze kilka torow, albo zostac dluzej na nurburgringu (wypad na tydzien itp) + zaliczyc wypad ferrari na tor i przejazdzke aventadorem. Generalnie: mam na co zbierac.... a przeciez sa jeszcze plany co do mojej 316stki... ;) takze ja w tym roku to we wrzesniu torun i finito;d ps: ku przestrodze ///Michala, opony po 6 kolkach na ringu przy 32 stopniach wygladaja wciaz calkiem dobrze ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Wrocilem... zyje...bylo super;) Z motoryzacyjnych faktów to wracając przez włochy jakieś 200km przed granicą z austrią trafiłem na zlot R8 spyder... chyba nie muszę mówić jak zakończyło się spotkanie? 30 min, pół baku... ;) a przed austria kciuki w górę ;) oczywiście niektórzy miel V10 więc uciekali mi jak źli ;) Troszkę z tego nagrałem.... jakieś...30minut ;) Damian wciąż w alpach... ma ponad 64 gb materiału!! ja jestem ciekaw jak on to przefiltruje. Podziwiam jego determinacje i pasje że sam zdecydował się pojechać na taka podróż. Aczkolwiek eskorta do szwajcarii przebiegała sympatycznie ;) Relacja hmm... a co tu pisać... Wziąłem za mało kasy... za rok będe chciał wypożyczyć aventadora na cały dzień oraz wynająć italkę na tor...zobacze co to jest warte;) no i musze wymyśleć jakiś patent z pojemnościa baku paliwa do M3, ponieważ czasem robienie 300 km na baku jest delikatnie mówiąc denerwujące... A VPower w Bolonii 2.06euro... Oprócz tego piękne widoki, cudne towarzystwo, fajne fury i genialna atmosfera... No i KoKoS postawił (twu: kupił!!!) mi loda w bolonii :D Technicznie: Ogólnie zrobiłem 3900km. srednie spalanie na trasie: 11.8 srednie spalanie na torze: 35.8 (przypominam, jechalem spokojnie!) VMax: 306km/h Vdominujaca: 140 km/h zuzycie oleju: 0!! (tu jestem w szkoku- myslalem ze S65 wiecej bedzie brala oleju;p) i takie tam;) Obecnie poszukuje muzyki do filmiku...;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
///Michal: super track day! Natomiast odnosnie ///M ki i zakretow: na ringu, jadac na pol gwizdka zmieniajac biegi tylko 3-4 i od niechcenia czasem na 5 no i hamujac "otoczeniem", "zakretami", oraz silnikiem. Wykrecilem 30 sekund lepszy czas niz zasuwajac 335i.... ot taka dywagacja ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
no Robi, widze ze lubisz podobne klimaty i za rok bedziesz chetny na kolejnego mini euro tripa:D
-
NURBURGRING - 18.07.2015
tak na szybko: wiecej opisze jak wroce Dzisiejszy dzien spedzilem bardzo milo w towarzystwie KoKoS'a i jego niewiasty;) - za co bardzo dziekuje:D Baardzo towarzystki wypad:D Najpierw ekipa na nurburgringu, potem sniadanko u Tomka (jeszcze raz dzieki) a potem zwiedzanie egzotykow we wloszch z KoKoSem ;) DZIEKUJE WSZYSTKIM:* i tak na marginesie... Jazda przed zakupowa Ferrari 458 Italia, w sumie chcialem juz brac ale nie pasuja mi kierunki na kierownicy... jak ferrari zrobi model z normalnymi kierunkami to biore http://www.youtube.com/watch?v=Wf1fTZdIfes&feature=youtu.be