Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
projekt M3 e91 - pytania
duuuzo zabawy Cie czeka... Kiedy finalna decyzja? w lipcu na ringu pojawisz sie E91 M3?
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
- prezenty świąteczna dla Waszych beemek?
Kwiecien ;) :cool2:- projekt M3 e91 - pytania
wrzuc tam V10 od razu, V8 "szybko sie nudzi" ... tak 2 tygodnie i czlowiek ma niedosyt... http://www.m3post.com/forums/showthread.php?t=492494&highlight=e91+m3&page=6- Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
sa podlaczone do pradu, z tylu byl agregat podlaczony ;)- Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
bo to makieta ;) nawet ma papierowe tarcze hamulcowe:)- Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
nieee... do lodowki zakupy... zloto mi sie w lodowca skonczylo i musialem kupic nowe bo platyne i diamety wyprzedali... Tym czasem, mamy gwiazde na forum - fejm i slawa:D- prezenty świąteczna dla Waszych beemek?
:cool2: u mnie prezent byl troczke wczesniej ale glupio bylo nie wyrwac takiej okazji ;)- zakup M5 w niemczech
sa sa, M5, M6 Competition.... szukaj a znajdziesz ;)- Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
jaki wierny fan :P Ja dzis obowiazki, zakupy i takie tam... Pewnie po swietach sie wszyscy zobaczymy ;)- NURBURGRING - 18.07.2015
mozna spontanicznie ;)- F1 Monaco 2014 22-25.05.2014!
Czesc, Ktos byl by chetny na taki wyjazd? Przelot warszawa->nicea->warszawa ~1000 pln. Hotel w nicei (w monaco juz nie ma...) 2 noce od 1250 do 6500 pln dla dwoch osob. bilety http://www.mygpticket.com/f1/pol/race/monaco_f1/mapa_wirtualna?sector_id=1183 ~1000 pln / dzien (mozna taniej) inne koszta (dojazd nicea -> monaco i nazad, taxi, jedzenie itp itd 2 dni 2 os: ~1500 pln) Podsumowujac srednio: - lot za tysiaka - hotel za tysiac "pincet" - bilety dwojak - inne poltorak - total: 6 tys / 2 os. (oczywiscie mozna wersje tansza - 4 tys, zalezy od ceny biletow/hotelu/innych kosztow) Jakby sie zebralo pare osob to bym pojechal... twu: polecial :)- NURBURGRING - 18.07.2015
jeszcze nie, jeszcze nie ma kalendarza na 2014 rok ;)- GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
bjedy nie ma :) jedzie ten zestaw :)- Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
bylo spoko :) dzieki za towarzystwo.- Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
no to wszystko wiesz:) Auto tez jest gdzie zostawic, jak bede wyjezdzal to bede dzwonil :)- Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Jedziesz na II aleje lansiarzy, (znany jako: plac III krzyzy), nie mozna skrecic w lewo na pierwszych swiatlach od palmy wiec robisz rundke bokiem dookola co by duzego szpanu nie robic, (zwracasz na pl trzech krzyzy) i w prawo kierujesz sie "w dol" i pierwsza w lewo, no i jestes:) Proste!- Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
ja bede ok 20.30 zatem :) do zobaczenia- Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
coz, nie wypada odmawiac :) Bedziesz Artur?- m3/m4
ja to czekam az na ps4 wyjdzie Gt7, inaczej nie widze powodu aby kupic ps4:) Fajnie tez technika idzie do przodu, permiera M4 wtedy kiedy prermiera na swiecie:)- m3/m4
sokra na desce <3 to co kochalem w porschakach bedzie w koncu w BMW... i to serii 3/4 a nie 7... Bravo bravo! Nie ma bjedy! :D- Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Jest zlot jakis dzisiaj czy bjeda?- m3/m4
Ciekawe auto... zobaczymy co Gpower dla niego zaprezentuje i jakie beda tego osiagi, ale jest dobrze... M4 wygada 100% lepiej niz seryjne 4 z mpakietem. Jestem pozytywnie nastawiony... :) malo mocy bo malo ale moc to nie wszystko a jak slusznie zauwazyles zawsze bedzie mozna ja zwiekszyc ;)- m3/m4
sa minimalnie wieksze a z racji wyposazenia (np: ceramika) i w przyszlosci zapewne pakiet competition (ktory juz wiemy co robi z seryjna Mka) pewnie 500 tys przekroczy na luzie. Duzo jakby nie patrzec, ale moze warto. Czas do setki rozwala system, szkoda ze z defaultu dla takich aut nie podaja 100-200, ale ponizej 10s moze byc, co jak na seryjne ///M jest rewelacyjnym wynikiem :)- GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Fajnie ze przekonales sie do doladowanych silnikow... :) Tradycja Tradycją ale jednak turbinki robią swoje. Kiedy na ta hamownie do vtg jedziemy :)? - prezenty świąteczna dla Waszych beemek?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.