Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
NURBURGRING - 18.07.2015
ja bym chetnie dolaczyl do was na kwietniowego tripa ale budzet podrozny mam juz mocno naruszony wiec na ten rok passuje juz wszystko :( tylko nurburgring i positiveways i jak wygram w totlotka to tptd.
-
m3/m4
http://www.topgear.com.pl/znamy-ceny-bmw-m3-m4,aktualnosci,artykuly,3489 no to pol milionka peknie za "dobra opcje"...., a wiadomo czy i kiedy bedzie dostepny pakiet competition?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
pewnie dla odmiany w czwartek ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
a moze i w tym roku jakas ekipa by zebrala 4 litery i chociaz tak 5-6 samochodow ...:) w ramach przypomnienia i motywacji... no lezka sie w oku kreci ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
koniec lipca/poczatek sierpnia, co tydzien zerkam na kalendarz, jak tylko pojawi sie fajny termin to rezerwuje hotel ;)
-
RB turbo
RB turbo tylko z USA, w europie masz LobaMotorsporty dostepne w DE prawie ze od reki za 3,5k eur (470 ps)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
kupkuf i czapkuf nie było, ale była stara dobra ekipa ;) Dzieki wszystkim za przybycie - fajnie bylo z wami sie znowu spotkac:) Do zobaczenia next time!
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Zatem "klub 8" potwierdza przybycie w pelnym skladzie? :D
-
m3/m4
czyli w polsce pol miliona peknie za M4 z ceramika, mdriver, dkg i bajerami, Duzo, ciekawe jakie "pakiety" mocy beda do tego silnika, ciekaw jestem czy Gpower/Manhart/ESS/inni bez problemu wystrugaja 500koni w tym aucie. Nie chcial bym kupic wolniejszego rownie fantastycznego samochodu niz mam...
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
do ktorej bedziecie? to moze i ja wpadne... tylko ja koncze o 20.30 wiec bym byl 21.00 ?
-
BMW M3 E92 Frozen Blue
A no faktycznie ;) Zalezy gdzie ten start bedzie, bo cos o katowicach slyszalem ;)
-
BMW M3 E92 Frozen Blue
:cool2: piekna... najladniejszy kolor! mam nadzieje do zobaczenia w monaco :)
-
Monaco 2014 z Postitive ways ;) 20-28.06
piekne sa te frozen blue ;)
-
Monaco 2014 z Postitive ways ;) 20-28.06
:cool2: no juz troche uczesstnikow sie pojawilo... :)
-
Monaco 2014 z Postitive ways ;) 20-28.06
Zgadzam sie, koszta nie sa male. Ale kurcze po to czlowiek pracuje aby realizowac wlasne marzenia a te jest wlasnie jednym z nich, podroz samochodem w egzotyczne miejsca europy. Jak w TopGear gdzie pokazuja Ci najpiekniejsze drogi na swiecie, teraz mam okazje tam byc ... - i bede. Cena za sam wstep jest faktycznie jest dopiero "poczatkiem". Trasa jest 3800km ale gdzies z bieszczad czy cholera wie;) Z warszawy i Do warszawy to bedzie 4500km, wiec smialo moge powiedziec ze w moim przypadku koszty paliwa to bedzie co najmniej drugie tyle, do tego koszty jedzenia, autostradowe i jakies bonusowe no i w moim przypadku 8 dni wolnego - bo ja platnych urlopow nie mam :) Takze u mnie "5" z przodu na szczescie nie bedzie, ale "mocne 2" na pewno sie pojawi... Tylko u mnie byla to na maxa spontaniczna decyzja, nawet nie znalem finalnej ceny dokladnie a juz wplacilem zaliczke ;) Jakby co beda zdjecia, filmy... pelna relacja... A w lipcu nurburgring ;p
-
m3/m4
malo czytasz zagraniczne fora ;) ale podlegasz mitom ze "na zachodzie jest lepiej" 90% dyskusji - wymiany poglądów na forach często kończy się usunięciem tematu gdyż ludzie zaczynają się wyzywać nawzajem albo okazują się dzieciakami :) hehehe :) tez sorry za OT :)
-
Monaco 2014 z Postitive ways ;) 20-28.06
panie, takie cos zorganizowac i chetnych znalezc.... :roll: nie mniej jednak zrobie relacje ;) Moze ktos z jakims innym ///M sie skusi ;)
-
Monaco 2014 z Postitive ways ;) 20-28.06
M3 E92 juz nie przymuja... :O :/ dostalem sie jako jedyny:D hehe
-
Monaco 2014 z Postitive ways ;) 20-28.06
nie ma co zazdroscic tylko sie zapisywac ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
przy - 15 stopniach ciezko bedzie sie spotkac, z doswiadczenia z poprzedniego roku wiemy ze stopy to odpadaja po godzinie stania. na takie dni to najlepsze spotkania sa gdzies w kinie, barze, resteuracji itp itd ....:)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
zimno, wieje to nie dziwie sie ze nikomu sie z domu nie chce wychodzic ;)
-
Monaco 2014 z Postitive ways ;) 20-28.06
http://positiveways.pl/index.php/monte-carlo z zeszlego roku: Koszta: Zaliczke dzis wplacilem ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
a no ja dzis moge wpasc, tylko o 21.00 musze byc na chwile w legnionowie wiec pewnie bym byl okolo 22... ale na S8 tak fajnie solno i sucho moze byc sie jakies C63 amg pomierzylo....
-
Tylny napęd i zima
ja jeszcze powiem kilka slow od siebie na temat tynlego napedu w BMW zawsze mialem bardzo dobrej klasy zimowki, Teraz mam nowet Verdesteiny 235mm przod tyl i na sniegu czy lodzie kompletnie nie ma problemu. Mialem sytuacje gdzie Pan w skodzie fabii nie mogl podjechac pod mala lodowa gorke "z rozpedu" a ja pod nia wjechalem "z miejsca". W zime jezdze tylko na wylaczonej trakcji - szkoda klockow z tylu ;) Uwazaj jedynie trzeba kiedy "wciska sie mocniej gaz" - zarzuca tylkiem i jesli jak ja - jezdzi sie bez kontrolii trakcji to taki manewer trzeba odpowiednio z zapasem zaplanowac. Mi na pewno jazde ulatwia szpera ;)
-
BMW 335i e92
Ty wlasnie, programu nie masz, trzeba seryjne 335i na RaceLogic zmierzyc :D Moj to bjeda, multpila w gazie, nie ma czym jezdzic... :)