Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
1) quattro 2) aerodynamika (slusznie) ale zobacz na sile dociskowa ;) 3) to audi... i to wolnossace 4) inne... na marginesie to Gallardo mojego kumpla (te pierwsze, 500ps) kiedys znalazlem info ze na RL 9.2 wykrecil... wiec szczerze... bjeda ;)
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
dalem mu wolna reke - mogl wpisac co chcial ;) A no Kacpercio mi podeslal filmik z dragtimes (koncowka filmika)Na RL koles 0-100 robi w 4.0s (ladnie...) 0-200 w 12.8, bjeda jak skurczybyk ;) jak na Lekkie V10 525ps... To mi tez uswiadomilo ze jak kupie egzotyka to nie ma co liczyc na osiagi. Raczej na prestiz i lans.
-
335i Webasto nie uruchamia się
webasto nie wlacza sie powyzej jakiejs temp.
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
bo wtedy pomiar byl z czasem na RL 8.9, ;) to wyszlo 462 konie ;) ale na hamowni na ktorej 330+ konne 335i zostalo mi zmierzone na 299 koni ;) Nie pozyczam, ja robie jako kierowca. HAuer: mozesz prawie co czwartek ;)
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
przy czasie 8.2 100-200 nie ma opcji aby mialo mniej :) R8 V10 ma 8.8s 100-200 ;) Akcje moj kolega zorganizowal a mnie poprosil o udostepnienie auta ;)
-
E92 M3 CZARNY MAT na sprzedaż ;-) SPRZEDANA
Nic tylko wpadajcie wszyscy na ulez w lipcu... przynajmniej dominujacym autem nie bedzie 320d tylko M3 E92.... :D Coz za pospulstwo... ;)
-
no i stało się padła turbina
ja tam nie widze problemu.... chcesz bez awaryjne auto marki premium? Kup nowe BMW ;) z przedluzona gwarancja i pakietem serwisowym, przez 6 lat lub 150 tys km masz swiety spokoj a jak nawet cos padnie to robia na gwaranacji. Kupno uzywek zawsze bylo loteria, a 90% kupujacych auta w ogole tworzy mity o ich awaryjnosci/niezawodnosci czesto nie znajac nawet przeszlosci swojego auta... nie wiedzac co kupili... CCC ;)
-
projekt M3 e91 - pytania
chcesz przejac projekt zamiast samemu cos zrobic ?! :jawdrop:
-
no i stało się padła turbina
Twoj Mechanik nic nie zauwazyl tylko odkryl (chociaz tu lepiej pasuje wyrazenie: POTWIERDZIL...) nature narodu Polskiego: kupic auto za ostatnie pieniadze aby sie pokazac a zeby to porzadnie utrzymac... to juz ni ma... ;) Doganiamy Rosje pod tym wzgledem ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Jak to na spotach BMW Klub Polska w Warszawie ;) :cool2:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
istny MPOWER MEETING M3 E46 SMG (100-200: 12.8s) M5 E39 (seria, 100-200: 12.2s) M5 E39 (cos porobiona, 100-200: 10.4s) M3 E92 DKG (nowy soft silnika, 100-200: 10.0s) M3 E92 GPOWER (brak trakcji:P, 100-200: 8.6s) M6 F13 Competition (brak trakcji, pomiary z pasazerem: 100-200: 7.1s) Jak tak dalej pojdzie to jakies nowe MForum otworzymy ;)
-
no i stało się padła turbina
moje ex 335i ma juz od roku innego wlasciciela i ma sie bardzo dobrze ;) Auto bylo uzytkowane w mysl zasady: jak dbasz tak masz. Generalnie jesli w aucie turbodoladowanym ktos zmienia olej co 20-30 tys km (jak zaleca producent) no to zuzycie czesci eksploatacyjnych bedzie relatywnie szybsze (ale nie za szybkie - nie moga sie rozsypac na gwarancji:P) ni interwal ten skracajac np: dwukrotnie. Ja teraz multiplo w diezlu jezdze bo bjeda ;) nic sie nie psuje :cool2: W pekniete bloki w 2.0d bmw widzialem dwa razy u mojego mechanika (2.0d 177ps), dwa przypadki w calym zyciu, Zgodze sie ze zyjemy w czasach gdzie nie ma juz aut "na lata" ale albo sie z tym czlowiek godzi - albo kupuje W124 ;)
-
no i stało się padła turbina
no juz tak bardzo pesymistycznie napisalem :P , odbiegajac od tematu to mi w ex 335i od nowosci (2006r) przez 200+ tys nie padla.... wiec da rade :cool2:
-
no i stało się padła turbina
Nie bede ukrywal ze nieco smieszne jest jak ktos kupuje auto klasy premium i narzeka ze padla jakas turbina ktora jest rzecza EKSPLOATACYJNA i ma prawo padac co jakis interwal przebiegowy w zaleznosci od rodzaju eksploatacji. Nie wiem ile turbo do diesla kosztuje ale wezmy ze z montazem bedzie to 6-7 tys, Jesli kupuje sie auto za 60-70+ tys pln i raz na dwa lata wyda sie 6-7 tys na turbine daje to 250-300 pln kosztow serwisowych miesiecznie. Nie wiem czy akurat autora tematu to przeraza czy nie, bo nie doczytalem (zobaczylem tylko kantem oka temat) ale pisze ogolnie, jak czesto czytam: "nie kupuj diesla bo pada turbina". Tylko czekac "nie kupuj BMW bo trzeba wymienic tarcze hamulcowe :duh: " - Turbo = rzecz eksploatacyjna = podlega wymianie. Turbo padlo -> wymien -> ciesz sie dalej jazda :cool2:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Widze ze bedzie oficjalne przywitanie nowej ///M w klubie ;) hehe... Bedzie tez racelogic, kto tam bedzie chcial 100-200 to zapraszam ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Podkład muzyczny wymiata, gdybym Cie nie znał pomyślał bym że masz coś z głową nie tak... ;) Ale znam.... ... i wiem że masz coś z głową nie tak :) Fajna zabawka :cool2:
-
Poprzednicy waszych BMW..
:cool2: 2007: VW Golf III VR6 2008: Mitsubishi 3000GT SL 2009: E90 320d 2011: E92 335i 2013: M3 E92 SKI 2016: :mrgreen:
-
Pomoc w kupnie e92
I to jest zdrowo rozsądkowe podejście ///Michał :cool2: Kupuje sie to co chce i już ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
hehe, a ja Tobie spokoju z byla zona :) :cool2:
-
Pomoc w kupnie e92
napisze to co zwykle, 335i albo 335d (no albo M3:P), reszta to kompromisy. Awarii brak, pod warunkiem ze koles od ktorego kupisz auto dbal o nie z glowa i Ty bedziesz kontynuowal jego prace.
-
E92 335i...jaki Intercooler by podnieść optymalnie moc?
... hehe... chyba juz swieta uderzyly Ci do glowy :mrgreen: Tak jak pisze Wlodi, Wagner robi dobre coolery, ja jeszcze kiedys osobiscie myslalem o AMS. Potwierdze tylko to co kolega napisal: sam IC nie podniesie mocy.. ale moze wtedy bezpiecznie zwiekszyc cisnienie doladowania ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Dziekuje i przylaczam sie do zyczen ;) :cool2:
-
Zlot KRAKOW
a jeżdżo takie... tu masz wynik 470ps 335i: Wystarcza turbiny lobamotorsport, wydech i cooler ;)
-
projekt M3 e91 - pytania
on chce zrobic komplet M3, wyglad, silnik, skrzynia, hamulce, zawiasy, wydech, do takiego swapa potrzbuje CALEGO auta, dodatkowo wiaze sie to zala rzezba z tylnymi blotnikami bo trzeba polaczyc te z M3 z tymi z E91. Roboty jest WPIduzo.
-
projekt M3 e91 - pytania
Dobrze :cool2: fajnie bedzie jechac 2x M3 -> Nurburgring -> Stelvio -> Monachium ;) Czekam zatem na info, z tego co poczytalem to bedziesz musial kupic drugie auto do przekladki. Pytanie czy jak kupisz Mke, to czy nie lepiej bedzie jej zostawic...