Treść opublikowana przez relom
-
Jakie BMW E36 będzie miało najmniejsze spalanie?
nie wiesz jak na tym forum jest wszyscy mówią że im większy silnik tym mniej pali :P przykładowo 2.5 spali mniej lub tyle samo jak 1.8 is :P
-
328 i pare problemów
ad. 2 na gazie? ad. 3 dolej płynu do wspomagania i na sucho kręć w prawo poźniej w lewo aż wiecej płynu zassa. ad. 4 może olej do wymiany (w lightowej wersji) ad 5. mało płynu w chłodnicy (zapowietrzony układ)
-
[E36] 318i Problem z pracą silnika
sprawdz czy nie masz rury wydechowej gdzies peknietej przed sondą ja tak miałem sonda czuła że za dużo powietrza w spalinach i modyfikowała dawkę paliwa :P
-
316i M44 wskaznik zuzycia paliwa
przy pompie paliwa masz miernik poziomu paliwa pewnie do wymiany, np. na dziurach pokazuje wiecej
-
M50B25 Vanos czasem traci moc
moim skromnym zdaniem pompa paliwa nie wydala i daje za małe ciśnienie
-
3XX Podłaczenie podgrzewanych spryskiwaczy. Pod co?
płyn zalej do -22 stopni :)
-
316i m40 benzyna gites, lpg wolne obroty falowanie
2 gen stako
-
316i m40 benzyna gites, lpg wolne obroty falowanie
Na benzynce wolne obroty równiutkie a na lpg jak się jedzie dobrze a na jałowym biegu buuu buuu buuu. Wina gazu? bo wcześniej na innym gazie tak nie było teraz orlenowski zalałem.
-
e36 316i bieg wsteczny
Jechałem sobie dziś wolno około 40km/h, gość za mną jechał bez świateł wcisnąłem sprzęgło i chciałem wbić wsteczny, by mu mignąć wstecznymi światłami, ale coś zazgrzytało to zrezygnowałem z próby. Później wsteczny sprawadzałem normalnie działa. Czemu przy wciśniętym sprzęgle nie dało się wbić wstecznego podczas jazdy?
-
Nie wiem jak ale moja bmw 320i jedzie tylko 140
pewnie masz silnik od Wartburga
-
320i Po montażu gazu ucieka płyn chłodniczy.. POMOCY!!!;(
do wersji z gazem wchodzi wiecej plynu za mało wlał przelało się porządnie przez instalacje i teraz trzeba jeszcze dolać
- 318i M43 Nie chce zapalic
-
316i Obrotmierz zle wsakazuje
aż się zatrzymałem i zrobiłem zdjęcie z wrażenia :)
-
318i M43 Nie chce zapalic
ja nie mam poddaje sie :P wspolczuje Ci naprawde wiem jakie zycie bez swojej buni jest szare...
-
316i dziwne odgłosy z okolicy szyberdachu
wykrec mechanizm szyberdachu i pomiedzy silniczek a dach wloz jakas gumke przestanie. tak samo mialem.
-
Napiszcie co sądzicie o E36 316 Compact
wg Ciebie im wiekszy silnik tym mniej pali?
-
316i Obrotmierz zle wsakazuje
http://img443.imageshack.us/img443/426/a31d8d6e39.jpg toś mało widział :P
-
dziwny przypadek zgaszenia silnika-320i
objawy jakby nagle prądu na świece nie dostawał mozliwe przyczyny: -cewka zapłonowa przestaje podawać prąd (może coś zamokło) -kable raczej nie bo jakby któryś był uszkodzony to by na mniej garów chodził. -czujnik położenia wału (może coś źle podawać informacje o obrotach silnika i przestaje iskre podawać) -masz benzyne czy B + G? -możesz mieć przebicie na kablach wiązka znajduje się pod siedzeniem kierowcy pod wykładziną (ale wtedy powinno ci szwankować więcej rzeczy: szyby, światełko...) -coś z odcięciem paliwa że powinno ci odcinać jak już dojdzie do określonej liczby obrotów a odcina nie wiadomo czemu wcześniej.
-
318i M43 Nie chce zapalic
proponuje ci tak zrobic spuscic go na luzie z gorki zobaczyc czy jakis dziadek za toba jedzie zorientowac sie czy dziadek sie rozglada nagle reczny i masz go :D on nie widzi hamowania swiatel bo przy recznym nie ma ty masz kaske (jego wina) a jak cie sprawdzaja czy swiatla dzialaja to przeciez beda dzialac jak sie zarowki nie zbija :P
-
318i M43 Nie chce zapalic
ku z wa juz nie wiem nic :/ w sumie cos by pierdnal nawet jakby sie pociły ale by nie rowno chodzil
-
318i M43 Nie chce zapalic
a wężyki sprawdzałeś czy nie pocą się czy nie są sparciałe?
-
318i samochód źle pali i jeździ na benzynie
wtryski na allegro cala listwa kupilem za 60 zl ktore nigdy nie widziały gazu. Świetnie mi chodzi teraz. naprawde nie potrzeba dużej wprawy zeby to wymienic.
-
318i samochód źle pali i jeździ na benzynie
bo to działa tylko jak masz niezapieczone wtryski bardzo ;) wymiana wtryskiwaczy pierwszy raz zajela mi 3 godz a drugi raz jakbym mial to robic to mysle ze z 1.5 godz pamietaj o odkreceniu tej metalowej czesci nad dolotem bo bedziesz mial lepszy dostep do srub na kolektorze.
-
318i M43 Nie chce zapalic
a nie czasami tutaj wyczytales co wczesniej Ci dałem linka?
-
318i M43 Nie chce zapalic
MaksymW sam miał problem z pompką i o ile widzę nie rozwiązany http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=68&t=136875