Skocz do zawartości

relom

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez relom

  1. nie wiesz jak na tym forum jest wszyscy mówią że im większy silnik tym mniej pali :P przykładowo 2.5 spali mniej lub tyle samo jak 1.8 is :P
  2. relom odpowiedział(a) na twistowiec temat w E36
    ad. 2 na gazie? ad. 3 dolej płynu do wspomagania i na sucho kręć w prawo poźniej w lewo aż wiecej płynu zassa. ad. 4 może olej do wymiany (w lightowej wersji) ad 5. mało płynu w chłodnicy (zapowietrzony układ)
  3. relom odpowiedział(a) na grzesu temat w E36
    sprawdz czy nie masz rury wydechowej gdzies peknietej przed sondą ja tak miałem sonda czuła że za dużo powietrza w spalinach i modyfikowała dawkę paliwa :P
  4. relom odpowiedział(a) na MrSalieri temat w E36
    przy pompie paliwa masz miernik poziomu paliwa pewnie do wymiany, np. na dziurach pokazuje wiecej
  5. relom odpowiedział(a) na szef_ff temat w E36
    moim skromnym zdaniem pompa paliwa nie wydala i daje za małe ciśnienie
  6. płyn zalej do -22 stopni :)
  7. Na benzynce wolne obroty równiutkie a na lpg jak się jedzie dobrze a na jałowym biegu buuu buuu buuu. Wina gazu? bo wcześniej na innym gazie tak nie było teraz orlenowski zalałem.
  8. relom opublikował(a) temat w E36
    Jechałem sobie dziś wolno około 40km/h, gość za mną jechał bez świateł wcisnąłem sprzęgło i chciałem wbić wsteczny, by mu mignąć wstecznymi światłami, ale coś zazgrzytało to zrezygnowałem z próby. Później wsteczny sprawadzałem normalnie działa. Czemu przy wciśniętym sprzęgle nie dało się wbić wstecznego podczas jazdy?
  9. pewnie masz silnik od Wartburga
  10. do wersji z gazem wchodzi wiecej plynu za mało wlał przelało się porządnie przez instalacje i teraz trzeba jeszcze dolać
  11. relom odpowiedział(a) na jeycoob temat w E36
    Gites ;)
  12. relom odpowiedział(a) na Czerwony19 temat w E36
    aż się zatrzymałem i zrobiłem zdjęcie z wrażenia :)
  13. relom odpowiedział(a) na jeycoob temat w E36
    ja nie mam poddaje sie :P wspolczuje Ci naprawde wiem jakie zycie bez swojej buni jest szare...
  14. wykrec mechanizm szyberdachu i pomiedzy silniczek a dach wloz jakas gumke przestanie. tak samo mialem.
  15. wg Ciebie im wiekszy silnik tym mniej pali?
  16. relom odpowiedział(a) na Czerwony19 temat w E36
    http://img443.imageshack.us/img443/426/a31d8d6e39.jpg toś mało widział :P
  17. objawy jakby nagle prądu na świece nie dostawał mozliwe przyczyny: -cewka zapłonowa przestaje podawać prąd (może coś zamokło) -kable raczej nie bo jakby któryś był uszkodzony to by na mniej garów chodził. -czujnik położenia wału (może coś źle podawać informacje o obrotach silnika i przestaje iskre podawać) -masz benzyne czy B + G? -możesz mieć przebicie na kablach wiązka znajduje się pod siedzeniem kierowcy pod wykładziną (ale wtedy powinno ci szwankować więcej rzeczy: szyby, światełko...) -coś z odcięciem paliwa że powinno ci odcinać jak już dojdzie do określonej liczby obrotów a odcina nie wiadomo czemu wcześniej.
  18. relom odpowiedział(a) na jeycoob temat w E36
    proponuje ci tak zrobic spuscic go na luzie z gorki zobaczyc czy jakis dziadek za toba jedzie zorientowac sie czy dziadek sie rozglada nagle reczny i masz go :D on nie widzi hamowania swiatel bo przy recznym nie ma ty masz kaske (jego wina) a jak cie sprawdzaja czy swiatla dzialaja to przeciez beda dzialac jak sie zarowki nie zbija :P
  19. relom odpowiedział(a) na jeycoob temat w E36
    ku z wa juz nie wiem nic :/ w sumie cos by pierdnal nawet jakby sie pociły ale by nie rowno chodzil
  20. relom odpowiedział(a) na jeycoob temat w E36
    a wężyki sprawdzałeś czy nie pocą się czy nie są sparciałe?
  21. wtryski na allegro cala listwa kupilem za 60 zl ktore nigdy nie widziały gazu. Świetnie mi chodzi teraz. naprawde nie potrzeba dużej wprawy zeby to wymienic.
  22. bo to działa tylko jak masz niezapieczone wtryski bardzo ;) wymiana wtryskiwaczy pierwszy raz zajela mi 3 godz a drugi raz jakbym mial to robic to mysle ze z 1.5 godz pamietaj o odkreceniu tej metalowej czesci nad dolotem bo bedziesz mial lepszy dostep do srub na kolektorze.
  23. relom odpowiedział(a) na jeycoob temat w E36
    a nie czasami tutaj wyczytales co wczesniej Ci dałem linka?
  24. relom odpowiedział(a) na jeycoob temat w E36
    MaksymW sam miał problem z pompką i o ile widzę nie rozwiązany http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=68&t=136875

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.