Treść opublikowana przez _red_coupe_325_
-
320iA nagly wzrost spalania
jedź w koncu na komputer dasz 40 zł i masz pewność a Ty wolisz wymieniać poł auta jak wby to był golf 2 bez komputera
-
WYJEŁEM AKUMULATOR I SILNIK NIE CHCE SIĘ URUCHOMIĆ!!! POMOCY
prawdopodobnie pogubiłeś kluczyk zaprogramuj go ponownie lub restartuj inpą ews a
-
320i 150 km benzyna+lpg 98r. gasnie i faluja obroty
na kompie błędów brak to stawiam na odmę
-
przekładka Silnika z 2.5 24v na 2.0 24v pomocy!!
nie do konca to co mowisz to komputter boscha ktory jest bez vanos lecz w 1993 już vanosa obsługiwał kupiłem 325 na siemensie z vanosem i zmieniłem osprzet na boscha aby mieć inna odcinkę niż zażynanie muła chciałem mieć taką jaką ma bosch więc zgadzam się tylko w 50 %
-
Pali 14/100 brak mocy skaczą obroty
komputer tylko komputer w ogole zastanawiam sie czy predzej nie zbankrutujesz zadając takie pytania bo spalanie to najbardziej wina przepływki, sondy, czujnika temperatury, szczelności, świec czy cewek to chcesz wymienić? ja wolałbym za 40 50 zł poznać opinie sterownika auta na komputerze
-
316ti n42 głośna praca silnika przy zapalaniu
mozliwe popychacze hydrauliczne "szklanki"
-
Cisnienie na cylindrach
o ile pamietam 11.3 ale nie wiem czy nie mylę
-
Usuwanie folii przyciemniającej
jak to normalna folia a nie super dobra suszarka albo normalnie i bez niej usuwaj folię powinna odejść bez suszarki jak rozpuścisz klej bedziesz miał wiele do czyszczenia wiec staraj się zerwać ją bez niczego a powino spokojnie odejsc
-
[E46] 325i M54 INPA prośba o interpretację błędów
zawór vanos i czujnik parkowania ultradźwiękowy tył prawy środek
-
wysysarka do oleju
zobacz jakie to ma kable i przypomnij sobie gdzie bmw ma akumulator :)
-
320d nie odpala
klama na plusie powinna po uderzenu wybuchnąć celem rozłaczenia ako aby nie zapaliłol reszty auta w razie spiecia się uszkodzonych kkabli sprawdź na inpie tez powinno wykazać klemę
-
316 Compact problem z hamulcem po wymianie szczęk i bębnów
zacznij jescze raz odpowietrzanie raz od ostatnieg koła od pompy najdalej a drugim razem od najbliższego powinno pomóc pojedź i powtórz czynność nie ma opcji żę nie pomoże
-
BMW 1.8IS Klekotanie, tłucze
1. tak może nie zapewniać dobrego smarowania i napełniania popychaczy hydraulicznych 2. tak. stary olej jest rzadszy i nie spełnia warunków odpowiedniegfo smarowania 3. nie o ile stał po ddachem i nie leciała do niego woda 4. tak jeśli po tak długim czasie nie wymieniłeś starego oleju ktory nie wiadomo jak wyglądał i dałeś do odcięmcia zaraz po odpaleniu w ogole głupio piszesz zamiast wymienić olej i mieć pewność odpalasz silnik na starociu ktry stał ileś czasu nikt nie wie gdzie... :mad2:
-
przekładka Silnika z 2.5 24v na 2.0 24v pomocy!!
pamietaj żę siemensa masz z vanosem a boscha bez vanos jeśli włożyłeś silnik siemensa na wiązkę boscha vanos nie zostanie obsługiwany chyba że pociagniesz 4 piny z komputera lepiej kompletnie z wiązką silnik wcisnąć
-
INPA blad: 56 Signal ignition current measuring sensor ??
bład sygnału prądu czujnika pomiarowego bład jest sporadyczny nie wystąpił podczas czytania
-
BMW E39 540i brak iskry
obok kompa masz dwie wtyczki jednod lewego banku biała druga tez biała od prawego wyciagnij i przeczyść powinno wrocić do normy
-
zlot
6 czerwca bkb bydgoszcz myślęcine poważna impreza 15 kwietnia koronowo 15 kwietnia osie
-
[E36] 316 Zary Co sądzicie?
_red_coupe_325_ odpowiedział(a) na maverick88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwg mnie nawet ten rok za tą cene bez alu odpada
-
530d BRAK MOCY
moze bede monotematyczny ale podepnij pod komputer i przestan gdybać zaoszczędzisz wiele wydając 40 zł
-
nie dzialajacy predkosciomiez.
sprawdź wtyk w dyfrze
-
BMW e36 316 nie odpala
płyn nie ma nic do tego nie słuchaj głupot to die inne sprawy dokręć klemy sprawdź ale nie ręcznie :duh: tylko w zakładzie jaki stan ma ako czy nie siada
-
faluje na niskich obrotach czasami przgasa
sonda, przepływka lub czujka położenia wałka możliwe nieszczelnośc możliwe krokowiec możliwe wszystkie naraz możliwe słabe świece
-
VI URODZINY BYDGOSKIGO KLUBU BAWAREK
obrażony fan marki napisał.... do tego są przygotowane auta człowieku. to moze wyścigów też powinni zabronić bo tacy "nadgorliwi" jak Ty powiedzą że to meczenie silników.. dobrze że jest przewaga osob innych niż z Twoim podeściem bo ani majówek by nie było ani spotów ani zlotów nic! i każdy by jeździł golfem w dieslu i koniec świata.
-
E36 COUPE 1,8is+Gaz 1994r Prakwice
_red_coupe_325_ odpowiedział(a) na Przeciętniak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażodpuść sobie te rok w tej cenie?? alu ala chinole lampy cler nie M3 ale cler chinol tył daj spokoj wylalkana zwykła ponura e36 ładna ale nie za tą cene
-
520i gaśnie silnik po nagrzaniu
komputer to raz dwa czujnik położenia wałka sprawdź opornosc miernikiem czy grzany zmienia ją znacznie