Witam, W związku z tym, że przestały mi działać czujniki parkowania podpiąłem auto do kompa i przy okazji zrobiłem mały skan, wyskoczyło jeszcze parę błędów. Czy ktoś z was miał już taki problem albo wie co to może być (jeden opis wygooglałem sobie podobny przypadek chodziło o wtyczkę od elektrozaworu). Proszę o pomoc.
Poproszę o rozkodowanie dwoch autek: WBAEV11070KK48050 i WBAEV31050KL35697 :). Dawid
13 631 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.