Treść opublikowana przez Łukasz82
-
Nowe e-28 na forum
Sprobuj odpowietrzyc uklad
-
Youngtimery z ogłoszeń
http://www.moto.allegro.pl/item167272732_bmw_e30_4x4_turbo_m3_jedyna_taka_na_swiecie_.html spadlem z krzesla
-
zachowuje sie dziwnie...
W moim przypadku ilosc paliwa nie ma znaczenia
-
zachowuje sie dziwnie...
Auto zachowuje sie dziwnie, troche tak jakby gubilo na moment iskre.. Ostatnio tez zaczal mi piszczec ktorys z paskow, o dziwo zauwazylem ze jak owy pasek piszczy to auto nie ma ochoty jechac...jedzie tak jakby ciagnelo spora przyczepe.. czy to mozliwe zeby pasek klinowy stawial taki opor???
-
e28 / majsu / lukasz82
czarna czarna... tyle ze nie byla pucowana;))) a felgi rzeczywiscie nie pasujace pod model ale na takich ja kupilem... szukam czegos odpowiedniego;]
-
e28 / majsu / lukasz82
kiedys szukales 5 , wyslalem Ci na prv ze mam na sprzedanie i wyslalem Ci zdjecia...
-
e28 / majsu / lukasz82
Kolega majsu celowo zlosliwy?? Zdjecia juz widziales... POza tym nigdy nie pisalem ze najladniejsza w pl, tylko ze do tej pory ladniejszej na ulicy nei widzialem.
-
Youngtimery z ogłoszeń
Auto wbrew pozora nie wyglada najgorzej.... wyslalem to goscia maila z prosba o wiecej zdjec...kilka dni temu. Cisza. Mysle ze to wielka sciema. a czy m5 mialo takie ospojlerowanie jak m535??? cos mi nie pasuje...
-
Nowe e-28 na forum
Nie brzydka, ale kola stanowczo za szerokie...
-
odmowa mandaty - sad grodzki
Zalew... Wyrok???? Kara wyroku??
-
Kilka pytań dotyczących E28
Miedzy 200 a 300 zl . jak powiesz w sklepie to beda wiedzili o co chodzi
-
Kilka pytań dotyczących E28
MAsz do wymiany pompke sprzegla. Nie jest droga ale nie kupuj najtanszego zamiennika bo bedziesz musial zaraz wymieniac. Wymiana jest troche upierdliwa.... Znajduje sie w okolicy najwyzszego punktu pedalu sprzegla
-
Coraz mniej E32 ....
Mialem na mysli nie tylko Wloclawek... duzo przejezdnych tez widze;]
-
Coraz mniej E32 ....
Piszecie ze E32 staje sie zadkim autem, a ja codziennie widze trzy e23 na drodze w dobrym stanie.... bez przesady, e32 jest masa!!!
-
jak zalozyc halogeny??
Na zdjeciu jest wlacznik swiatel, wlacznik halogenow jest po drugiej stronie...
-
Rental Car Preparation...
No wlasnie, jak w temacie.... co oznacza to w/g BMW?? Wedlug mojego vinu auto ktore posiadam zostalo przygotowane do wypozyczania...to rozumiem, ale moze ktos z was wie jakich zmian dokonywalo BMW w samochodach przygotowanych do wypozyczania??
-
jak zalozyc halogeny??
A jakiego przelacznika powinienem poszukac??
-
jak zalozyc halogeny??
wielkie dzieki za odpowiedz
-
jak zalozyc halogeny??
Kupilem w zeszlym tygodniu BMW e36 compact... nie ma halogenow, chcialbym je zalozyc, na zderzaku widze ze sa zaslepki, na desce rozdzielczej po lewej stronie jest wlacznik halogenow, niestety dziala tylko w pozycji wlaczone /wylaczone, sluzy do wlaczania swiatla przeciw mgielnego tylnego, z tego co wiem w polsce nalezy miec oddzielnie wlaczane swiatla przeciwmglowe przednie i tylnie (tak mam w piatce) teraz pytanie czy zalozenie halogenow przysporzy mi trudnosci i najlepiej jakbyscie mi napisali jak to zrobic. Czytalem na forum cos o testach zegarow... jak sie go robi??? Czy powinienem wymienic oleje w skrzyni i w moscie czy zostawic tak jak jest??
-
518i- SWAP silnika
Moze pochwalisz sie fotkami nowego nabytku?
-
Jakie felgi proponujeice na lato?
ja sie zastnawialem nad tymi z czwartego linku.... jedynie, albo te ostatnie widzialem juz u kogos, ale sam nie zalozyl bym zadnych z wyzej wymienionych. Rozmiar sie zgadza, rozstaw srub tez, ale et juz nie.... w wiekszosci felgi te pasuja do BMW 3, do piatki e28 et 22 i ponizej, napewno nie 34
-
518i- SWAP silnika
Ja mam M20 i mam tarcze z przodu wentylowane a z tylu zwykle tarcze. A nie myslales zeby od razu cos fajnego wlozyc zamiast m20??
-
głośniki w e28
ja mam clariony chyba juz wiekowe i nie graja tak jakbym chcial, slyszalem ze to umiejscowienie glosnikow nie jest zbyt dobre i ze cudow nie da sie osiagnac..
-
głośniki w e28
Po liftingu??? a co sie zmienilo?? czyli jaki rozmiar glosnikow kupic w sklepie??
-
Czy E-30 można jeszcze jezdzić na codzień?
a ja jezdze e28 z 1987 roku i ani razu mnie nie zawiodla.... pojechalem nia z dzieckiem na drugi koniec Polski i wrocilem bez zadnego ale. Jesli auto eksploatuje sie rozsadnie i nie oszczedza sie na czesciach to kazde bedzie niezawodne.