Skocz do zawartości

Łukasz82

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz82

  1. Łukasz82 odpowiedział(a) na Gierap temat w Old & Youngtimer
    Sprobuj odpowietrzyc uklad
  2. Łukasz82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Old & Youngtimer
    http://www.moto.allegro.pl/item167272732_bmw_e30_4x4_turbo_m3_jedyna_taka_na_swiecie_.html spadlem z krzesla
  3. Łukasz82 odpowiedział(a) na Łukasz82 temat w E28
    W moim przypadku ilosc paliwa nie ma znaczenia
  4. Łukasz82 opublikował(a) temat w E28
    Auto zachowuje sie dziwnie, troche tak jakby gubilo na moment iskre.. Ostatnio tez zaczal mi piszczec ktorys z paskow, o dziwo zauwazylem ze jak owy pasek piszczy to auto nie ma ochoty jechac...jedzie tak jakby ciagnelo spora przyczepe.. czy to mozliwe zeby pasek klinowy stawial taki opor???
  5. Łukasz82 odpowiedział(a) na MAJSU_WuWuA temat w E28
    czarna czarna... tyle ze nie byla pucowana;))) a felgi rzeczywiscie nie pasujace pod model ale na takich ja kupilem... szukam czegos odpowiedniego;]
  6. Łukasz82 odpowiedział(a) na MAJSU_WuWuA temat w E28
    kiedys szukales 5 , wyslalem Ci na prv ze mam na sprzedanie i wyslalem Ci zdjecia...
  7. Łukasz82 odpowiedział(a) na MAJSU_WuWuA temat w E28
    Kolega majsu celowo zlosliwy?? Zdjecia juz widziales... POza tym nigdy nie pisalem ze najladniejsza w pl, tylko ze do tej pory ladniejszej na ulicy nei widzialem.
  8. Łukasz82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Old & Youngtimer
    Auto wbrew pozora nie wyglada najgorzej.... wyslalem to goscia maila z prosba o wiecej zdjec...kilka dni temu. Cisza. Mysle ze to wielka sciema. a czy m5 mialo takie ospojlerowanie jak m535??? cos mi nie pasuje...
  9. Łukasz82 odpowiedział(a) na Gierap temat w Old & Youngtimer
    Nie brzydka, ale kola stanowczo za szerokie...
  10. Zalew... Wyrok???? Kara wyroku??
  11. Miedzy 200 a 300 zl . jak powiesz w sklepie to beda wiedzili o co chodzi
  12. MAsz do wymiany pompke sprzegla. Nie jest droga ale nie kupuj najtanszego zamiennika bo bedziesz musial zaraz wymieniac. Wymiana jest troche upierdliwa.... Znajduje sie w okolicy najwyzszego punktu pedalu sprzegla
  13. Mialem na mysli nie tylko Wloclawek... duzo przejezdnych tez widze;]
  14. Piszecie ze E32 staje sie zadkim autem, a ja codziennie widze trzy e23 na drodze w dobrym stanie.... bez przesady, e32 jest masa!!!
  15. Na zdjeciu jest wlacznik swiatel, wlacznik halogenow jest po drugiej stronie...
  16. Łukasz82 opublikował(a) temat w E28
    No wlasnie, jak w temacie.... co oznacza to w/g BMW?? Wedlug mojego vinu auto ktore posiadam zostalo przygotowane do wypozyczania...to rozumiem, ale moze ktos z was wie jakich zmian dokonywalo BMW w samochodach przygotowanych do wypozyczania??
  17. A jakiego przelacznika powinienem poszukac??
  18. wielkie dzieki za odpowiedz
  19. Kupilem w zeszlym tygodniu BMW e36 compact... nie ma halogenow, chcialbym je zalozyc, na zderzaku widze ze sa zaslepki, na desce rozdzielczej po lewej stronie jest wlacznik halogenow, niestety dziala tylko w pozycji wlaczone /wylaczone, sluzy do wlaczania swiatla przeciw mgielnego tylnego, z tego co wiem w polsce nalezy miec oddzielnie wlaczane swiatla przeciwmglowe przednie i tylnie (tak mam w piatce) teraz pytanie czy zalozenie halogenow przysporzy mi trudnosci i najlepiej jakbyscie mi napisali jak to zrobic. Czytalem na forum cos o testach zegarow... jak sie go robi??? Czy powinienem wymienic oleje w skrzyni i w moscie czy zostawic tak jak jest??
  20. Łukasz82 odpowiedział(a) na Młody temat w E28
    Moze pochwalisz sie fotkami nowego nabytku?
  21. ja sie zastnawialem nad tymi z czwartego linku.... jedynie, albo te ostatnie widzialem juz u kogos, ale sam nie zalozyl bym zadnych z wyzej wymienionych. Rozmiar sie zgadza, rozstaw srub tez, ale et juz nie.... w wiekszosci felgi te pasuja do BMW 3, do piatki e28 et 22 i ponizej, napewno nie 34
  22. Łukasz82 odpowiedział(a) na Młody temat w E28
    Ja mam M20 i mam tarcze z przodu wentylowane a z tylu zwykle tarcze. A nie myslales zeby od razu cos fajnego wlozyc zamiast m20??
  23. Łukasz82 odpowiedział(a) na gregm temat w E28
    ja mam clariony chyba juz wiekowe i nie graja tak jakbym chcial, slyszalem ze to umiejscowienie glosnikow nie jest zbyt dobre i ze cudow nie da sie osiagnac..
  24. Łukasz82 odpowiedział(a) na gregm temat w E28
    Po liftingu??? a co sie zmienilo?? czyli jaki rozmiar glosnikow kupic w sklepie??
  25. a ja jezdze e28 z 1987 roku i ani razu mnie nie zawiodla.... pojechalem nia z dzieckiem na drugi koniec Polski i wrocilem bez zadnego ale. Jesli auto eksploatuje sie rozsadnie i nie oszczedza sie na czesciach to kazde bedzie niezawodne.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.