Skocz do zawartości

ambience

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ambience

  1. kolega kupił podobne felgi i pojeździł do 1 większej dziury felga połamała się jak zapałka;/ nawet nie wiem kto takie felgi dopuszcza do sprzedaży to się zabić można ;/
  2. ja mam identycznie obroty jak kolega:) na foto
  3. w wyglądzie się niczym nie różni tylko homologacja.... a co jak cię złapie policja i się przypierdzieli. Według mnie wystarczy powiedzieć że tak było od nowości i nie da się tego wyłączyć (bo w fabryce tak zrobili i tak ma być :twisted: ) i nie wierze ze policjant się przyczepi dalej bd szukał homologacji... ale wątpię nawet aby kogoś zatrzymała o to policja. Ja jakbym nie przeczytał forum to w życiu bym się nie domyślił że to ,,nielegalne" oświetlenie
  4. policjanci sami nie znają połowy przepisów a co dopiero tego... świeca świeca to o co chodzi ;)
  5. ambience odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    wiem że Lemfoerder najlepszy i jest do tego najdroższy a ja chciałem się dowiedzieć czy jest jakaś firma porównywalna do Lemfoerdera a jest wiele tańsza :) Np wiele film produkuje ten sam produkt w tej samej fabryce ale pod inna nazwa i ta nie markowa jest dużo tańsza :)
  6. ambience odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    mam tragedie jak jadę po nierównościach ale mam taką prace że auto potrzebne mi praktycznie cały czas i największy u mnie problem to jest zostawić auto w warsztacie, a jakiej firmy u siebie montujesz? btw wie ktoś może gdzie znajdę numery oe katalogowe?? tych części?
  7. ambience odpowiedział(a) na daski1978 temat w E39
    może bardziej pylą bo miałeś inne tarcze? bo jaki byłby sens aby ta sama firma robiła rożnie rodzaje klocków pod tą sama nazwa i symbolem? A może zakupiłeś podróby?
  8. ambience opublikował(a) temat w E39
    Witam po zimie pojechałem na sprawdzenie zawieszenia i okazało się ze mam do wymiany wahacz lewy górny wahacz lewy dolny wahacz prawy górny łącznik stabilizatora prawy drążek i końcówka i tuleje wahliwe plus gniazdo chciałbym zapytać o wasza opinie gdyż firm od zawieszeń jest dużo i jaka według was jest najlepsza firma jeśli chodzi o jakość i cenę i czy lepiej kupić cały kpl zawieszenia czy też pojedynczo na allegro znalazłem taki zestaw co o nim sądzicie :) http://moto.allegro.pl/item1062793599_wahacze_kpl_febi_wahaczy_bmw_5_e39_laczniki.html pozdrawiam :)
  9. ambience odpowiedział(a) na szymbr temat w E39
    ale jak on to zrobił wystawił głowę przez szyper dach zaparł się i szarpie szarpie :D jak przywalił gałka w szybę to od razu pajęczynka się zrobiła :D
  10. ambience odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    czyli halogeny muszę kupić po lifcie :) i kratkę też zmienię bo kupiłem ją ostatnio ( moja ukradziono) i tak coś wyglądało mi ze to jakby nie stąd dzięki kolego :)
  11. ambience odpowiedział(a) na 00surek temat w E39
    według mnie to cieknie ci z trójników które podłączyli gazownicy zobacz gdzie się wpiął gazownik do układu chłodzenia pewnie tam jest przeciek ja bym wrócił do tego gazownika i niech sprawdzi czy dobrze podpiął się do układu chłodzenia
  12. ambience odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    i nikt nic nie poradzi?:(
  13. ambience odpowiedział(a) na szymbr temat w E39
    kolega ściągał ale w manualu i jak zeszła gałka to rozbił przednią szybę:D
  14. ambience odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    http://img29.imageshack.us/img29/1544/photo0016l.jpg http://img94.imageshack.us/img94/6987/photo0017y.jpg takie montowałem halogeny i są za duże:( http://img257.imageshack.us/img257/9054/photo0019bw.jpg
  15. ambience odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    kupiłem wtyczki polutowałem instalacje a tutaj halogen nie wchodzi :( i nie mam pojęcia jakie kupić halogeny a może foto wrzucę ?? dodam że moje auto nie miało fabrycznych xenonów tylko były dokupione (przez poprzedniego właściciela ) i mam w zderzaku spryskiwacze
  16. ambience opublikował(a) temat w E39
    Witam mam taki problem ukradli mi halogeny wiec że mam model 523i 97rok to kupiłem lampy halogenowe przed face liftingiem i gdy chcę włożyć halogen okazuje się ze jest o 1/3 za duży i zastanawiam się czy poprzedni właściciel nie zmienił zderzaka na po face liftingu czym różniły się zderzaki przed i po face liftingu ?? chodzi mi o mocowanie halogenów czy lepiej zrobić foto swojego autka i poradzicie jakie halogeny kupić pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
  17. u mnie pisze to samo i też jest czerwony ;)
  18. ambience odpowiedział(a) na daski1978 temat w E39
    ja założyłem tarcze textar i klocki bosha i strasznie piszczą;/ wiec coś może być z tymi klockami mnie tez zapewniano ze bosh i textar to to samo tylko ze textary mi poprzednio nie piszczały...
  19. co kolego porównujesz :D ale za to auta macie 50% taniej :D
  20. robota nie jest trudna trzeba silnik podnieść około 5cm mam kanał hak nad kanałem, tzw ruk cuk :) i znajomego mechanika u mnie robociznę wycenili też na 300zł
  21. dzięki teraz wiem że muszę dać auto do warsztatu
  22. nikt nie pomoże :( :( :cry: :cry:
  23. Witam wszedłem wczoraj pod moje maleństwo :) i zauważyłem że zaczyna pocić się uszczelka na misce olejowej to kupiłem już uszczelkę i teraz chciałbym zapytać czy dużo roboty jest z wymianą uszczelki i czy potrzebny jest do tego klucz dynamometryczny (bo tak jakiś kolega mi mówił )
  24. ambience odpowiedział(a) na Contor temat w E39
    jak go bić to trzeba tak aby nikt nie widział i nie słyszał :) więc na spokojnie za jakiś czas :) trzeba go nauczyć szacunku
  25. ambience odpowiedział(a) na Contor temat w E39
    ja go tylko biłem z otwartej ręki bo zaraz jakbym zadzwonił na policje to jeszcze było by o pobicie i ja bym dostał nie on a tak to z otwartej kilka razy dostał to i tak go przy mroczyło i przyjechała policja. Inaczej jakbym go pobił (a taką miałem chęć) to zaraz bym do sadu chodził o pobicie itp a policja by na pewno nie uwierzyła że rzucił się na mnie bo ten koleś to połowa mnie. Zobaczył jak wybiegam z klatki i od razu zaczął uciekać

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.