Treść opublikowana przez ambience
-
jakie felgi? czy 16 dobrze wygladaja?
kolega kupił podobne felgi i pojeździł do 1 większej dziury felga połamała się jak zapałka;/ nawet nie wiem kto takie felgi dopuszcza do sprzedaży to się zabić można ;/
-
523i Za niskie obroty ? (Zdjęcie) Trzęsie autem
ja mam identycznie obroty jak kolega:) na foto
-
Drogowe na 18% jako dzienne są nielegalne
w wyglądzie się niczym nie różni tylko homologacja.... a co jak cię złapie policja i się przypierdzieli. Według mnie wystarczy powiedzieć że tak było od nowości i nie da się tego wyłączyć (bo w fabryce tak zrobili i tak ma być :twisted: ) i nie wierze ze policjant się przyczepi dalej bd szukał homologacji... ale wątpię nawet aby kogoś zatrzymała o to policja. Ja jakbym nie przeczytał forum to w życiu bym się nie domyślił że to ,,nielegalne" oświetlenie
-
Drogowe na 18% jako dzienne są nielegalne
policjanci sami nie znają połowy przepisów a co dopiero tego... świeca świeca to o co chodzi ;)
-
zawieszenie cena a jakość??
wiem że Lemfoerder najlepszy i jest do tego najdroższy a ja chciałem się dowiedzieć czy jest jakaś firma porównywalna do Lemfoerdera a jest wiele tańsza :) Np wiele film produkuje ten sam produkt w tej samej fabryce ale pod inna nazwa i ta nie markowa jest dużo tańsza :)
-
zawieszenie cena a jakość??
mam tragedie jak jadę po nierównościach ale mam taką prace że auto potrzebne mi praktycznie cały czas i największy u mnie problem to jest zostawić auto w warsztacie, a jakiej firmy u siebie montujesz? btw wie ktoś może gdzie znajdę numery oe katalogowe?? tych części?
-
Piszczace hamulce
może bardziej pylą bo miałeś inne tarcze? bo jaki byłby sens aby ta sama firma robiła rożnie rodzaje klocków pod tą sama nazwa i symbolem? A może zakupiłeś podróby?
-
zawieszenie cena a jakość??
Witam po zimie pojechałem na sprawdzenie zawieszenia i okazało się ze mam do wymiany wahacz lewy górny wahacz lewy dolny wahacz prawy górny łącznik stabilizatora prawy drążek i końcówka i tuleje wahliwe plus gniazdo chciałbym zapytać o wasza opinie gdyż firm od zawieszeń jest dużo i jaka według was jest najlepsza firma jeśli chodzi o jakość i cenę i czy lepiej kupić cały kpl zawieszenia czy też pojedynczo na allegro znalazłem taki zestaw co o nim sądzicie :) http://moto.allegro.pl/item1062793599_wahacze_kpl_febi_wahaczy_bmw_5_e39_laczniki.html pozdrawiam :)
-
mieszek automatu
ale jak on to zrobił wystawił głowę przez szyper dach zaparł się i szarpie szarpie :D jak przywalił gałka w szybę to od razu pajęczynka się zrobiła :D
-
Jakie halogeny
czyli halogeny muszę kupić po lifcie :) i kratkę też zmienię bo kupiłem ją ostatnio ( moja ukradziono) i tak coś wyglądało mi ze to jakby nie stąd dzięki kolego :)
-
RATUJCIE
według mnie to cieknie ci z trójników które podłączyli gazownicy zobacz gdzie się wpiął gazownik do układu chłodzenia pewnie tam jest przeciek ja bym wrócił do tego gazownika i niech sprawdzi czy dobrze podpiął się do układu chłodzenia
-
Jakie halogeny
i nikt nic nie poradzi?:(
-
mieszek automatu
kolega ściągał ale w manualu i jak zeszła gałka to rozbił przednią szybę:D
-
Jakie halogeny
http://img29.imageshack.us/img29/1544/photo0016l.jpg http://img94.imageshack.us/img94/6987/photo0017y.jpg takie montowałem halogeny i są za duże:( http://img257.imageshack.us/img257/9054/photo0019bw.jpg
-
Jakie halogeny
kupiłem wtyczki polutowałem instalacje a tutaj halogen nie wchodzi :( i nie mam pojęcia jakie kupić halogeny a może foto wrzucę ?? dodam że moje auto nie miało fabrycznych xenonów tylko były dokupione (przez poprzedniego właściciela ) i mam w zderzaku spryskiwacze
-
Jakie halogeny
Witam mam taki problem ukradli mi halogeny wiec że mam model 523i 97rok to kupiłem lampy halogenowe przed face liftingiem i gdy chcę włożyć halogen okazuje się ze jest o 1/3 za duży i zastanawiam się czy poprzedni właściciel nie zmienił zderzaka na po face liftingu czym różniły się zderzaki przed i po face liftingu ?? chodzi mi o mocowanie halogenów czy lepiej zrobić foto swojego autka i poradzicie jakie halogeny kupić pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
-
523 płyn hydrauliczny w wspomaganiu
u mnie pisze to samo i też jest czerwony ;)
-
Piszczace hamulce
ja założyłem tarcze textar i klocki bosha i strasznie piszczą;/ wiec coś może być z tymi klockami mnie tez zapewniano ze bosh i textar to to samo tylko ze textary mi poprzednio nie piszczały...
-
Wymiana uszczelki pod miska olejową
co kolego porównujesz :D ale za to auta macie 50% taniej :D
-
Wymiana uszczelki pod miska olejową
robota nie jest trudna trzeba silnik podnieść około 5cm mam kanał hak nad kanałem, tzw ruk cuk :) i znajomego mechanika u mnie robociznę wycenili też na 300zł
-
Wymiana uszczelki pod miska olejową
dzięki teraz wiem że muszę dać auto do warsztatu
-
Wymiana uszczelki pod miska olejową
nikt nie pomoże :( :( :cry: :cry:
-
Wymiana uszczelki pod miska olejową
Witam wszedłem wczoraj pod moje maleństwo :) i zauważyłem że zaczyna pocić się uszczelka na misce olejowej to kupiłem już uszczelkę i teraz chciałbym zapytać czy dużo roboty jest z wymianą uszczelki i czy potrzebny jest do tego klucz dynamometryczny (bo tak jakiś kolega mi mówił )
-
Ukradli mi listwy zderzak przód
jak go bić to trzeba tak aby nikt nie widział i nie słyszał :) więc na spokojnie za jakiś czas :) trzeba go nauczyć szacunku
-
Ukradli mi listwy zderzak przód
ja go tylko biłem z otwartej ręki bo zaraz jakbym zadzwonił na policje to jeszcze było by o pobicie i ja bym dostał nie on a tak to z otwartej kilka razy dostał to i tak go przy mroczyło i przyjechała policja. Inaczej jakbym go pobił (a taką miałem chęć) to zaraz bym do sadu chodził o pobicie itp a policja by na pewno nie uwierzyła że rzucił się na mnie bo ten koleś to połowa mnie. Zobaczył jak wybiegam z klatki i od razu zaczął uciekać