Treść opublikowana przez ambience
-
E39 525i 2001r
ładnie to wygląda :) Choć ja jestem zwolennikiem czarnego wnętrza ;) Sam się zastanawiam czy nie zmienić kiery :D Wiem jak to jest z tą jazdą sam jeździe już z 8 lat e39 a dalej lubię prowadzić to auto :D
-
520i 2001 TOLEDOBLAU by boro1990
Ja kupiłem R.O.D czyli Rondel za małe pieniądze bo 700 zł z oponami :D :) w prawdzie nie ori ale dobra firma i robi do e39 mam już je kilka ładnych lat i jestem bardzo zadowolony. Dopiero teraz daje do prostowania i malowania ale chyba już mój wymysł bo lekko są porysowane
-
520i 2001 TOLEDOBLAU by boro1990
Widać, że czeka na jakieś ładnie felgi :twisted: też mam gaz i w sumie też jeżdżę na pamięć
-
e39 97r wymiana lamp na ringi ori
Ale xeon według mnie dużo lepiej świeci od h7 wiec warto było by to zrobić. Tak dużo przerabiania nie ma wbrew pozorom. viewtopic.php?f=72&t=287596 w tym temacie kolega fajnie to opisał :)
-
520i 2001 TOLEDOBLAU by boro1990
dlatego mnie to zdziwiło :D ja mam akurat nad zapalniczką wskaźnik gazu :)
-
520i 2001 TOLEDOBLAU by boro1990
o to mi chodziło :D a kolega ma tam kontrolki do gazu i zdziwiło mnie, że ani tel nie naładuje ani nic I już myślałem że w standardzie nie dawali tego złącza :D
-
E39 525i 2001r
Fakt fajna kiera jest sam mam serduszko i zastanawiam się nad zmianą :D Miałem takie same odczucie jak zmieniłem zwykłe fotele na sportsize :D
-
520i 2001 TOLEDOBLAU by boro1990
Ja samego wkładu też nie mam ale chodzi mi jak kolega o to czy w standardzie był tam prąd np na telefon navi itp ?
-
Bmw e39 520i problem z katalizatorem
też tak można tylko skąd masz pewność, że zaraz nie zacznie dzwonić.
-
Bmw e39 520i problem z katalizatorem
to masz jeden katalizator. Ja bym poszukał jakiegoś katalizatora. W poprzednim aucie wstawiłem strumienice zamiast kata (bo rozsypał się) i była to jedna wielka porażka auto zrobiło się głośniejsze i do tego jeszcze metalicznie dzwoniło. Ja bym poszukał jakiegoś katalizatora.
-
Bmw e39 520i problem z katalizatorem
a który rok ? bo w bmw przed 98 rokiem był jeden katalizator czyli (m52) a po 98 trzy katalizatory (m52TU). Jak masz przed 98 to kup katalizator na allegro i wytnij stary wstaw nowy. Dasz strumienice będzie głośniej pracował i do tego metalicznie dzwonił.
-
520i 2001 TOLEDOBLAU by boro1990
To mnie zaskoczyłeś dla mnie to podstawa. I żeby bmw nie dawało tego w standardzie :roll:
-
520i 2001 TOLEDOBLAU by boro1990
ładny sedanik życzę bezawaryjności. Nie korzystasz z zapalniczki, że tam jest wskaźnik gazu ?
-
e39 doposazenie w xenon
Dzięki za info :) czyli czas na kolejnego moda :twisted:
-
e39 doposazenie w xenon
Pompka od intensywnego włącza się tylko jak nacisnę S na manetce. W praktyce w ogóle tego nie używam. Bardziej zastanawiam się aby kupić spryskiwacze od e60 bo tam są mgłowe i wtedy nie musiał bym kombinować z zaworkami (bo mgłowe mają jedno podłączenie a z intensywnym podwójne) Wtedy wywalić zbiorniczek intensywnych i przepiąć to na światła :) Niegłupi pomysł :) tak to nie będzie mnie wkurzało, że mam coś na manetce co niczemu nie służy :D Orientuje się ktoś czy grzanie z e39 do e60 pasuje plug & play ?
-
e39 doposazenie w xenon
Manolito a ty dokładałeś Xeon czy przerabiałeś instalację. Mi na długą trasę 6,5l płynu do spryskiwaczy czasami nie starcza i myślałem czy nie zrobić osobno tak jak ty masz. Bo tak to chyba wystarczyło by dać napięcie z pompki intensywnego do pompki od lamp ?
-
e39 M52 1997r 523i LPG- ciężko pali na zimnym silniku
Masz racje pomyliłem je :oops: Choć u mnie w Tu wygląda tak samo jak ten co podałeś i jest z przodu. W poprzedniej e39 bez Tu czyste m52 jest w tym samym miejscu zawór co w TU i myślałem że to ten sam tylko inaczej wygląda stąd moja pomyłka :roll: . Dzięki za dokładne wytłumaczenie :)
-
e39 M52 1997r 523i LPG- ciężko pali na zimnym silniku
o tym właśnie pisałem. Nie trzeba go rozbierać jak puszcza membrana po dłuższym postoju nie będzie ciśnienia wystarczy go wcisnąć i zobaczyć czy tryśnie paliwo działa na podobnej zasadzie co wentyl samochodowy w kołach. W praktyce u mnie w poprzednim e39 z 97 roku był z przodu listwy stojąc przodem do auta. Demontujesz plastyk na kolektorze ssącym i już masz do niego dostęp
-
e39 M52 1997r 523i LPG- ciężko pali na zimnym silniku
A sprawdzałeś czy jest paliwo na listwie z rana. Ja miałem taki sam problem auto ciężko paliło jak postało. Wymieniłem pompę filtr paliwa inpa. Okazało się że na listwie jest zawór ciśnieniowy i on puszczał. Zdemontuj plastykową osłone silnika i tam na niej będzie zawór taki jak w kołach. Naciśnij go po paru godzinnym postoju powinno trysnąć paliwo ( w sumie to zawsze powinno trysnąć)
-
Ringi CCFL przy otwieraniu auta PROBLEM Pomocy;(
ccfl musza być czułe na prąd. Kiedyś jak padł mi aku to też tak świeciły jak na filmiku
-
E39 523iA M52B25 Falowanie obrotów po wymianie odmy.
Chyba nie bo moja nie bierze oleju, jak uszczelniłem silnik zrobiłem już z 5tyś i olej na bagnecie jest ciągle na tym samym poziomie. A kolega zalał by ten silnik porządnym olejem 10-w40 co 15tyś to kara dla tego silnika. Może jak zalejesz fulem to przestanie brać olej. Kolega jakieś 20tyś temu zmienił olej z 10w40 na 5w40 i przestała tak łykać olej. Auto ma już nalatane 300tyś też m52
-
BMW E39 m5... w dieslu
Teraz już wiem dlaczego mówią że w pl więcej jest M5 niż wyszło z salonu. A tak poważnie jak to bd wyglądać auto ok nawet niech wygląda na m5 a tutaj klekot pod maską :mad2:
-
BMW E39 m5... w dieslu
według mnie pomysł kompletnie bezsensu. Przecież to nigdy nie będzie M5... nie znam nikogo kto by wydał 25tyś na takie cudo...
-
Fotele elektryczne z indyvidual do polifta
Pasować może pasują ale zabawa w lutowanie i co od czego jest. Kup po 98 roku i już. Ja mam auto z 99 i kupiłem sport size grzane elektryczne z 2002roku pasowało wszystko, no oprócz elektrycznej regulacji foteli ale wcześniej miałem manualne i musiałem tylko plus pociągnąć viewtopic.php?f=72&t=58767&hilit=+fotele viewtopic.php?f=72&t=282801&hilit=+fotele Myślę, że te dwa tematy pomogą :)
-
E39 523iA M52B25 Falowanie obrotów po wymianie odmy.
to normalne jak podnosisz korek że faluje. A silniczek krokowy ktoś czyścił? Komputer coś pokazuje ?