Skocz do zawartości

saab

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez saab

  1. A to jest nowy samochod ? Bo nie bardzo widze jesli tak jest i auto jest na gwarancji sens wykupywania tego.
  2. Kto jest gwarantem ? Jaka ubezpieczalnia ?
  3. W zadnym sprawnym samochodzie nigdy nie dolewalem plynu chłodniczego ! Ten układ jest zamkniety i nie moze go ubywac. A po to jest zbiorniczek wyrownawczy aby regulowac wlasnie rozszerzalność cieczy , jesli cos ponad to nie jest to juz norma.
  4. Tutaj to nie aso jest problemem tylko gwarant - a przy wiekszych naprawach przyjeżdża po prostu rzeczoznawca i to on weryfikuje.
  5. Ta gwarancja to wlasnie ubezpieczenie w real garant ! I w całej europie tak to wyglada.
  6. Uwzglednia.
  7. Asystenci dzialaja tylko nie po polsku. Lub w androidauto alexa ale jest to inny typ asystenta ktory moze wlaczyc muzyke w spotify lub zadzwonic do wypowiedzianego kontaktu. A tak swoja droga to i tak ta funkcja nawet jesli by byla jest tylko ciekawostka ktorej i tak sie nie używa. Ale wkurza sam fakt ze jej nie ma w naszym języku.
  8. Ale przecież w swieżych samochodach nie ma możliwości recznego wyłączenia , trzeba kodowac. System jest nieco bardziej skomplikowany i dlatego gwarant odmowil. I szczerze to sie nie dziwie …
  9. saab odpowiedział(a) na MarekZW temat w X1 (F48)
    Nie. To nie jest terenowka. Automatem nie radze bo zagrzejesz olej. Mozesz lprzelaczyc w tryb recznej zmiany i wtedy cos tam zbijesz biegami ale to nie o to chodzi.
  10. Zaden dealer nie pushuje na fabryke. Tak to nie dziala. To kolejna bajka.
  11. Hmm dziwne bo wym reke polozyl ze instalowalem to jakos na przelomie listopada i grudnia , mam abonament ale nie moge sprawdzic.
  12. Blad ze nie robiles tego z oc sprawcy. Niestety caly problem sprowadza sie do pieniedzy. ASO nie robi tego bo nie ma zagwarantowanej platnosci ( nawet najlepsze aso swiata nie wezmie ryzyka na siebie ) ot i caly problem. A tak i byloby auto zastepcze i naprawa bezproblemowa. Teraz dopilnuj zeby regres zadzialal.
  13. Fajny. Tylko gdzies pisales ze chcesz komforty a to sa sportowe fotele. Naprawde bierz g31 i nie zastanawiaj sie nawet nad wczesniejszym modelem.
  14. Tez mialem wszystkie , zawsze 3 litrowe i zawsze lci i w x drive i najlepsza byla chyba e60 , f11 srednia ale naprawde nie mialbym dylematu pomiedzy f11 a g31 , to zupelnie inna epoka , pomimo tego ze przeisdlem siee z 3.0 na 2.0 …
  15. Kazdy ostatnio watek schodzi na g60 🤦‍♂️🤓😆 a tutaj nikt tez o to nie pytal. Bierz g30 bo to fajne auto.
  16. saab odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    A ja jezdzilem a nie ogladalem i byla to najweselsza jazda 😎 To auto jest naprawde fajne.
  17. Jak masz kase to bierz g30.
  18. Jedzusie jak dobrze ze mam diesla i nie mam tego dylematu czy w danym momencie mam z paliwa 93 czy 101 procent mocy 😆🫢😆🤣
  19. Zadzwon na infolinie najlepiej. Ale moze byc tak ze po polnocy samo wskoczy.
  20. Klucze , kable ? Moze lepiej asistance wykupic. To nie polonez zebys naprawialnna ulicy.
  21. Ale jak 6 stycznia , to swieto przeciez 🫢.
  22. Tak. Ciezki kac zablokowal mi mozliwosc przelewania na ekran mysli.
  23. Nie odblokujesz bo nie masz czego ? Inaczej sa pozycje wg vin : przygotowanie do …
  24. saab odpowiedział(a) na davidpl temat w G60, G61, G90, G99
    Nie jest tak zle 🤣🤣

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.