Skocz do zawartości

artii4_4

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez artii4_4

  1. tak jak pisałem wyżej w firmie DIESELTECHNIKA http://moto.allegro.pl/item853951206_pompa_wtryskowa_bmw_320_520_e_39_e46_uzywana.html 1rok gwarancji
  2. witam ja bym stawiał na pompe wtryskową nawet jesli by poszła pompa w baku to komp by wszedł w tryb awaryjny pompa wtryskowa jest sama wstanie pobrać paliwo z baku żeby dojechać do najbliższego warsztatu --W TRYBIE AWARYJNYM pompa paliwa z baku daje cisnienie tylko 1 bar
  3. ( TAKIE JEST MOJE ZDANIE )nie trzeba adaptować żadnych przepływek komputer sam dobiera propocionalnie przepływ powietrza ALE jest jedna zasada jeżeli stara przepływka sie popsuła to trzeba wykasować błąd z kompa ponieważ jesli tego nie zrobisz komp nie zaadaptuje nowej przepływki -w aso wygląda to tak że kasują ten błąd i zapalają samochód na kilka minut zeby przepływka sie zaadaptowała to wszystko
  4. zwarcie na płytce sterowniczej - miesci sie ona pod kierownicą po lewej stronie jakby na błotniku trzeba zdiąć te osłony tam ją widać tzw, moduł sterowniczy
  5. witam kiedyś sprawdzałem -- przy 90 stp jest to 4 miligramy na cylinder przy 2000 tyś obrotach podczas jazdy
  6. dzieki wielkie - jedziemy do aso :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: \\
  7. witam - drażę te temat już kilka miesiecy z tą pompą wtryskową , mechanik który mi to robił dopiero teraz sie przyznał że włożył mi pompę bez klina ,twierdzi że w silniku na kole nie było wyciecia na klinek czy jest to możliwe ( nie mogę utawić początku wtrysku) cały czas mina wolnej jezdzie autko wchodzi w tryb awaryjny jak sądzicie czy zapłon jest opuzniony czy przyspieszony - -- --- kilka stopni ale w którą stronę :duh: :duh: opuzniony :arrow: opozniony
  8. ??????????????????? pompa wtryskowa //////////?????????????? na 100%
  9. kolo -- wyciągasz alternator z auta i wieziesz go do elektronika zeby ci wymienił szczotki ,,,,, to wszystko koszt około 100 zl
  10. puki wszystko wpożo to nie wsadzaj tam paluchów - dobra rada :8) puki :arrow: poki wpozo :arrow: wporzo
  11. winowajcą jest olej syntetyk , tam wyżej już ci ktoś podpowiedział wymien olej na półsyntetyk , słychać ,jakiś stuk czasami w silniku i bardziej klepie ,, ten stuk to tzw szklanki- popychacze-,,, zmień olej na --- 10w ----
  12. artii4_4 odpowiedział(a) na Grzesiek_ostry temat w E46
    NAJPRAWDOPODOBNIEJ PRZEPŁYWOMIERZ :) :) :) :) :) PODŁĄCZ PO KOMPA ALBO WTRYSKIWACZE ------- :) :) :) :) :)
  13. artii4_4 odpowiedział(a) na artii4_4 temat w E46
    :D
  14. artii4_4 odpowiedział(a) na artii4_4 temat w E46
    :D
  15. artii4_4 odpowiedział(a) na Mały66 temat w E46
    kolego -- pompa wtryskowa :)
  16. witam .też bym chciał wywalić te katy ale ten pierwszy kat jest na rurze ukośnej ( na krzywce) , a tak w ogóle w e46 320 z 99 rok są 2 katy czy 1 , bo sondy lambda to niema ,,, były montowane po lifcie
  17. artii4_4 odpowiedział(a) na artii4_4 temat w E46
    :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.