Treść opublikowana przez artii4_4
-
320d drąże temat pompy wtryskowej
tak jak pisałem wyżej w firmie DIESELTECHNIKA http://moto.allegro.pl/item853951206_pompa_wtryskowa_bmw_320_520_e_39_e46_uzywana.html 1rok gwarancji
-
320D jechalo stanelo nie mozna odpalic ..!!
witam ja bym stawiał na pompe wtryskową nawet jesli by poszła pompa w baku to komp by wszedł w tryb awaryjny pompa wtryskowa jest sama wstanie pobrać paliwo z baku żeby dojechać do najbliższego warsztatu --W TRYBIE AWARYJNYM pompa paliwa z baku daje cisnienie tylko 1 bar
- 320d drąże temat pompy wtryskowej
-
320d wymiana przepływki i turbo dziura
( TAKIE JEST MOJE ZDANIE )nie trzeba adaptować żadnych przepływek komputer sam dobiera propocionalnie przepływ powietrza ALE jest jedna zasada jeżeli stara przepływka sie popsuła to trzeba wykasować błąd z kompa ponieważ jesli tego nie zrobisz komp nie zaadaptuje nowej przepływki -w aso wygląda to tak że kasują ten błąd i zapalają samochód na kilka minut zeby przepływka sie zaadaptowała to wszystko
- 320d drąże temat pompy wtryskowej
-
320d przestały działać kierunki, swiatła, podśw. licznika
zwarcie na płytce sterowniczej - miesci sie ona pod kierownicą po lewej stronie jakby na błotniku trzeba zdiąć te osłony tam ją widać tzw, moduł sterowniczy
-
320d (136km) - jaka dawka paliwa??
witam kiedyś sprawdzałem -- przy 90 stp jest to 4 miligramy na cylinder przy 2000 tyś obrotach podczas jazdy
-
320d drąże temat pompy wtryskowej
dzieki wielkie - jedziemy do aso :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: \\
-
320d drąże temat pompy wtryskowej
witam - drażę te temat już kilka miesiecy z tą pompą wtryskową , mechanik który mi to robił dopiero teraz sie przyznał że włożył mi pompę bez klina ,twierdzi że w silniku na kole nie było wyciecia na klinek czy jest to możliwe ( nie mogę utawić początku wtrysku) cały czas mina wolnej jezdzie autko wchodzi w tryb awaryjny jak sądzicie czy zapłon jest opuzniony czy przyspieszony - -- --- kilka stopni ale w którą stronę :duh: :duh: opuzniony :arrow: opozniony
-
320D M47 Po naprawie turbodziury nowy problem braku mocy
??????????????????? pompa wtryskowa //////////?????????????? na 100%
-
318i wymiana szczotek w regulatorze napiecia alternator
kolo -- wyciągasz alternator z auta i wieziesz go do elektronika zeby ci wymienił szczotki ,,,,, to wszystko koszt około 100 zl
-
320d chcialbym usprawnic turbine pare pytan!
puki wszystko wpożo to nie wsadzaj tam paluchów - dobra rada :8) puki :arrow: poki wpozo :arrow: wporzo
-
320d czerwona kontrolka oleju
winowajcą jest olej syntetyk , tam wyżej już ci ktoś podpowiedział wymien olej na półsyntetyk , słychać ,jakiś stuk czasami w silniku i bardziej klepie ,, ten stuk to tzw szklanki- popychacze-,,, zmień olej na --- 10w ----
-
320d 150KM przebiera na wolnych obrotach
:D
-
320d problem z kierunkowskazami i światłem
:D
-
320d - traci moc. silnik przerywa oraz ogrzewanie szyby
:D
-
320d Powazna usterka przesal jechac ;(
:D
-
320d Powazna usterka przesal jechac ;(
:D
-
320D 136KM automat Głośna praca silnika
:!:
-
320d strasznie dymi
NAJPRAWDOPODOBNIEJ PRZEPŁYWOMIERZ :) :) :) :) :) PODŁĄCZ PO KOMPA ALBO WTRYSKIWACZE ------- :) :) :) :) :)
- 320d pompa wtryskowa vp 44
- 320d pompa wtryskowa vp 44
-
320d nie odpala zimny silnik
kolego -- pompa wtryskowa :)
-
320d jak sprawdzić katalizator?
witam .też bym chciał wywalić te katy ale ten pierwszy kat jest na rurze ukośnej ( na krzywce) , a tak w ogóle w e46 320 z 99 rok są 2 katy czy 1 , bo sondy lambda to niema ,,, były montowane po lifcie
- 320d pompa wtryskowa vp 44