Skocz do zawartości

artii4_4

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez artii4_4

  1. artii4_4 odpowiedział(a) na daniel1234 temat w E46
    :D
  2. artii4_4 odpowiedział(a) na mbzqg temat w E46
    :D
  3. artii4_4 odpowiedział(a) na daniel1234 temat w E46
    :D
  4. artii4_4 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    :D
  5. artii4_4 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    :D ą
  6. artii4_4 odpowiedział(a) na mbzqg temat w E46
    :D
  7. artii4_4 odpowiedział(a) na wania126 temat w E46
    :D
  8. artii4_4 odpowiedział(a) na wania126 temat w E46
    :D
  9. zatkany culler - tez tak miałem , culler wyczysciłem problem znikł
  10. artii4_4 odpowiedział(a) na artii4_4 temat w E46
    :D
  11. tak ale obie wartosci muszą być takie same ,,,kont zadany i kont uzyskany różnica może wynosić na obrotach wolnych od 1 do 1,5 są tacy że nawet więcej ja nie popieram . Podczas przegazowania kont może sie zmienić nawet do 8 stopni
  12. artii4_4 odpowiedział(a) na mbzqg temat w E46
    przedtem to znaczy przed remontem czy po remoncie jeżeli po remoncie to obiawy kopcenia przez kilka dobrych minut to norma ; była odłączona przepływka , kolektor ssący z czujnikiem cisnienia , n75, i inne pierdy wtedy ceu pobiera na nowo całe wartosci przez to to kopcenie , aż sie to ustabilizuje . podłączyłeś po kompa i nic to znaczy że usterka nie leży po stronie elektrycznej tylko mechanicznej a że mechanicznie trudniej znaleść musisz szukać od początku ,, zacznij od dolotu powietrza , obiaw słabosci znaczy wejscie autka w tryb awaryjny . JA bym szukał od turbiny przez coller do egr i do kolektora ssącego na nim sie wszystko kończy -jest tam czujnik cisnienia ,jeżeli on odczytuje błedne dane i podaje do ceu nie dziw sie że autko pali 10 litr , ten silnik jest z konstruowany tak że elekr-podcis muszą ze sobą współpracować i niema rady ..... - albo egr ci szwankuje - albo czujnik cisnienia w kolektorze - możliwy przypadek przepływki
  13. artii4_4 odpowiedział(a) na artii4_4 temat w E46
    bardzo mądrze - dzieje sie to podczas hamowania może faktycznie vacum ; dałeś do myślenia :D
  14. artii4_4 odpowiedział(a) na mbzqg temat w E46
    spalanie na poziomie 10 litrów to obiaw złego dolotu powietrza ( coś za coś mało powietrza wiecej paliwa ) i przez to takie spalanie -SPRAWDZ DOLOT I CAŁY UKŁAD EGR tam jest problem a nie pompa -- nieszczelny kolektor ssący
  15. artii4_4 odpowiedział(a) na artii4_4 temat w E46
    my nie mówimy że zaraz po odpaleniu ( są takie obiawy ) to sie dzieje podczas jazdy , ja bym chyba postawił na jakiś wtrysk który zalewa cylinder i dusi silnik , i niech nie mówią że to jest normalne bo moi znajomi tego nie mają -chyba wtrysk sterujący
  16. KOLEGA levinson miał rację?????? nakulane około 500 tyś i przez to tak sie sypała , trochą nerwów mi zeżarła , gniew mi już przeszedł jak po patrze na podwórko , warto było wydać tyle kasy , zostało mi jeszcze do zrobienia ta przepływka ( mam pierburga zmieniam na boscha ) :D
  17. artii4_4 odpowiedział(a) na artii4_4 temat w E46
    nikt nie wie???? nie wierzę , trzeba by zapytać ludzi z serwisu aso oni wszystko wiedzą ?????noooooo prawieeee :D :D :D :D TO ZNACZY ŻE TRZEBA HAMOWAĆ BIEGAMI I PROBLEMU NIE BĘDZIĘ
  18. artii4_4 odpowiedział(a) na jochal temat w E46
    witam ja mam taki w samochodzie do tej pory chodził dobrze jak autko kupiłem od niemca to go tam miał włożony , nie wiem czy zmieniał softa , ( przez rok mi chodził dobrze ) ale teraz mam pewne cyrki z bunią i myśle że winny jest przepływomierz , kupiłem teraz boscha i jadę go zaadaptować

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.