Treść opublikowana przez artii4_4
- Korekcja Wtrysków M47N 320d
- 320d 136 - brak mocy po remoncie.
-
320d - Problem z Brakiem Mocy (Tryb Awaryjny???)
:D
-
320d - Problem z Brakiem Mocy (Tryb Awaryjny???)
:D
- Korekcja Wtrysków M47N 320d
- świece żarowe
- świece żarowe
- 320d 136 - brak mocy po remoncie.
- 320d obroty na max i zgasł
-
320d 136 km spadek mocy prosze o porade
:D
- 320d obroty na max i zgasł
-
320d 136 km spadek mocy prosze o porade
:D
-
320 D Problem z centralnym i szybami
:D
-
330d rozrywa rury od doładowania
zatkany culler - tez tak miałem , culler wyczysciłem problem znikł
- 320d - ekonomizer
-
320 D Problem z centralnym i szybami
:D
-
320d 136 czy kat wtrysku moze byc wartoscia ujemna ???
tak ale obie wartosci muszą być takie same ,,,kont zadany i kont uzyskany różnica może wynosić na obrotach wolnych od 1 do 1,5 są tacy że nawet więcej ja nie popieram . Podczas przegazowania kont może sie zmienić nawet do 8 stopni
-
320d 136 - brak mocy po remoncie.
przedtem to znaczy przed remontem czy po remoncie jeżeli po remoncie to obiawy kopcenia przez kilka dobrych minut to norma ; była odłączona przepływka , kolektor ssący z czujnikiem cisnienia , n75, i inne pierdy wtedy ceu pobiera na nowo całe wartosci przez to to kopcenie , aż sie to ustabilizuje . podłączyłeś po kompa i nic to znaczy że usterka nie leży po stronie elektrycznej tylko mechanicznej a że mechanicznie trudniej znaleść musisz szukać od początku ,, zacznij od dolotu powietrza , obiaw słabosci znaczy wejscie autka w tryb awaryjny . JA bym szukał od turbiny przez coller do egr i do kolektora ssącego na nim sie wszystko kończy -jest tam czujnik cisnienia ,jeżeli on odczytuje błedne dane i podaje do ceu nie dziw sie że autko pali 10 litr , ten silnik jest z konstruowany tak że elekr-podcis muszą ze sobą współpracować i niema rady ..... - albo egr ci szwankuje - albo czujnik cisnienia w kolektorze - możliwy przypadek przepływki
-
320d - ekonomizer
bardzo mądrze - dzieje sie to podczas hamowania może faktycznie vacum ; dałeś do myślenia :D
-
320d 136 - brak mocy po remoncie.
spalanie na poziomie 10 litrów to obiaw złego dolotu powietrza ( coś za coś mało powietrza wiecej paliwa ) i przez to takie spalanie -SPRAWDZ DOLOT I CAŁY UKŁAD EGR tam jest problem a nie pompa -- nieszczelny kolektor ssący
-
320d 136 koni po generalnym remoncie zagadka
:D
-
320d - ekonomizer
my nie mówimy że zaraz po odpaleniu ( są takie obiawy ) to sie dzieje podczas jazdy , ja bym chyba postawił na jakiś wtrysk który zalewa cylinder i dusi silnik , i niech nie mówią że to jest normalne bo moi znajomi tego nie mają -chyba wtrysk sterujący
-
320d - brak moralonsci awaria za awarią
KOLEGA levinson miał rację?????? nakulane około 500 tyś i przez to tak sie sypała , trochą nerwów mi zeżarła , gniew mi już przeszedł jak po patrze na podwórko , warto było wydać tyle kasy , zostało mi jeszcze do zrobienia ta przepływka ( mam pierburga zmieniam na boscha ) :D
-
320d - ekonomizer
nikt nie wie???? nie wierzę , trzeba by zapytać ludzi z serwisu aso oni wszystko wiedzą ?????noooooo prawieeee :D :D :D :D TO ZNACZY ŻE TRZEBA HAMOWAĆ BIEGAMI I PROBLEMU NIE BĘDZIĘ
-
Przepływomierz PIERBURG.
witam ja mam taki w samochodzie do tej pory chodził dobrze jak autko kupiłem od niemca to go tam miał włożony , nie wiem czy zmieniał softa , ( przez rok mi chodził dobrze ) ale teraz mam pewne cyrki z bunią i myśle że winny jest przepływomierz , kupiłem teraz boscha i jadę go zaadaptować