Treść opublikowana przez nakatomii
-
BMW 550i e60, VIN: WBANW53558CT51874 - ŁOMŻA - OSTRZEGAM
nakatomii odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapewne zdajesz sobie sprawę jakie będą komentarze. Zostaniesz zjedzony tym, że czepiasz się lekko uszkodzonego i przypalonego auta, jako niepełnowartosciowego. To co w cywilizowanym kraju starają się nie dopuscic do ruchu, u nas uznaje się za atak na "artystę", tworzącego sztukę (adalbert) Ten post tłumaczy wszystko,i proponuje zamknąć temat.A dla ciebie.......................
-
BMW 550i e60, VIN: WBANW53558CT51874 - ŁOMŻA - OSTRZEGAM
nakatomii odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża jak będziesz sprzedawał swój to napiszesz o każdej ingerencji lakiernika ? na tym forum każdy popada ze skrajności w skrajność , najpierw pisząc ciągle , że liczy się stan techniczny i bezwypadkowość , a później wklejając linka do najtańszych możliwych ofert samochodów :) , przy okazji wyśmiewając i zwymyślając sprzedawcę auta które w gruncie rzeczy było złożone z kilku , ale nie w tych najgorszych okolicznościach :mrgreen: Jak byście tak chcieli każdego zabijać za takie auto to chyba by trzeba wyremontować tory do znanej z drugiej wojny światowej miejscowości położonej 70 km na zachód od Krakowa :) ....a jak Ja będę sprzedawał swój samochód to miej pewnośc że każda ingerencja lakiernika(jezeli takowa sie przytrafi) będzie dokładnie udokumentowana i dołączona do histori a to dlaczego,a to dlatego że sam kupując auto szukam z historią,fakturami itd(niekoniecznie chodzi o ksiażke serwisową)być moze są to egzemplarze w cenie wyższej od średniej ceny giełdowej ale to juz moja "zajawka",widzisz tu jakąś skrajność,że ktos chce w miare dobrze ulokować swoję ciężko zarobione pieniądze?
-
BMW 550i e60, VIN: WBANW53558CT51874 - ŁOMŻA - OSTRZEGAM
nakatomii odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"było nadpalone i powierzchownie okopcone" można było to umieścic w opisie auta i chyba żadne przykrosci na forum by pana panie Marcinie niespotkały,równie dobrze można nie poinformować kogoś że auto popowodziowe bo przecież nic sie nie stało bo w CZYSTEJ wodzie stało :D.Rozumiem że pewne rzeczy w ogłoszeniu moga odpychać klienta a pan z tego sie utrzymuje i zalezy panu na szybkim zbyciu "towaru" jednak mając 100sztuk sprzedanych BMEK(o innych nie wspominamy)ma pan juz prawdopodobnie pozycje ugruntowaną i solidnośc mimo wszystko powinna brać górę nad zyskiem,czego panu życzę
-
[e60] navi professional fotoradary
Zakładający post miał na celu uzyskanie informacji o sposobie wgrania(uruchomienia) fotoradarów do NAVI : chyba mu TYM wszystko wyjaśniłeś :duh:
-
BMW e46 320d -duze spalanie
wczesniej palił mniej bo i temperatura na zewnątrz była wieksza .... :D a na jak dużych odległościach jezdzisz(chodzi o miasto)jeżeli silnik nie jest w stanie sie dogrzać bo pokonujesz np 5/10km plus korki to takie spalanie jest realne.
-
318i Dziwny zapach przy hamowaniu
zacznij od sprawdzenia klocków,tarcz,moze masz zaciski uwalone(tłoczki przepuszczaja płyn hamulcowy)
-
e46 szukam bassu :)
...."rozrzuć" granie w taki sposób jak jest w autach oryginalnym zestawem H/K(nie posiadam schematu ale na forum ktos powinien "ogarnąć")
-
które diesle w X3 mają DPF...
...ale u nas są magicy którzy ci bez problemu "wyłączą" DPFik np:http://allegro.pl/usuwanie-fap-dpf-w-mercedes-bmw-profesjonalnie-i1307502377.html
-
bmw X7
....ciekawy projekt http://moto.wp.pl/kat,121,title,Najwieksze-BMW,wid,12839253,wiadomosc.html a tu fotka http://www.egmcartech.com/2008/08/04/bmw-x7-cancelled-pricing-on-most-models-will-increase/
-
320d - podświetlenie przycisków elektrycznych szyb
.....w touringu Córka mówi że nie podświetlane.... :norty:
-
nawigacja w e36
chyba tak http://www.bmwe36blog.com/image-viewer.php?imagename=photos/bmw-e36-navigation-system/bmw-e36-navigation-system a tu schemacik http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BK71&mospid=47421&btnr=65_0816&hg=65&fg=95
-
BMW e90 335i 2007r. - Warszawa - nr VIN: WBAWB735X7P031744
nakatomii odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż..........czy prawnie mozna było by cos zrobić z tym oszustem :?:
-
jakie naglosnienie w 320d 2003r jesli nie harman to co ?
osobiscie posiadam H/K jest OK ale jakos głowy nie urywa :? wydaje mi sie że BOSE w audi lepiej dopracowało "granie" aczkolwiek muzykiem nie jestem :D
-
E60 M5 czarne oraz 850i, E92 , narazie moja skromna kolekcja
dokładnie :cool2:
-
330d automat czy manual
przy tej mocy optymalnym rozwiązaniem jest raczej automat
-
E60 M5 czarne oraz 850i, E92 , narazie moja skromna kolekcja
to też ciekawie wygląda http://www.motofanshop.com/modele-samochodow-bmw.html aczkolwiek kiedys widziałem modele które nawet miały ringi zapalane wygladało to EXTRA :D
-
BMW z Chin
....ładny pakiecik M-kwietny
-
320d - Podręcznik świeżego kupca.
....nie łapie tego z tym silnikiem,czyli jezeli sprzedaje auto i jestem umówiony z kupcem na oglądnięcie samochodu w tym dniu absolutnie nie moge się nim poruszac bo jak piszesz CIEPŁY silnik jest dla ciebie niepokojącym objawem.Co do samej listy to dla kupujacych zawiera dużo ciekawych informacji,aczkolwiek trzymanie sie jej kurczowo zmusza nas do kupienia auta wyłącznie nowego :wink:
-
[320D] Skradziono BMW e46 Touring !!!
......."tam dokąd my idziemy,złodzieje stamtąd wracają" :D
-
Czy to normalne spalanie e60 530D?
.....i to jest chyba najwiarygodniejsze(czyt:normalne)spalanie :)
-
[320D] Skradziono BMW e46 Touring !!!
...jednak Ja obstaję że najlepszym sposobem zabezpieczenia jest AC,kazde inne zabezpieczenie obchodzi sie przez wejscie w program i odpalenie serwisowe....
-
320d Obniżone zawieszenie
...........czyli czym rózni sie zawieszenie M-technic od "sportowego dostosowania" :?: Bo dotej pory myślałem że S226A SPORTS SUSPENSION SETTINGS to to samo co Technic.
-
e46 320d -19 cali
..........dobra chłopaki po i po temacie :wink:
-
e46 320d -19 cali
Jeżdziłem na 18 felgi oryginalne i jednak 17 wydaje mi sie bardziej komfortowa,chociaż gdybym miał podobny profil opony zarówno na wiekszej jak i na mniejszej feldze na pewno różnica była by mniej odczuwalna.Ale na pewno im wiekszy cal(a co za tym idzie najczęściej niższy profil)tym jazda np po koleinach, jest bardziej uciążliwa zarówno dla kierujacego jak i zawieszenia.I to by było na tyle bo nie mam zamiaru nikogo przekonywac do swojego zdania,poprostu je wyraziłem i nikt nie musi się z nim zgadzać. :)
-
e46 320d -19 cali
Zalezy od opon, zalezy od rozmiarow felg i ich ET, zalezy od wagi felg, a wplyw na zawieszenie zalezy od stanu zawieszenia. jednak będe sie upierał że przy naszych drogach jakie by opony nie były(felgi,ET,waga)komfort maleje kiedy cale wzrastają. :wink: