Treść opublikowana przez bmwujek
-
BMW E46 COMPACT WBAAT51020FW53527
bmwujek opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, szukam coś dla żony, co sądzicie o tym autku ? WBAAT51020FW53527 https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e-46-316-ti-compact-lift-ID6zDT6e.html#e69eda3f45 Może pan DRAY zerknie tylko czy kręcone :) wiem że takie usługi są płatne ale może tak przy sobocie z okazji weekendu :) z góry dziękuje i pozdrawiam.
-
Magiczny sposób na wymiane czujnika parkowania
dzięki, co prawda mam przed lifta bez mpakietu ale spróbuje Twojej metody
-
Magiczny sposób na wymiane czujnika parkowania
Szukam sposobu aby wymienić czujnik parkowania w przodu ten koło tablicy rejestracyjnej od strony kierowcy, czy komukolwiek udało się wymienić tak owy czujnik bez zdejmowania zderzaka ? może przez którąś kratke ? może po zdjęciu grilla ?
-
E83 X3 2006r. 3.0 benzyna Komis Zwoleń WBAPA91070WA27482
bmwujek odpowiedział(a) na bmwujek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak, pan stwierdził że się pomylił i przyznał że auto jest ze Szwecji, nr. rej. XJZ 675 jeśli coś ciekawego rzuci wam się w oczy będę wdzięczny...
-
E83 X3 2006r. 3.0 benzyna Komis Zwoleń WBAPA91070WA27482
bmwujek odpowiedział(a) na bmwujek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA więc z jakiegoś powodu sprzedawca deklaruje pochodzenie szwajcarskie, czy auta ze Szwecji są gorsze ? zgniłe przez niekorzystny klimat ? jaki może być powód że sprzedawca twierdzi że to szwajcar. Jedynie co zauważyłem że 80 % aut z Radomia i okolic to Szwajcaria, jakaś moda > ?
-
E83 X3 2006r. 3.0 benzyna Komis Zwoleń WBAPA91070WA27482
bmwujek odpowiedział(a) na bmwujek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprzedawca twierdzi że auto jest ze Szwajcarii, w sumie wydawało mi się że na tylnej tablicy jest herb szwajcarii ale sam juz niewiem ... a więc kolejna zagadka
-
E83 X3 2006r. 3.0 benzyna Komis Zwoleń WBAPA91070WA27482
bmwujek odpowiedział(a) na bmwujek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli przebieg całkiem realny..
-
E83 X3 2006r. 3.0 benzyna Komis Zwoleń WBAPA91070WA27482
bmwujek odpowiedział(a) na bmwujek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjuż jest ok, dzięki
-
E83 X3 2006r. 3.0 benzyna Komis Zwoleń WBAPA91070WA27482
bmwujek opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, czy ktoś oglądał to auto https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-100-oryginal-3-0-b-231km-4x4-full-opcja-ID6yK3M1.html Sprawdzałem po VINIE WBAPA91070WA27482 w serwisie ASO w Rzeszowie, czysto, auto wyjechało z salonu w 2006 roku i koniec, nic żadnego wpisu, brak jakiejkolwiek historii, tak samo w autodna (autocheck) Może ktoś z okolic już widział na żywo, podobno wszystko w oryginalnym lakierze, no i oczywiście stan idealny...
-
Felgi M PAKIET, czy warto ?
Witam, mam możliwość zakupu felg 18" takich jak na zdjęciu, czy to są oryginalne felgi bmw czy może podróbki, jeśli oryginał to ile takie felgi mogą być warte , plus minus ? https://lh5.googleusercontent.com/-NSDB8dS49Aw/VHxMgH58AxI/AAAAAAAADyA/iMahfX9TUF8/w506-h380/IMG_0456.JPG
-
BMW E46 Podkarpacie WBAAX310X0PG24623
bmwujek opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, znajomy szuka auta, chciałbym poznać waszą opinie o tym autku, sprzedawca jest w 100 % pewny bez wypadkowości i fabrycznego lakieru, proszę nie pisać że silnik słaby i wyposażenia prawie niema bo to jest akurat jasne i widoczne, gdyby był full nie kosztowała by 16 tyś. Bardziej chodzi mi czy zauważacie coś niepokojącego z wyglądu ? VIN: WBAAX310X0PG24623 http://allegro.pl/bmw-e46-stan-idealny-oryginalny-lakier-i4691773645.html
-
E46 320D MPak 28k zł WBAAP71030PJ58621
bmwujek odpowiedział(a) na Kamik47 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajlepszym dla wszystkich było by jakbyśmy zajęli się komentowaniem TEMATU a nie komentowaniem czyichś komentarzy. Pozdrawiam
-
E46 320D MPak 28k zł WBAAP71030PJ58621
bmwujek odpowiedział(a) na Kamik47 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża ile Ci zapłacił za reklamę? Pincet złotych... piękny kawalerze. Wszędzie widzisz spisek... jak przewodniczący komisji smoleńskiej Antoni M. Masz racje, jako typowy Polak powinienem był napisać że to złodziej oszust i nie chodzi do kościoła, NIE KUPOWAĆ OD NIEGO !
-
Dębica E46 320D WBAAS71040PM89867
bmwujek odpowiedział(a) na Damii92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo że szyba ma znaczek (logo bmw) nie znaczy że nie była wymieniana... wymieniłem sobie szybę w serwisie bmw i mam wymienianą ze znaczkiem. A z rocznikiem na szybach bmw to jak wiadomo na pierwszy rzut oka... nic nie wiadomo.
-
E46 320D MPak 28k zł WBAAP71030PJ58621
bmwujek odpowiedział(a) na Kamik47 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak się składa że mieszkam kilka kilometrów od sprzedającego, oglądałem u niego kilka samochodów, najczęściej sprowadza bmw, mimo iż to typowy handlarz (król kitu i bajeru) muszę stwierdzić że sprowadza ładne samochody, często bezwypadkowe z reguły ceny ma dość wysokie, ale musi tak być skoro tak jak powiedziałem samochody które u niego widziałem były naprawdę ładne (a wiele e46 widziałem(
-
E46 320i m52 b20 falujace obroty
Ostantio wymieniałem taki czujnik w oplu astrze 99r, żony - objawy identyczne jak u Ciebie. Wymiana na oryginalny i jest ok.
-
E46 zgubione kluczyki
Za kluczyk bez pilota z immo.. (można jedzić) zapłaciłem w aso 170 zł , podałem vin i po tygodniu odbiór
- silnik
-
N42B20 ubytek oleju
Tak, książkowy wręcz przykład padniętych uszczelniaczy.
-
Szpachla czy jakieś newralgiczne miejsce?
lakier w tych miejscach ma być lekko szorstki i przedewszystkim matowy !!!! jak jest z połyskiem na pewno ktoś malował
-
325ci pytanie zwiazane z podcisnieniem.
Korek wlewu oleju jest do nalewania oleju a nie sprawdzania podciśnień... to nie 126p ani żuk. Nie tędy droga.
-
BMW e46 320d WYBILO olej korkiem wlewu auto zgaslo POMOCY
Możesz mnie opluć i zwyzywać ale moim zdaniem powinieś przede wszystkim zapisać się z powrotem na naukę jazdy, pojeździć puntem z instruktorem itp. Ile promili we krwi trzeba mieć żeby wykonać taką redukcje dieslem ? ... żuć na tace że tak dobrze się to skończyło. pozdr.
-
M54B25 - minimalnie opóźniona reakcja na gaz.
Witam, jakiś czas temu pisałem że będę ściągał kolektor ssący i uszczelniał co się da. No i jestem po... wszystko działa jak dawniej :( wymieniłem różne uszczelki , wężyki itp . wszystko ładnie oczyściłem ... niestety opóźnienie dalej jest. Rozmawiałem również z pracownikiem serwisu bmw (gość pracuje na bmw 12 lat) powiedział mi ciekawą rzecz, mianowicie w tych silnikach stwierdzono opóźnienie w przesyle danych , nie wiem dokładnie co miał na myśli ale opóźnienie to opóźnienie:) może tu jest problem i trzeba się z tym pogodzić
-
M54B25 - minimalnie opóźniona reakcja na gaz.
W przyszłym tygodniu ściągam kolektor dolotowy, wymieniam wszystkie możliwe uszczelnienia, coraz więcej osób nakierowuje mnie w stronę jakiejś nieszczelności w dolocie....zobaczymy. Końcem przyszłego tygodnia napisze o efektach.
-
M54B25 - minimalnie opóźniona reakcja na gaz.
Śledzę ten temat bardzo uważnie, podziwiam upartość kolegi Buckey. Mam identyczny problem w silniku m54b22, jak oglądam filmy kolegi Buckey czuje jak by to było moje auto :).....wiele rzeczy już wymieniałem i podmieniałem i zawsze ... walki ciąg dalszy :), nie będę się rozpisywał, chciałbym tylko napisać że po wizytach w wielu warsztatach po wielu diagnozach najróżniejszymi sprzętami trafiłem do pana Mateusza Wlazło w mrowli w woj podkarpackim, znana postać na kilku forach opisywany jak super fachman z bardzo dobrym sprzętem i stwierdził jednoznacznie .... jakieś "gemisze" coś ze składem mieszanki po czym stwierdził że silnik nieszczelny, lewe powietrze - kolektor do ściągnięcia wymiana wszystkich możliwych uszczelek, stwierdził również że najprawdopodobniej nieszczelności nie zobaczę gołym okiem. Chciałbym zapytać co o tym myślicie ??