Treść opublikowana przez Lucass_81
-
Reflektory soczewkowe z ringami
Coś mnie zastanowiło. Rozmawiałem ze znajomym o tuningach i przeróbkach samochodów i on powiedział, że jego znajomy po jakichś przeróbkach (blacharskich i jakieś grzebanie na silniku) w samochodzie udał sie do rzeczoznawcy i ten obejrzał auto po czym stwierdził, że gość może bujać się na naszych autostradach :twisted2: legalnie. No niby normalne --> przeróbka + rzeczoznawca = (nie)dopuszczenie do ruchu. A mnie olśniło :doh: :mrgreen: Założenie HID-ów i wyprawa do takiego rzeczoznawcy. Wiem, że to będzie kosztować ale i tak mniej niż np.: oryginał lub mandat. Ma to jakąś szansę na realne "spełnienie" :?: Czy też bredzę :twisted2: :doh:
-
ABS ik nieraz świeci
Otóż drogi Kolego :roll2: to jest takie urządzonko do pomiarów elektrycznych , często elektronicy tym sie posługują aby sprawdzić gdzie jest np.: prąd. Zerknij TU albo TU JA za swój miernik dałem 11 zł., ale to jest takie najtańsze badziewie jakie było na targu. Nie potrzebowałem czegoś wypasionego :mrgreen:
-
drganie kierownicy przy hamowaniu i duzych predkosciach
Zrobię Ci mały mętlik :twisted2: U mnie podobnie (do łączników stabilizatora) na dołach klepie "dłuższy" sworzeń wahacza - taki sam pusty metaliczny odgłos :duh:
-
[Exx] Rozrząd + Mobil = wielki klekot!!
Gdy ja wlałem ten nieszczęsny olej, to mniej więcej po mnie 2 tyg. wlał też mój kumpel do swojej micry mobila 10w40 z tego samego źródła. Wczoraj napisał mi, że jemu również zaczął klepać rozrząd. Jestem już pewien że to cała dostawa była jakaś felerna :duh: :mad2:
-
ABS ik nieraz świeci
- [Exx] Rozrząd + Mobil = wielki klekot!!
Olej sam kupiłem i widziałem jak go nalewano z "bańki" 4-ro litrowej. Także jestem tego pewien, że w tym momencie nikt nic nie kombinował. A to, że w bańce już był olej (np.:)) słonecznikowy :evil: utrwaliło się w moim przekonaniu.- [Exx] Rozrząd + Mobil = wielki klekot!!
Zapomniałem dopisać, że ponownie spróbowałem się skontaktować z Mobilem oczywiście nadal bez odzewu :duh: :mad2: :evil:- [Exx] Rozrząd + Mobil = wielki klekot!!
DAN-LZ: Nie mam za dużego pojęcia o tym, gdzie można sprawdzić olej - a raczej jego jakość. Na pewno gdzieś w laboratorium - obawiam się że koszt może być zabójczy.Taniej może wyjść zwykłą zmiana po jakimś nabraniu podejrzeń. No chyba, że masz kogoś znajomego np.: na jakiejś politechnice :norty: :twisted2: Po prostu baczniej osłuchuj silnik, czy złego coś się nie dzieje, jeśli nie Ty, to niech to będzie ktoś doświadczony. Ja słuchałem i wysłuchałem - niestety za późno :duh: Varrol: Przed zmianą rozrządu miałem castrola. I powiem to samo :twisted: Niby było dobrze, silnik pracował ale był głośny, coś jak by dzwoniło, stukało. Miałem wrażenie, żesilnik zrobił sie głośniejszy :mad2: Trudno to opisać, trzeba to usłyszeć :twisted2:- ABS ik nieraz świeci
Panowie poszukajcie, to już było :norty: Jednak tak w skrócie napiszę :mrgreen: Uszkodzony czujnik ABS-u, uszkodzony przewód do czujnika lub np.: przekaźnik/bezpiecznik.- Czym podświtlic ringi w przednich lampach??
Hmm, dobry pomysł :mrgreen: :cool2:- Wtyk zapalniczka w e36
Miałem tak samo i nawet patrzyłem na bezpieczniki - ale źle patrzyłem, bo był spalony a ja tego nie dojrzałem od razu :duh: Rozpiskę masz na forum, poszukaj :twisted2:- drganie kierownicy przy hamowaniu i duzych predkosciach
Słuchajcie, gdy kiedyś szukałem co o tym nieszczęsnym biciu, to pamiętam,m że ktoś mi mówił o pierścieniach centrujących w alusach. Ale nie wydaje mi się żeby to u Adamation-a :roll2:- Kradzież
Otóż to :cool2: Nie wiedziałem jak to napisać, ale zgadzam się :cool2: Daleko jeszcze nam do cywilizowanego kraju :duh: Ech, można by tak o tym pisać/gadać bez końca - aż do "ostrzeżenia" od adminów :twisted2: Do Combi - nie miałem nic złego na myśli. Tak ogólnie stwierdziłem :mrgreen: :wink:- Kontrolka z Airbag'ów
Jeśli gość, który to będzie sprawdzał, ma pojęcie i odpowiedni sprzęt to dojdzie co i jak :mrgreen:- drganie kierownicy przy hamowaniu i duzych predkosciach
Albo masz coś z oponami, albo te kompy i pan Diagnosta mają luzy (bez urazy dla pana Diagnosty). Bez powodu nie masz tego trzepania kierą.- drganie kierownicy przy hamowaniu i duzych predkosciach
Hmm, nie tyle "nie równo się kręcić" co mieć bicie. Tonka ma rację trzeba szukać, jak nie w szukajce, to na np. stacji diagnostycznej :norty:- drganie kierownicy przy hamowaniu i duzych predkosciach
Tak sobie myślę, że może masz zjechane opony/-ę przez brak geometrii i na jednym kole jakoś mocniej i coś się tam jeszcze z np. oponą/tarczą dzieje i stąd to bicie :?: Teraz to już na 100% jedź na trzepak, a przy okazji ustawisz geometrie - szkoda kapci. Tylko tak głośno myślę :idea: :doh:- Kontrolka z Airbag'ów
Tak mi się wydaje. Poszukaj w szukajce. Ja nie mam poduszki, więc jakoś mocno się tym nie interesowałem. Znam to z autopsji :cool2: :mrgreen:- Kontrolka z Airbag'ów
No i znowu się spotykamy, co raz to inny temat :cool2: Fakt, że nie mam poduchy u siebie ale z tego co pamiętam to trzeba wykasować kompem. Kosztów nie znam, myślę, że więcej jak 50 zeta nie zapłacisz :doh:- drganie kierownicy przy hamowaniu i duzych predkosciach
Wbrew pozorom bardzo łatwo tarcze się skrzywią. Wystarczy, że będziesz hamował i przejedziesz po jakiejś kałuży, depniesz za mocno po heblach i się zaczną przegrzewać, awaryjne hamowanie. Coś pominąłem :?: Ja sobie w któryś głupi sposób skrzywiłem tarcze :duh: Jedź na trzepak albo coś, powiedzą Ci o co biega a samo badanie to nie majątek. Przynajmniej będziesz wiedział o co śmiga.- wycena po stłuczce
Lucass_81 odpowiedział(a) na jacekkarasowski temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneCzytam z zapartym tchem twoje poczynania i powiem Ci jedno: Tak trzymaj i nie popuszczaj "im"!! :cool2: :twisted2: To straszne jest, po kasę to łatwo wyciągają swoje łapy - ale oddać w słusznej sprawie już nie chcą :duh: Trzymam kciuki za Ciebie :cool2:- drganie kierownicy przy hamowaniu i duzych predkosciach
Dodam od siebie jeszcze sworzeń wahacza - u mnie tak było.- Pierwszy bieg cięzko wchodzi
Ja już tak jeżdże od ponad roku i nic złego się nie dzieje :dance: Tylko oby to nie było do czasu :duh: Czego Wam i sobie życzę :mrgreen: :cool2:- Różne wysokości opon..... czy bedzi "głupiał"abs??
Coś chyba w tym jest. Kiedyś miałem 205 i latałem prawie po całej szosie - oczywiście tam gdzie były koleiny :duh: a po założeniu 195 jest :cool2:- centralny zamek sie niedomyka
A czytałeś to co napisał hubal: A sprawdziłeś wszystkie kable? Ewentualnie poszukaj na szukajce :mrgreen: Tam na pewno będzie więcej :roll2: - [Exx] Rozrząd + Mobil = wielki klekot!!
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.