Treść opublikowana przez BondE87
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Gdy zobaczą tyle BMW w jednym miejscu to na pewno :8) :lol:
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
1. Hipo 2. Krzysiek555 3. Bond 4. matti 5. kamil20011 6. Tomek - tsz79 7. Kubaszyn zapowiada się sympatyczny spot :mrgreen:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Porto nie zrozumielismy sie ;) Nie kupisz dobrego BMW serii 1 za cenę Golfa - to mialem na mysli i w zadnym wypadku nie naklaniam Cię do zakupu VW :lol:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Porto, z ciekawosci wejdz sobie na allegro na Golfy V z rocznikow 2004-2006 i zobacz ceny, sa na zaskakujaco podobnym poziomie do wklejanych przez Ciebie tutaj BMW... więc w jaki sposób chcesz upolować serię 1 w tym budzecie. Lepiej wstrzymać się te 2-3 miesiące, dozbierać kasy i kupić droższy egzemplarz, a w lepszy stanie i bezwypadkowy.
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Ja tez sie pisze na gokarty.
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
1. Hipo 2. Krzysiek555 3. Bond dopisujcie się :)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Ta z Poznania wydaje się spoko, ale musialbys poznac jej cala historie, bo raczej nie jest bezwypadkowa.
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Czyli : Galeria Jurajska w Częstochowie Sobota, 5 listopada br. i proponuje godziny popoludniowe.
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Mnie pasuje piatek jak i sobota.
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Najlepiej jakieś miejsce gdzie można posiedzieć + do tego ma w miarę duży parking, byśmy mogli pooglądać swoje "cacuszka" i zrobić wspólne zdjęcia. Moze na przyklad Galeria Jurajska?
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
4 lub 5 listopada.
-
[E87] Kontrolka wymiany mikrofiltr,płyn hamulcowy.
Ja mam Hengst'a i jak na razie jest dobrze.
-
[E87] Kontrolka wymiany mikrofiltr,płyn hamulcowy.
Mikrofiltr.
-
[E87] Kontrolka wymiany mikrofiltr,płyn hamulcowy.
Mikrofiltr to inaczej filtr kabinowy, tutaj masz od razu instrukcję jak sobie z tym poradzić. http://www.auto-swiat.pl/1-jak-wymienic-filtr-kabinowy PS Wrzuć na luz :)
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
To teraz czas ustalic konkrety :) tutaj licze na kogos z okolic Czestochowy, ze poleci jakies fajne miejsce, bo moja znajomosc ogranicza się jedynie do Jasnej Gory :lol:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Aliert, nie wygląda źle, dziwi mnie jedynie, że przy takim w miarę spoko wyposażeniu brak felg aluminiowych.
-
[E87] 116i 2009 nierówna praca silnika
Na 99% cewka, miałem podobną przygodę w moim BMW. Winą zła jakość paliwa.
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
4 lub 5 listopada, Częstochowa lub Piotrków Tryb lub gdzie indziej w centrum Polski :)
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
To kto chętny na listopadowe zakończenie sezonu? :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Wg danych technicznych nie powinno być problemów, ponadto na forum już było to dyskutowane i wniosek był taki, że dojazdówka 16" od E46 pasuje.
-
[e87] SWAP silnika N52
Wbrew pozorom dobrym pomysłem byłoby zrobić SWAP na silnik z 335i/135i, większa moc już na starcie, a potem możesz jeszcze zrobić chiptuning i masz 1M hatchback :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Będą pasować, jeżeli ET jest takie jak w aukcji czyli 37.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Eltabbo, na tył będą ok, natomiast z przodu mogą znacznie wystawać
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Oczywiscie taka felga bedzie pasowac, ale moim zdaniem szkoda marnować miejsca w bagażniku i lepiej kupic dojazdówkę np taką http://allegro.pl/kolo-dojazdowe-bmw-e46-e36-dojazdowka-nowa-16-i1872928341.html
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Barts, można.