Skocz do zawartości

BondE87

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BondE87

  1. BondE87 odpowiedział(a) na BondE87 temat w X1 (E84)
    BMW zazwyczaj poprawia jakość przy okazji liftingu :) Szukam zupełnie innego auta dla siebie, czegoś bardziej z pazurem, ale X1 też bardzo przypadło mi do gustu i tak jak napisales jest autem praktycznym i calorocznym.
  2. BondE87 odpowiedział(a) na BondE87 temat w X1 (E84)
    Tylne lampy na ledach będą standardem :) Przeglądam teraz rynek X1 i te auta tak niewiele tracą na wartości, że praktycznie nie opłaca się kupować używanego... choć wiadomo, że prędzej czy później się to zmieni.
  3. BondE87 odpowiedział(a) na BondE87 temat w X1 (E84)
    Przedzwoniłem do BMW Premium Arena Łódź i dowiedziałem się, że od 15 maja można składać zamówienia na model LCI, odbiór auta koniec września. Poza tym model xdrive20d ma mieć taką cenę jak dotychczas, ponadto 8-biegowy automat będzie można zamówić nawet do xdrive18d :D
  4. Takie "trupy" psują rynek...
  5. BondE87 opublikował(a) temat w X1 (E84)
    Witam! BMW zaprezentowało X1 po faceliftingu i podano informację, że auto wejdzie do sprzedaży we wrześniu... Mam rozumieć, że zamawiając auto na przykład teraz lub w czerwcu otrzymam wersję sprzed faceliftingu czy mając termin oczekiwania 12 tygodni będzie to już nowy model? Pozdrawiam
  6. Bylem w pt w Rzgowie i wlasnie wypatrywalem jedynek :P, ale w Twoich rejonach to królują 7 i X6 :)
  7. Link do ogłoszenia http://otomoto.pl/bmw-118-C24128225.html
  8. Marzy mi się Z4 E85 , pozostaje kwestia użyteczności na co dzień i znalezienia zadbanej sztuki :) Trzeba będzie się przejechać :) A z innej beczki podoba mi się też Leon Cupra/ Cupra R...
  9. Auto na sprzedaż viewtopic.php?f=5&t=185390
  10. Wszystkie z wymienionych przez Ciebie to modele z górnej półki, najlepsze do agresywnej jazdy z ww. byłyby Yokohama Advan, kwestia, czy jeżdzisz aż tak sportowo... Ja jesienią zeszłego roku kupiłem do swojej jedynki komplet niedocenianych w Polsce opon Kumho Ecsta KH11 225/50/18 za naprawdę przyzwoitą kwotę (oczywiście nówki z dwuletnią gwarancją) i naprawdę nie mogę narzekać... Natomiast gdybym miał wydać taką kwotę jak Ty (widzę, że około 2600) to poszedłbym w kierunku opon, którę łączą dobre właściwości użytkowe z ciekawym wyglądem na przykład: Yokohama Parada spec 2, Vredestein Ultrac Sessanta czy Toyo T1R ;)
  11. Krzysiek, blenda podpasuje od kiery sport, no chyba, że chodzi Ci o blendę ze znaczkiem ///M jak milosc ;)
  12. Typowa przypadlość tego modelu, z tego co wiem trzeszczy kratka nawiewu.
  13. W samochodach z m-pakietem spryskiwacze są schowane w zderzaku za zaślepkami, przy zwykłych zderzakach są na wierzchu.
  14. Hehe, witam kolege z "prawie" moich okolic :) moze wspolna sesja foto :)
  15. Tak, sam montowalem. Tez mam metalowy pedal hamulca :)
  16. Felgi od 1M nie podejdą :( 9x19 245/35R19 ET 31 10x19 265/35R19 ET 25 Są na rynku podobne felgi mianowicie Vermilion Consilium http://www.felgi.pl/Temp/Photo/vermilion-consilium-mercury-silver-5649-f-f-l136-sk3.png
  17. Zostan przy czarnych felgach Klaudiusz :)
  18. http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-18-wz-135-bmw-3-e46-m-pakiet-i2223214788.html http://allegro.pl/oryg-bmw-18-style-135-m-pakiet-e46-z3-z4-mpakiet-i2270127837.html
  19. Po zmianie z 17" RunFlat na 18" ze zwyklymi oponami komfort bez zmian, lub nawet minimalnie lepszy, różnice w spalaniu i oporach toczenia praktycznie niezauważalne ;)
  20. Są to felgi BMW styling 135 Przód 8x18 ET 47 opony 225/40/18 Tył 8,5x18 ET 50 opony 255/35/18
  21. Dziwne połączenie, najzwyklejsza plastikowa kierownica + sportowe fotele. Poza tym spojrz na ceny w Niemczech, ciezko znalezc tam 118d z 2004 ponizej 8 000 Euro, pozostawie to bez komentarza ;)
  22. Grafit ala gunmetal bylby ciekawy :cool2: :8)
  23. Odkręcasz srubki z tylu kierownicy i delikatnie wyciagasz... tutaj masz to pokazane przy okazji wymiany kierownicy viewtopic.php?f=161&t=170950
  24. BondE87 odpowiedział(a) na procet temat w Galeria - nasze samochody
    Tutaj masz linki z opisem montażu pedałów http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=75322 http://www.1addicts.com/forums/showthread.php?t=209687
  25. Za robienie zdjęć :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.