Treść opublikowana przez BondE87
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Zapraszamy :) Galeria Jurajska
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
16 brzmi rozsądnie. W planach zapewne gokarty, fotki :) ktos ma jeszcze jakies propozycje?
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Kto jeszcze wbija do Czestochowy?
-
Pytania przed kupnem Z4
Bushi, moglbys wyslac szczegoly na pw :-)
-
Pytania przed kupnem Z4
Dziekuje za info :)
-
Pytania przed kupnem Z4
Panowie, jaka jest wg Was realna cena za Z4 2.0 z 2006 roku, przebieg 75000, bezwypadkowa?
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
1. Kamil20011 2. Optimus Prime 3. Hipo 4, TERF 5.krzysiek555 ( tydzień czasu to zdążysz nawet go przemalować ) 6. BondE87
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Panowie, Czestochowa przyszly tydzien?
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Co tydzień odbywają się w Łodzi o 19:00 przed CH Tulipan spoty BMW, ktoś się wybiera dziś?
-
[E87] czarne nerki
To pochwal sie w galerii po zmianach :) PS Co do wymiany emblematów, to slyszalem, ze wymiana tego na tylnej klapie jest dosc problematyczna, juz to ogarniales?
-
[E87] czarne nerki
Ori BMW Performance są połysk (shadowline), natomiast tuningowe typu Jafra itp. są z reguły matowe. Wg mnie matowe są fajniejsze, ale to już kwestia gustu.
-
[E87] czarne nerki
Witam! Przerabialem to u siebie, niestety jest to niewdzieczna robota, przydalyby sie do tego szczuple dlonie :P tutaj fotorelacja http://www.1addicts.com/forums/showthread.php?t=210582 a tutaj filmik Pozdrawiam
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Ta z leasingu ma xenon, a nie ma spryskiwaczy, wiec albo autko bite z przodu albo xenon dolozony.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Ta srebrna od Sikory z przebiegiem 253000 ma na dodatek przód od polifta... a wyprodukowana w 2004 http://www.bmw-sikora.otomoto.pl/bmw-120-C21717785.html
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Mozesz podac wiecej szczegolow? Ja mialem przy feldze 18x8 ET 47 i przy dystansach 17mm owszem wyglad spoko, kolo rowno z nadkolem, ale przy pasazerach z tylu juz tarlo. (mam fabrycznie lekko opuszczone zawieszenie)
-
Pali 14/100 brak mocy skaczą obroty
Tutaj masz wiecej info www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=3 ... 8&start=15
-
Pali 14/100 brak mocy skaczą obroty
Z tego co pamietam wszystkie przedliftowe 1.6 podlegaja. Zadzwon jutro do najblizszego ASO, podasz VIN i zapewne zaprosza Cie na bezplatna wymiane
-
Pali 14/100 brak mocy skaczą obroty
Mozliwe, ze wypadl zaplon na ktoryms z cylindrow lub to poczatek problemow z rozrzadem. Byles na akcji serwisowej z napinaczem rozrzadu?
-
radio nie działa po wyjęciu kluczyka
Sprawdź akumulator, mój wysiadł po 6 latach :cry:
-
BMW F20 116i by mac_gregor
Na Twoim miejscu zabezpieczyłbym lakier by dłużej cieszyć się z pięknego blasku :)
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Ja jestem chetny na spot, ale wolalbym Czestochowe :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Elomike, oto odpowiedzi na nurtujace Cie pytania :) Wg BMW: Optymalna szerokosc dla felg 17" 205/50R17 na felge o szerokosci 7" i 225/45R17 na felge 7,5" Optymalna szerokosc dla felg 18" 215/40R18 na felge 7,5", 225/40R18 na felge 8", 245/35R18 na felge 8,5" Dopuszczalne jest tez zastosowanie rozmiaru 215/40R18 na felge 8", 235/40R18 lub 255/35R18 na felge 8,5". Napisalem Ci o "popularnych" rozmiarach, na pewno daloby sie cos jeszcze wymodzic, ale po co wywazac otwarte drzwi. Co do ET, jest to osadzenie, w wielkim skrocie odpowiada za to jak bardzo felga jest wysunieta na zewnatrz, do E87 powinno byc w zakresie 35-52. Przy czym im niższe ET tym bardziej felga wysunieta. Co prawda mam silnik 2.0i, ale nie czuc wiekszej roznicy, jezeli chodzi o osiagi miedzy 16" a 18". Na pewno warto miec pianke czy mowiac inaczej spray naprawczy oraz assistance :8) , inna mozliwosc to wożenie koła dojazdowego od serii 3 E46. :) Pozdrowienia
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
W Polsce... biorac pod uwage przebieg... to wylacznie na wstecznym :P
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Info z innego forum, auto sprawdzone w bazie.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Ku przestrodze! http://otomoto.pl/bmw-118-118d-143ps-6bieg-temp-stan-bdb-C23057023.html https://www.automo.pl/cacheImage.php?p=aHR0cDovL2FwaS5hdXRvbW8ucGwvYXV0b21vRmluYWwvc2hvd1BsYXRlSW1hZ2UucGhwP2ltYWdlPWR6b3ZYMlJoZEdGSWIyeGhibVF2TWpBeE1pOHdNUzh5TlM4NE1WQk9URVl2YzI1aGNITm9iM1F1YW5Cbg== Przebieg w PL 164 000, Przebieg w NL 421 352 :)