Skocz do zawartości

BondE87

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BondE87

  1. BondE87 odpowiedział(a) na aris temat w X3 (F25)
    Ja bym bral X4 30d, spalanie duzo nizsze,a osiagi nieco lepsze.
  2. Witam! Moj kolega ma problem ze swoim 330cd 204KM steptronic, po wymianie wszystkich filtrów, czyszczeniu egr i inspekcji wtrysków (jeden zregenerowany, reszta jest ok) silnik po odpaleniu zaczął nierówno pracować i strasznie dymić. Wg mechanika to wina zacięcia sie wtrysku, ale mowi, ze wtryski sa ok. Czy ktoś pomoże co moze byc przyczyna nierównej pracy i dymienia? Prosze o pomoc i pozdrawiam.
  3. Witajcie, gdyby ktoś szukał letnich kół do E9x to polecam swoją ofertę. Część osób miało okazję obejrzeć koła na zlocie w Ułeżu. Stan felg i opon idealny, brak śladów zużycia, jak nowe. Dla zdecydowanego kupca dorzucę komplet nowych śrub BMW z zabezpieczeniem przeciwkradzieżowym. http://allegro.pl/show_item.php?item=5108230312
  4. Jakiego boxa używałeś w 116i?
  5. BondE87 odpowiedział(a) na chendo temat w Z4 (E89)
    Chendo to może przedłuż gwarancję, jeśli masz zamiar potrzymać auto jeszcze parę lat.
  6. Jest już na to sposób. Tunerzy sa w stanie zrobic kopie całego sterownika i potem wgrać do drugiego sterownika. W razie awarii wystarczy podmienic :)
  7. a nie lepiej Carbon Black/ Oyster?
  8. a jaki do samodzielnego montażu jest godny polecenia?
  9. Krzysiek, jaki wosk zapodasz na wiosnę 2015? Ja zastanawiam się nad Zymol Titanium lub SV Shield :)
  10. Panowie, co powiecie na temat takiego boxa? http://www.racechip.com/chiptuning/bmw/z4/e89/sdrive28i-180kw/index.php
  11. Tap Car Łódź http://tapcar.pl/
  12. a moze jednak... :8) :norty: http://allegro.pl/bmw-m3-e90-sedan-4-drzwi-dkg-szyber-dziewica-e92-i5130443525.html
  13. Jeszcze raz powtórzę... ;) w F30 20i i 28i to ten sam silnik :)
  14. Arek! Witam, zastanawiam się nad modyfikacją mojego Z4 w tune force, czy orientujesz się jak wygląda sprawa z gwarancją? Moje auto ma niecały rok i obawiam się utraty gwarancji po takiej modyfikacji. Pozdrawiam
  15. W Niemczech jest sporo fajnych ofert na M3 E92 od dilerów BMW:)
  16. seryjne felgi F10 Przód 8,5x19 ET 33 Tył 9x19 ET 44
  17. JNX, robisz już benzynowe Fxx? PS Dziś jechałem obok Twojej siedziby i widziałem właśnie RX-8 :D
  18. Modyfikują też Porsche i BMW :) Jak kupowałem tam dwa komplety BBSów i sprężyny eibach, błyskawiczna wysyłka i ceny naprawdę super :)
  19. Polecam zakup BBS w Best Performance, zaoszczędzisz trochę "grosza" :)
  20. Z-Performance są to felgi odlewane, więc będą cięższe niż BBS CH-R, który jest produkowany metodą flowformingu. Tutaj masz te same wzory w jeszcze lepszej cenie http://www.avawheels.com/products.asp?bid=19inch
  21. To już jest wydech bez klapki, więc nie ma różnicy brzmienia na poszczególnych trybach. Wg mnie jest całkiem komfortowo, aczkolwiek jest wrażenie dużej ilości dzwięku docierającej do kabiny i przy przyspieszeniu niekiedy czuć wydech pod tyłkiem :) Z tym, że to są wrażenia z Z4 E89.
  22. Eisenmann Race jest niewskazany dla 28i do użytku codziennego, przy stałych obrotach przy prędkościach autostradowych występuje brzęczenie "drone".
  23. MotoSPA ma w ofercie Remus Powerizer, czy ktoś korzysta z tego boxa?
  24. 20i i 28i to ten sam silnik (wszystkie nr części są identyczne)
  25. BondE87 odpowiedział(a) na chendo temat w Z4 (E89)
    W E92 kolegi był taki sam objaw spowodowany przez za słabo przykręconą tylną lampę po wymianie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.