Treść opublikowana przez BondE87
-
X3 2.8i opinie
Ja bym bral X4 30d, spalanie duzo nizsze,a osiagi nieco lepsze.
-
330cd 2003 204KM nierówna praca i dymienie po reg. wtr.
Witam! Moj kolega ma problem ze swoim 330cd 204KM steptronic, po wymianie wszystkich filtrów, czyszczeniu egr i inspekcji wtrysków (jeden zregenerowany, reszta jest ok) silnik po odpaleniu zaczął nierówno pracować i strasznie dymić. Wg mechanika to wina zacięcia sie wtrysku, ale mowi, ze wtryski sa ok. Czy ktoś pomoże co moze byc przyczyna nierównej pracy i dymienia? Prosze o pomoc i pozdrawiam.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Witajcie, gdyby ktoś szukał letnich kół do E9x to polecam swoją ofertę. Część osób miało okazję obejrzeć koła na zlocie w Ułeżu. Stan felg i opon idealny, brak śladów zużycia, jak nowe. Dla zdecydowanego kupca dorzucę komplet nowych śrub BMW z zabezpieczeniem przeciwkradzieżowym. http://allegro.pl/show_item.php?item=5108230312
-
F20 - 116i - Kamazzi
Jakiego boxa używałeś w 116i?
-
Woda w bagażniku
Chendo to może przedłuż gwarancję, jeśli masz zamiar potrzymać auto jeszcze parę lat.
-
Arek F22 m235i
Jest już na to sposób. Tunerzy sa w stanie zrobic kopie całego sterownika i potem wgrać do drugiego sterownika. W razie awarii wystarczy podmienic :)
-
Carbon Black/coral red czy Estoril Blue/oyster
a nie lepiej Carbon Black/ Oyster?
-
Modyfikacje, tuning silnika N20 TwinPower Turbo 2.0
a jaki do samodzielnego montażu jest godny polecenia?
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Krzysiek, jaki wosk zapodasz na wiosnę 2015? Ja zastanawiam się nad Zymol Titanium lub SV Shield :)
-
Modyfikacje, tuning silnika N20 TwinPower Turbo 2.0
Panowie, co powiecie na temat takiego boxa? http://www.racechip.com/chiptuning/bmw/z4/e89/sdrive28i-180kw/index.php
-
Kierownica Alpina
Tap Car Łódź http://tapcar.pl/
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
a moze jednak... :8) :norty: http://allegro.pl/bmw-m3-e90-sedan-4-drzwi-dkg-szyber-dziewica-e92-i5130443525.html
-
Chip do f30 320d 184 km
Jeszcze raz powtórzę... ;) w F30 20i i 28i to ten sam silnik :)
-
Arek F22 m235i
Arek! Witam, zastanawiam się nad modyfikacją mojego Z4 w tune force, czy orientujesz się jak wygląda sprawa z gwarancją? Moje auto ma niecały rok i obawiam się utraty gwarancji po takiej modyfikacji. Pozdrawiam
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
W Niemczech jest sporo fajnych ofert na M3 E92 od dilerów BMW:)
-
Koła 20": jak dobry/zły jest to pomysł?
seryjne felgi F10 Przód 8,5x19 ET 33 Tył 9x19 ET 44
-
Chip do f30 320d 184 km
JNX, robisz już benzynowe Fxx? PS Dziś jechałem obok Twojej siedziby i widziałem właśnie RX-8 :D
-
Koła 20": jak dobry/zły jest to pomysł?
Modyfikują też Porsche i BMW :) Jak kupowałem tam dwa komplety BBSów i sprężyny eibach, błyskawiczna wysyłka i ceny naprawdę super :)
-
Koła 20": jak dobry/zły jest to pomysł?
Polecam zakup BBS w Best Performance, zaoszczędzisz trochę "grosza" :)
-
Koła 20": jak dobry/zły jest to pomysł?
Z-Performance są to felgi odlewane, więc będą cięższe niż BBS CH-R, który jest produkowany metodą flowformingu. Tutaj masz te same wzory w jeszcze lepszej cenie http://www.avawheels.com/products.asp?bid=19inch
-
ASD wyłączyłem i jest lepiej
To już jest wydech bez klapki, więc nie ma różnicy brzmienia na poszczególnych trybach. Wg mnie jest całkiem komfortowo, aczkolwiek jest wrażenie dużej ilości dzwięku docierającej do kabiny i przy przyspieszeniu niekiedy czuć wydech pod tyłkiem :) Z tym, że to są wrażenia z Z4 E89.
-
ASD wyłączyłem i jest lepiej
Eisenmann Race jest niewskazany dla 28i do użytku codziennego, przy stałych obrotach przy prędkościach autostradowych występuje brzęczenie "drone".
-
BOX - podniesienie mocy 428i
MotoSPA ma w ofercie Remus Powerizer, czy ktoś korzysta z tego boxa?
-
Chip do f30 320d 184 km
20i i 28i to ten sam silnik (wszystkie nr części są identyczne)
-
Woda w bagażniku
W E92 kolegi był taki sam objaw spowodowany przez za słabo przykręconą tylną lampę po wymianie.