Skocz do zawartości

BondE87

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BondE87

  1. Z tego silnika można wycisnąć więcej niż 245KM. Ja mam silnik N20 po remapie na bezpieczne 273KM/370NM.
  2. Widuję Cię czasem w okolicach Ronda Solidarności :) fajny kolor:)
  3. Gratulacje. Mam dwa pytania odnośnie zmian biegów w kontekście pomiarów racelogiciem. Czy pełna moc masz dostępna na 1 i 2 biegu? Czy mierząc czas 0-100 na jedynce kręcisz do odcinki czy tylko ruszasz a potem od razu 2 bieg?Pozdrawiam
  4. Adaptacja silnika pod 98 to kwestia zalania 2-3 baków 98.
  5. Dzień dobry! Pytanie do posiadaczy BMW z silnikiem 28i, na jakim paliwie jeździcie - 95 czy 98? Czy polecacie może paliwo konkretnego producenta? Pozdrawiam
  6. Niekoniecznie leją Shella. Niektóre serwisy leją Castrola, a inne Mobil. Chwalonym i polecanym na forum olejem do tego silnika jest Mobil1 New Life 0W40
  7. 2x Z4 na felgach z M3 ;) namawiam na lekkie obniżenie. ;)
  8. Kupiłem u niemieckiego tunera Reuter Motorsport, akurat mieli na stanie taki wydech i wysłali od ręki ( z reguły na Eisenmanna się czeka kilka tygodni). Montaż i pomiar na hamowni w łódzkiej firmie ZTR. Szczegóły cenowe na PW.
  9. Eisenmann w Z4 z tym samym silnikiem co w F30 - 2.0 turbo N20
  10. Znajomy mechanik radzi wymieniać wtryski parami.
  11. ................................................
  12. Piękny samochód i ogród :) Ja już ponad 2 lata nie mam swojej 118i, ale nadal darzę ten model sentymentem :)
  13. edit: O moim Z4 można przeczytać w BMW Trends wydanie czerwiec 2016 :)
  14. Wlodi, skoro tak szybko lakier na felgach Ci się niszczy to może powinieneś rozważyć przejście na nieco szersze opony tzn 235/35R19 i 265/30R19. Na takich oponach felga będzie lepiej chroniona.
  15. Wybierz dowolne, następnie sprzedaj i kup styling 269 Performance ;) http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/73/2579/18815794/performance-269-1-8109.jpg Wtedy będzie samochód w stylu BMW Performance przez cały rok :)
  16. Już kilku tunerów w PL i za granicą robi silniki N20 i niezależne czy wyjściowo było 156KM, 184KM czy 245KM zawsze wychodzi wynik w okolicach 280KM, a po wydechu 300KM.
  17. Tak, zdławione softem.
  18. Kolejne Z4 18i
  19. pomyłka..
  20. BondE87 odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    Mam Pirelli P Zero Nero GT w Z4 E89 - opona ta ma niekończące się pokłady przyczepności, natomiast jest dość głośna.
  21. Masz dystanse z przodu na CH-R?
  22. Jest już oficjalne info od BMW Polska?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.