Treść opublikowana przez BondE87
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Zrobiłem niedawno 450 km 320d xdrive F30 LCI ze skrzynia automatyczna i m-pakietem. Fajny samochód, ale do jego sportowego charakteru nie pasował mi dźwięk silnika ;) Z benzynowym silnikiem musi być dużo lepiej :)
-
Włączenie na stałe tylnich świateł
Zgłoście się do firmy http://bmwcoding.pl/?page_id=607
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Ciekawe kiedy u mnie padną lampy tylne ;)
-
F10 rok 2015 wersja 518d
Gratulacje. Za taką cenę jak widniało na stronie salonu to naprawdę świetny wybór. Pochwal się czy udało Ci się jeszcze trochę zejść z ceny proponowanej przez salon.
-
BMW GC 430i black
Moim zdaniem kolor szafirowoczarny nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym, niestety nie jest intensywnie czarny, lecz wpada w ciemnoszary. Najładniejszym, intensywnie czarnym i wyglądającym jak czarny chrom w BMW jest 668 czarny II (niestety niedostepny z mpakiet i okropnie się rysujący). Tak się składa, że posiadałem 1er E87 w kolorze czarny II oraz X3 F25 w kolorze szafirowoczarnym. Czarny II robi dużo większe wrażenie, nawet ludzie na ulicy pytali czasem co robię, że samochód tak się błyszczy. Natomiast kolor szafirowoczarny przez większość czasu wygląda jak wyblakły czarny, a to, że jest metalizowany widać tylko z bliska w ostrym słońcu czyli w Polsce raptem przez 2 miesiące w roku :) Odradzam ledy, jeździłem BMW i z ledami i z ksenonami. Owszem widać różnicę, ale nie aż tak wielką by dopłacać kilka tysięcy więcej do ledów.
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Dowiedzialem sie, ze w "moim" egzemplarzu X3 F25 boczek fotela kierowcy (połączenie tkaniny i skóry pearlpoint) przy przebiegu 55.000 przetarł się po raz trzeci. Wcześniej wymienione było poszycie fotela na nowe, za drugim razem tylko pomalowano boczek,a teraz na 99% znów wymiana poszycia.
-
Nowa X1 2015
Ja odbieram pod koniec marca.
-
Podgląd działania xDrive na wyświetlaczu iDrive
Znalazłem informację, że w X5 jest funcja xdrive status Można dokodować do każdego auta z xDrive i NBT.
-
Podgląd działania xDrive na wyświetlaczu iDrive
Czy istnieje możliwość włączenia na ekranie iDrive podglądu sposobu działania xDrive tzn. na którą oś w danym momencie przekazywane jest więcej mocy itd.? Dzięki i pozdrawiam
-
Redukcja Mocy
Mnie w Łodzi zrobiono z tego samego silnika 273 KM, tak wiec nie ma sie nad czym zastanawiać ;)
-
Różnica 35i a 35is ?
Najlepiej przejrzyj auto z mechanikiem znającym się na BMW i sprawa będzie jasna :)
-
Różnica 35i a 35is ?
Tak na szybko to różnią się wydechem, hamulcami i oprogramowanie silnika.
- Dywaniki
-
Różnica 35i a 35is ?
Takie, że nie opłaca się kupować nowego dobrze doposażonego Z4 35i. Lepiej wziąc od razu 35is, bo ma wiele w standardzie.
-
Różnica 35i a 35is ?
Chcesz kupić nowe czy używane?
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Dzięki za cenną informacje, rozważamy zakup X1 do firmy i właśnie się zastanawiałem nad dokupieniem.
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
W tym aucie też montujesz podświetlane listwy progowe ? :)
- Dywaniki
-
Nowa X1 2015
Dziś i ja miałem okazję obejrzeć z bliska oraz pojeździć pachnących nowością BMW X1 sdrive18d 150KM Steptronic z pakietem xLine. Jestem mile zaskoczony, auto jest dużo cichsze i bardziej komfortowe niż się spodziewałem. Wcześniej miałem na weekend BMW 2 Gran Tourer, ale pomimo technologicznego pokrewieństwa nowe X1 jest autem o klasę lepszym. Lepiej wybiera nierówności, lepiej się prowadzi na ciasnych zakrętach i oczywiście lepiej wygląda :) Bałem się też silnika, ale 18d z automatyczną skrzynią jest wystarczające do jazdy po mieście i pasuje do charakteru auta ;) Skrzynia zdecydowanie robi kawał dobrej roboty :) Materiały w środku na poziomie BMW F30, więc całkiem przyzwoicie. Podsumowując X1 to bardzo fajny samochód i wbrew forumowym opiniom nie musi kosztować majątku. Przyzwoicie skonfigurowaną sztukę X1 xdrive18d (sportowe fotele, navi, el. klapa, PDC, kierownica M, podgrzewane fotele) można po rabacie zakupić już za okolice 160.000 zł
-
e93 335 ---> M3 e92
Felgi to pewnie BMW Styling 359 (z E92 M3 GTS/ Competition)
-
co wybrać 428i Gran Coupe czy X4 28i?
W Macanie z tyłu 2 osoby do 170cm będą miały wygodnie, fotelik też łatwo się wkłada i wyjmuje (przymierzałem w salonie Porsche).
-
co wybrać 428i Gran Coupe czy X4 28i?
Bez przesady, za 330 można skonfigurować przyzwoitego Macana. Zrobiłem ponad 20.000 km za kierownica X3 F25, bylem tez na jezdzie próbnej 428i GC oraz 320d GT i oczywiście dwukrotnie na jeździe próbnej Macanem. Jestem zdania, ze mimo wysokiej ceny Macan to prawdziwe value for money biorąc pod uwagę wrazenia z jazdy, osiągi, wykończenie wnetrza, design i użyteczność na co dzien - prawdziwe połączenie auta sportowego z SUVem.
-
co wybrać 428i Gran Coupe czy X4 28i?
Macan to rywal dla X4 30d/35i, stad wyższa cena :)
-
co wybrać 428i Gran Coupe czy X4 28i?
Pomysl jeszcze o Porsche Macan, wg moich subiektywnych odczuć jezdzi bardziej sportowo od 4 gc, o X4 nie wspominając :) jakość wykończenia tez na dużo wyższym poziomie.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Nie wolisz w tym budżecie nowego 520i lub 520d od brokera?