Treść opublikowana przez BondE87
-
chendo -->> Z4 E89 - nowy wygląd, nowy dźwięk ;)
Folia ciekawa opcja, a nie myślałeś o wydechu? ja zamówiłem sobie Eisenmanna sport ;)
-
E89 2.3sdrive automat
Mamy fajną pamiątkę ;) dobra robota :lol:
-
chendo -->> Z4 E89 - nowy wygląd, nowy dźwięk ;)
Mam nadzieje, ze na wiosne zobacze blondyne za zywo :)
-
3,0i - poprawa układu wydechowego
Niedawno zamówiłem wydech, dziś przyszedł- Eisenmann Sport 2x76mm od Reuter Motorsport
-
E89 2.3sdrive automat
Piękna, pogodna jesień pozwala się cieszyć urokami jazdy z otwartym dachem...było +15, cieple promienie słońca, rasowe pomruki zetorów i tradycyjnie wąsy z latte :D
-
BMW F30 320d Czerwony Traktorek z lampami LCI :)
Chendo, nr cześci to Citroen 6561.N3, w ASO Peugeot też powinni mieć, ale lepiej zadzwonić i się upewnić. Joozek, jakbyś miał czas na tygodniu to mam jeszcze dwie trójeczki coupe chętne na spota ;)
-
E89 2.3sdrive automat
Miłe spotkanie w Łodzi :)
-
BMW F30 320d Czerwony Traktorek z lampami LCI :)
Miłe spotkanie w Łodzi :)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Panowie, ile trzeba dać za ori felgi 313 używane 19" w idealnym stanie?
-
Zlot Mazury - początek września
Swietnie, bedzie mocna ekipa! :D
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Przód 8,5 Tył 9,5
-
Zlot Mazury - początek września
Fajnie, będzie jeszcze jeden forumowicz prawdopodobnie ;)
-
Zlot Mazury - początek września
28 września w godzinach 09:00 - 12:00 Kery? Chendo? Swistar? :D
-
E89 2.3sdrive automat
To jest to co lubię ;) daszek zdjęty 24h/24h :D
-
Wytarta skora na boczku fotela kierowcy
Tapicerka na fotelu wymieniona tydzień przed końcem gwarancji :)
-
[E87] BMW 130i by pawel934; wielki come back str. 4
Piękna! :D
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Dziekuje za informacje ;)
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
A czy jest możliwość by 18i/20i po boxie wyszło tak samo jak 28i po boxie? Wg realoem to identyczne silniki
-
Zakup nowego F30 - negocjacje w salonie?
Na nowe auto stojące na stoku można dostać do 22-24% rabatu... :)
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
a czy w temacie silnika N20 (18i, 20i, 28i) coś się ruszyło?
-
Zlot Mazury - początek września
Ja "chętny" :D
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
a może takie http://f80.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=1081429&d=1408998538 http://f80.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=1081343&d=1408987527 nawet są na allegro http://allegro.pl/kola-letnie-19-wz-359-bmw-3-e90-e92-m3-b19l359-1-i4563979074.html
-
Lampy tylne przedlift, a polift.
Użyj wyszukiwarki, temat był wałkowany 100 razy
-
Lokalne spotkania użytkowników modelu "Z"
https://www.facebook.com/events/636533696444172/ tutaj szczegółowe info ;)
-
Lokalne spotkania użytkowników modelu "Z"
Wybieramy się z Kerry'm na kawę i samochody 31 sierpnia, może ktoś z "zetkowiczów" jeszcze wpadnie? :)