Treść opublikowana przez malolat1030
-
Car audio, zmiana głośników, subwoofer
Ja też myślałem o zrobieniu czegoś z muzyką w moim autku bo na razie seria (tylko radyjko Pioniera włożone ). Zacznę tak jak kolega napisał od wymiany głośników na początki tych z tyłu.
-
325i Jak uzyskać sportowy wygląd? Opony? Dystanse?
Moim zdaniem Twoja Beemka z tymi felgami oraz w M Pakiecie juz ma sportowy wygląd i niczego jej nie brakuje
-
Car audio, zmiana głośników, subwoofer
Polecam "Klinikę Dźwięku" za ok 300 złotych powinni Ci kompleksowo i profesjonalnie nagłośnić całe auto
-
320D CR 150KM jakie paliwo? Który olej lejecie? Jaki ON?
Kolego mogę Ci szczerze polecić paliwo ze stacji Statoil "Diesel Gold" Chociaż moje BMW jest w benzynie to do firmowego auta zawsze tankuję to właśnie paliwo i uważam że jest naprawdę dobre choć drogie.
-
318i Jak zdemontować spoiler tylnej klapy M Pakiet [JPG]
Dziękuję.
-
318i Jak zdemontować spoiler tylnej klapy M Pakiet [JPG]
Tak, tak można się już wpisywać.
-
318i Jak zdemontować spoiler tylnej klapy M Pakiet [JPG]
Czy ktoś może wie jak się zdejmuje spoiler z tylnej klapy (M Pakiet) w sedanie? http://imageshack.us/photo/my-images/855/2780.jpg/ Na jakiej zasadzie on jest montowany? Przykręcany, przyklejany?
-
318i Drgania kierownicy [HOT!]
A czy drgania występowały też w czasie samej jazdy? Właśnie dziś rozmawiałem ze znajomym który też ma beemkę i poradził mi sprawdzenie opon. Mam tylko mały problem w tej chwili ponieważ moje auto został zablokowane na podwórku i nie mogę wyjechać nim na ulicę a to z tego powodu że zaczęto remontować ulicę przy której mieszkam a nikt mnie nie powiadomił że dziś rano pod bramą pojawi mi się półmetrowy dół, którego nie pokonałbym nawet Hammerem:-) pójdę dziś porozmawiać z kierownikiem który tam dowodzi.
-
318i Drgania kierownicy [HOT!]
Dziękuję za pomoc Jceel.
-
318i Drgania kierownicy [HOT!]
Czyli podobnie jak u mnie. Tarcze hamulcowe wymieniałem jakiś rok temu nie pamiętam jakiej są firmy ale sprzedawca twierdził że są dobre.
-
318i Drgania kierownicy [HOT!]
Balugass dziękuję za podpowiedz sprawdzę te tuleje. A możesz mi napisać jak dokładnie wyglądały objawy u Ciebie??
-
318i Drgania kierownicy [HOT!]
Jaka może być przyczyna drgania (bicia) kierownicy w czasie jazdy oraz hamowania ? Czy jeżeli tarcze hamulcowe uległyby wykrzywieniu to kierownica mogłaby drgać też w momencie kiedy nie używa się hamulca?
-
Czy warto polerować takie alufelgi??
Oczywiście że warto w necie znajdziesz informację jak krok po kroku wykonać taką polerkę i co będzie Ci do tego potrzebne. Koszty materiałow są naprawdę znikome ale trzeba do tego naprawdę dużo cierpliwości. Ewentualnie można to zlecić firmie która się tym zajmuje wtedy koszty to jakieś kilkaset złotych za komplet felg.
-
Montaż lamp xenon
Zawsze możesz zamontować same hidy z allegro za 200 zł :)
-
316i Touring - nie odpala po nocy
Miałem podobne objawy kiedy rozładował mi się akumulator.
-
318i Termostat
Dziękuję serdecznie za podpowiedz Właściwie to mechanik sam nie potrafił wytłumaczyć tego zjawiska. Ale najważniejsze że wszystko funkcjonuje tak jak powinno bo czytałem tu już o różnych problemach z układem chłodzenia i czasami ciężko jest zdiagnozować co jest nie tak
-
318i Termostat
Można już wpisywać swoje sugestie. Śmiało :D
-
318i Termostat
Witam. Koledzy czy mógłbym prosić o wyjaśnienie mi pewnej rzeczy ? Mianowicie miałem problem z przegrzewaniem, nie załączał mi się wentylator a dół chłodnicy był zawsze zimny. Podejrzenie padło na uszkodzony termostat (temat powtarzany na forum już 1000 razy) A więc kupiłem nowy i dziś był wymieniany. Okazało się po odkręceniu tego starego termostatu od silnika że była zamontowana tam tylko sama obudowa a termostatu w ogóle nie było. Po zamontowaniu nowego problem z przegrzewaniem znikł całkowicie auto cały czas ma optymalną temperaturę wentylator pracuje. Więc jak to możliwe że kiedy nie było tam termostatu wcześniej to dochodziło do przegrzewania się jeżeli chłodziwo mogło krążyć w dużym obiegu ?
-
Zawieszenie KW Variant 2 INOX do M3 czy warto ?
Najlepiej byłoby chyba zapytać się o to w dziale M Power Może tam ktoś Ci doradzi:)
-
320d zestaw hid h7r
Jeżeli masz reflektory bez soczewek to nawet przy prawidłowo ustawionych światłach na pewno będziesz oślepiał innych, ale mimo to i tak wiele osób decyduje się na montaż takiego zestawu.Znam sporo osób które jeździ z HIDami i jakoś ich auta przechodzą przeglądy techniczne:) no i ogólnie o wiele lepiej świecą od zwykłych reflektorów.
-
323i - kierunkowskaz zamiast światła postojowego
Podobnie się dzieje w momencie gdy w miejsce zwykłych żarówek postojowych włożymy żarówki LEDowe. Kierunkowskazy świecą się wtedy cały czas aż do momentu kiedy zapalimy światła mijania. Komputer wyświetla wtedy błąd przepalonej żarówki i nie było do nie dawna żadnego sposobu żeby to obejść jeśli chcieliśmy mieć w postojówkach ładne białe światło z żarówki LED, ale pojawiły się teraz żarówki w technologii LED które nie powodują wyświetlania tego błędu. Zarówno w żarówkach postojowych jak i tych oświetlających tablicę rejestracyjną.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
ok
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
W 316 i w 318 pojemność 1895cm3 to nie jest 1,8? Niektórzy mówią że to 1,9 :)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Na pewno jak przesiądziesz się z 2.5 do 1.8 to będziesz narzekał na brak mocy.
-
Nowa generacja 3 - kiedy?
Dzięki