Treść opublikowana przez malolat1030
-
3XX - co myslicie o takim kluczyku?
Faktycznie wygląda trochę jak kluczyk od Passata albo Astry ale całkiem fajny:)
-
318- nie odpala
Wydaje mi się że akumulator już ostatecznie zakończył swój żywot. U mnie było podobnie.
-
318d zamykanie klapy bagażnika
No i elegancko:) pozdrawiam
-
318d zamykanie klapy bagażnika
kolego miałem ten sam problem wystarczyło wyregulować ten kołeczek który znajduje się wewnątrz bagażnika (po prostu trochę go podnieść do góry) żeby zaczął zahaczać o ten mechanizm w klapie i teraz już jest wszystko ok.
-
E46 320d Prawa wycieraczka oddstaje
hehe to tak samo jak i u mnie ale zauważyłem że jak się wycieraczkę trochę przesunie na tym zaczepie w tą stronę jak byśmy próbowali ją zdjąć to wtedy przylega do szyby idealnie
-
320d wymiana ŁOŻYSKA czy PIASTY tył ?
Wiesz co nie byłem przy wymianie zostawiłem auto u mechanika ok. godziny 18 i następnego dnia w południe było już do odbioru więc nie jestem w stanie określić ile czasu to mogło trwać, ale pewnie tak jak piszesz jakieś2-4h
-
320d wymiana ŁOŻYSKA czy PIASTY tył ?
Też miałem problem z łożyskiem w tylnym kole . Kupiłem Meyle cena ok 90zł za sztukę. Ale najlepsze jest to że dzwoniłem do jednego mechanika chcąc umówić się na wymianę on się pyta mnie jakie auto ja mówię że BMW E46 a on że on się nie podejmie wymiany w tym modelu! Zastanawiałem się czemu. Dzwoniłem do drugiego...i to samo!! Mówię co jest? Zacząłem się trochę martwić ale zadzwoniłem do trzeciego mechanika tym razem z okolic Warszawy wymienił bez problemu. Cena 120 zł za stronę.
-
316i 1.9l - rośnie olej
Stan oleju w silniku tak bez powodu nie może się zwiększać. Najprawdopodobniej masz do wymiany uszczelkę pod głowicą i płyn chłodniczy miesza się z olejem. Ważne jest to że należy szybko usunąć tą usterkę bo olej w tym momencie traci swoje właściwości i nie jest to zdrowe dla Twojego silnika.
-
316i 99' Przeróbka na "poliftingu"
TC ale masz na myśli te tanie z laminatu czy te tanie z ABS-u? Mi chodziło o coś takiego http://allegro.pl/zderzak-bmw-e46-98-05-sedan-touring-m-pakiet-m3-i1420881763.html Co o tym sądzicie?
-
3xx Touring lampy tyl lift
Te lampy z tego pierwszego linku do compacta rzeczywiście nie wyglądają za specjalnie i trochę przypomina to Astrę.
-
e46 Uszkodzenia samochodu - wycena naprawy i części
Rzeczywiście to musiał być anglik po przekładce na 100%
-
316i 99' Przeróbka na "poliftingu"
Jeżeli zderzak z wersji po lifcie można zamontować w tej przed liftem to i na pewno odwrotnie też się da. Ale to już wyglądałoby naprawdę co najmniej dziwnie:) A nie myślałeś może o zderzaku z M-pakietu? W obu wersjach wyglądał chyba identycznie.
-
320d Błąd AIRBAG
Ziomekthx najprawdopodobniej tak właśnie było:)
-
e46 Uszkodzenia samochodu - wycena naprawy i części
Ręczny nie jest po tej stronie co powinien:)
-
e46 Uszkodzenia samochodu - wycena naprawy i części
Powiem Ci tak jeżeli auto wymaga tylko założenia zderzaka przedniego i listew pod reflektorami oraz usunięcia jakiejś tam "dziurki" w tylnym zderzaku to koszty będą naprawdę niewielkie. Właściwie to mógłbyś się postarać zbić tą cenę o koszty tych napraw ale tak jak napisałeś że nawet nie widziałeś tego auta jeszcze więc ciężko jest komukolwiek powiedzieć czy warto się "pakować w ten interes" Musiałbyś sprawdzić dokładnie je pod względem technicznym i jeśli wszystko byłoby ok to za tą cenę plus ewentualne koszty naprawy widocznych rzeczy jest to całkiem ciekawa oferta. Chociaż nie wydaje mi się żeby to tak do końca była pełna opcja tak jak napisałeś bo nie widać dokładnie przez lekko zaparowane reflektory ale auto chyba nie ma xenonów nawet
-
320d Błąd AIRBAG
wiesz jeszcze nie podpinałem auta pod komputer muszę to zrobić w najbliższym czasie i sprawdzić co jest nie tak
-
320d Błąd AIRBAG
dziękuję Zielo Muszę to sprawdzić bo sprawa wygląda tak że przy zakupie auta nie paliła mi się kontrolka poduszki a pojawiła się kiedy oddałem auto do lakiernika żeby pomalować przedni zderzak oraz lewy próg. Po odebraniu auta kontrolka się paliła i zastanawiam się co się mogło stać?
-
320d Błąd AIRBAG
Ziomekthx a co z pozostałymi poduszkami?
-
316i 99' Przeróbka na "poliftingu"
Silnik też pięknie wypucowany:) I klocki hamulcowe chyba do wymiany
-
320d Błąd AIRBAG
I to mówi przeciwnik HID-ów :duh:
-
316i 99' Przeróbka na "poliftingu"
Dziękuję Zielo :) A co o tym myślicie? Osobiście przymierzam się do montażu zderzaka z M-pakietu(mam wersję przed liftem) tylko znalazłem na Allegro aukcję gdzie gość ma do sprzedania taki zderzak tylko nie jest to oryginał BMW. Ale nie jest on wykonany z laminatu ani żadnej żywicy tylko z ABS-u tak jak oryginał. Jak sądzicie warto coś takiego montować dodam że jest dużo tańszy od oryginalnego kosztuje ok 600zł. Zastanawia mnie tylko jedno bo z tego co wiem zderzaki do sedana i kombi różnią się od tych do coupe a tam jest napisane że pasuje do wszystkich wersji nadwozia. Czy jest to możliwe? poszukam linku do tej aukcji to może ktoś podpowie?
-
320Ci - problem z ABS i ASC
Ale ABS i ASC nie działają w ogóle czy tylko palą się stale te kontrolki?
-
316i 99' Przeróbka na "poliftingu"
jceel a czy masz może jakieś zdjęcie na którym auto przed liftem ma zderzak z wersji po lifcie?
-
320d - jak wyjąc tylną lampę?
Żeby wyjąć lampy z klapy bagażnika musisz najpierw zdemontować ten schowek na narzędzia a następnie powyciągać spinki które są powpinane dookoła. Gdy masz już zdjętą tą osłonę to lampy masz jak na dłoni odkręcasz jedną czy dwie śruby i są Twoje No i trzeba jeszcze odpiąć przewody zasilające. Przy dostaniu się do głównych lamp jest trochę więcej zabawy bo trzeba troszkę rozbebeszyć tapicerkę w bagażniku ogólnie chodzi o wypinanie tych spinek żeby ułatwić sobie dostęp do lamp. A same lampy też trzymają się chyba na dwóch śrubach.
-
320d Błąd AIRBAG
Z tym opornikiem to chyba częsta zagrywka ze strony handlarzy aut.? Prawda? Czy jest możliwość sprawdzenia poduszek przed kupnem auta?