Treść opublikowana przez malolat1030
-
316i 99' Przeróbka na "poliftingu"
Przeróbka na auto po liftingowe jest jak najbardziej możliwa, wiele osób już to robiło. Z tego co wiem reflektory w obu wersjach są takie same wystarczy tylko zmienić klosze no i oczywiście kierunkowskazy. A z resztą też nie powinno być większych problemów poszukaj jakiś informacji na forum na pewno wszystkiego się dowiesz. Wiele osób na pewno będzie Ci odradzało taką przeróbkę tłumacząc to tym że będziesz miał później problemy ze sprzedażą, i że potencjalni kupujący będą się obawiać że auto jest po nie wiadomo jakim wypadku. Moim zdaniem to nie do końca prawda ale warto np. przed przystąpieniem do tego zrobić jakieś fotki czy coś w tym stylu żeby mieć później ewentualne potwierdzenie że auto nie było np. wyciągnięte spod pociągu :) Koszty możesz też znacznie zredukować sprzedając wszystkie wymienione części, które Ci pozostały. Większość osób robi tak że kupuje cały przód auta najlepiej w tym samym kolorze co ich samochód i przekłada wszystko po kolei. pozdrawiam
-
3xx Touring lampy tyl lift
Naprawdę piękna :)
-
318 Ci Benzyna 95 czy 98 ??
Różnica będzie nieodczuwalna
-
318 touring -HID (anglik)
JAK ZAMONTOWAĆ ZESTAW HID W E46 http://www.samnaprawiam.com/poradniki-1500-instalacja-palnikow-xenonowych-zamiast-h7-w-bmw-e46.html
-
318 touring -HID (anglik)
Helpiozo nie ma sprawy zaraz poszukam tego linku to zobaczysz sobie sam co i jak.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
Blastar naprawdę fajny pomysł a jak to podłączyłeś że się zapalają kiedy otwierasz drzwi?
-
320d - problem ze zbiornikiem paliwa
zyga1976 spróbuj podczas następnego tankowania po włożeniu pistoletu do wlewu paliwa obrócić go w lewą lub prawą stronę i dopiero zacznij tankować. Wtedy pistolet nie powinien "odbijać".
-
318 touring -HID (anglik)
Ale masz je w E46? Czy E39? :) Ja wkładałem do Swojej E46 i mi się paliły kierunkowskazy kiedy były włączone same pozycje.
-
318 touring -HID (anglik)
tak kojak_ct ale tam może być trochę inaczej niż w E46 podam Ci przykład np. zwykła żarówka diodowa włożona do E46 w miejsce postojówki powoduje wyświetlenie się komunikatu o spalonej żarówce (mimo że się świeci) a ta sama żarówka w E39 działa i nie powoduje wyświetlania tego komunikatu.
-
318 touring -HID (anglik)
helpiozo czytałem kiedyś instrukcję jak gość intalował sobie taki zestaw HID i okazało się że po włączeniu świateł działały 10 minut i przestały po tym czasie świecić. Okazało się że brakowało mu tam jakiegoś opornika i zamontował go sobie sam i wszystko było ok. Chcesz to poszukam link do tego i wrzucę tutaj?
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
Ja kupiłem na Allegro i jest ok
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
IPe a nie myślałeś o tym żeby sam podjąć się założenia ringów jest to naprawdę proste a na forum w dziale "Zrób to sam" znajdziesz instrukcję krok po kroku jak to zrobić.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
a oto efekt mojej pracy :) Srebrny sedan E46 http://img842.imageshack.us/i/aaaaaaaaaaaar.jpg/ http://img684.imageshack.us/i/aaaaaaaaaaaa1.jpg/ ringi CCFL w kolorze białym zamontowane w reflektorach bez xenonów. Efekt na żywo jest naprawdę rewelacyjny, Polecam każdemu.
-
Pomoc z Alu e46 320d 2004r.
Dzięki za informację kojak_ct wiesz byłem blisko zakupu felg właśnie od E39 do mojej E46:)
-
Pomoc z Alu e46 320d 2004r.
Czyli ogólnie nie jest wskazane przekładanie felg z "piątki" np.E39 do "trójki" np.E46 ??
-
Pomoc z Alu e46 320d 2004r.
Jakie ET w E46/E90? A jakie jest w E39/E60 ?
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
dobre Klaudek33 :D
-
nie klikac podczas jedzenia
To chyba nowa generacja Serii 6 :lol:
-
Skradziono felgi BROCK 18 cali z oponami
ok Adam:) pozdrawiam
-
Skradziono felgi BROCK 18 cali z oponami
Dziękuję Ci Adam serdecznie za wytłumaczenie tego wszystkiego... Może mam problemy ze wzrokiem ale nie doczytałem w tym poście żeby było tam napisane "felgi leżały sobie w jakimś pomieszczeniu gospodarczym i z tamtąd je skradziono, nie były założone w jakikolwiek sposób do samochodu" Wybacz mi ale wychowałem się w mieście i nie wiem co tą są pomieszczenia gospodarcze:) Wydawało mi się że mowa jest o jakiejś stodole (bez urazy):) Ty natomiast od razu wiedziałeś o co chodzi... Po drugie to pytanie kierowałem nie do Ciebie tylko do Seby więc może pozwólmy mu się wypowiedzieć. Dobrze?
-
320d słabo przyspiesza
A czy możesz napisać konkretnie jaki model BMW posiadasz ??
-
320d 99r. buczenie przy kręceniu kierownicą
prawdopodobnie brakuje Ci płynu do wspomagania miałem podobną historie w aucie firmowym
-
Nowa generacja 3 - kiedy?
Dziękuję Rufio. No to zapowiada się prawdziwa ślicznotka:) A Ty co o niej myślisz?
-
Skradziono felgi BROCK 18 cali z oponami
Słucham?
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
Ja też dzisiaj podjąłem się własnoręcznego montażu ringów. Ogólnie jestem BARDZO zadowolony z efektu końcowego no i z tego że (chyba) udało mi się niczego nie uszkodzić w aucie :) Niestety nie obyło się bez nerwowych momentów:) mianowicie nie mogłem sobie poradzić z przełożeniem przewodów przez otwór po żarówce postojowej ponieważ kiedy już puścimy tamtędy jeden to przy próbie przełożenia drugiego nie można go wsadzić gdyż już się nie mieści. Zastanawiam się jak wy sobie poradziliście z tym? :) Po drugie trochę przez moje niedopatrzenie w jednym reflektorze zamontowałem ringi tylko na dwóch klipsach(po jednym klipsie na jeden ring) a powinno być po dwa na każdy ring. Stało się to dlatego że w paczce która przyszła ringi były zapakowane w dwa oddzielne opakowania i w każdym z nich znajdowało się cztery klipsy. A ja rozpakowałem tylko jedną i myślałem że te cztery mają mi wystarczyć do wszystkich ringów...no trudno może będzie ok i nie odpadną bo powiem szczerze że nie chce mi się rozmontowywać ponownie reflektora. Ogólnie montaż jest bardzo prosty(głownie dzięki poradom które tutaj przeczytałem) i polecam każdemu kto się waha czy je instalować. pozdrawiam