Skocz do zawartości

malolat1030

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malolat1030

  1. Ciekawy projekt.
  2. Rewelacyjny kolor rzadko widywany na ulicy.
  3. Bardzo ładny ten sedan. Szkoda że niema chromów ale i tak jest dobrze.
  4. Też miałem problem z wkładem lusterka i wsadziłem tam wkład od E39 i pasowało idealnie lusterko się podgrzewa i jest wszystko ok.
  5. Jakis czas temu przetarłem szyby w aucie szmatką która była brudna od oleju. Na wszystkich szybach pojawiły się okropne smugi których nie mogę teraz w żaden sposób usunąć próbowałem już różnych płynów i nic. Czy ktoś ma jakiś pomysł czym można byłoby to usunąć?
  6. malolat1030 odpowiedział(a) na karambol temat w E46
    To chyba częsty przypadek, było juz o tym wielokrotnie tutaj. Podobno ułamuje się tam jakiś plastikowy element który niektórzy naprawiaja przy pomocy opasek samozaciskowych.
  7. Nie doceniony temat
  8. Kolego widzę że jesteś z Warszawy więc jak byś nie poradził sobie z tym problemem sam to na Jagielońskiej jest serwis który się tym zajmuje. Pozdro
  9. malolat1030 odpowiedział(a) na neo177 temat w E46
    nowe, zostań. To już chyba 564318467913 temat o stracie mocy w 320d
  10. No dokładnie tak. A jeśli chodzi o cofanie to pewnie zależy od tego w jakim stopniu przyciemnisz szyby
  11. Dziwne jest to że nie montowano składanej tylnej kanapy we wszystkich modelach
  12. To absolutnie nie miał być żaden żart. Pytałem poważnie z ciekawości
  13. Nie doceniony temat
  14. Kolego ta pasta o której pisałem jest firmy Turtle Wax. Naprawdę dobra.
  15. Dokładnie tak. Jedni wolą mieć ciemne drudzy zwykłe. Ja należę do tej pierwszej grupy:-)
  16. Kolego Karolak245 nie wydaje mi się żeby przyciemnianie szyb robiło z auta jak to napisałeś 'wiochę' nie mam zamiaru obwieszać mojego E46 spoilerami z allegro ani montować pod spodem mrugających światełek. A ciemne szyby w aucie poprawiają w delikatny sposób jego wygląd oraz chronią wnętrze przed promieniami słonecznymi. Pozdrawiam
  17. 570zł słownie pięćset siedemdziesiąt za oklejenie folią sedana E46
  18. W warszawie znalazłem zakład który za przyciemnienie wszystkich szyb bierze 570zł. Nie wiem czy to normalna cena. A czy ktoś z was próbował może własnoręcznie to zrobić? Jakieś rady? Czy to w ogóle wykonalne bez wyciągania szyb?
  19. malolat1030 odpowiedział(a) na ARTWid temat w E46
    Po wymianie tej uszczelki tak?
  20. Ja używałem pasty o nazwie Remove Scratch lub jakoś tak. Pozdrawiam
  21. A próbowałeś te ryski usunąć jakąś pastą? Ją używałem kilka razy pasty lekkościernej i te delikatne zarysowania świetnie usuwa.
  22. Czy posiadając odbiornik telewizyjny w samochodzie mamy obowiązek dokonywać opłaty za abonament?
  23. malolat1030 odpowiedział(a) na ARTWid temat w E46
    Znajomy wymieniał ostatnio też tą uszczelkę i u niego pomogło. Mam nadzieję że u Ciebie też tak będzie. Napisz czy się udało po wymianie. Pozdrawiam.
  24. Nie ma tam tego filtra. I to chyba dobrze
  25. nowe, zostań.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.