Treść opublikowana przez fomicz
-
E92 335ix N54 co zrobic po zakupie
Dzięki akurat konwersja z USA to najprostsza sprawa. Też myślałem o całych zegarach ale może wystarczy tylko tarczki podmienić. Zamiast wgrywać polską navi ewentualnie pomyślę nad andriodem :)
-
E92 335ix N54 co zrobic po zakupie
Pewnie, że co jeszcze to wyjdzie ale... chodzi mi właśnie o takie sugestie jak z tym nagarem :)
-
E92 335ix N54 co zrobic po zakupie
Cześć, płynie do mnie z USA nowy nabytek, poza drobiazgami karoseryjnymi, będę oczywiście robił sprawy mechaniczno-serwisowe (co potrzeba i profilaktyka). Produkcja 09.2009 Przebieg aktualny: ~200 tys. Do 171054 km serwis w BMW. Koło 150 tys. wymiana pompy wysokiego ciśnienia 13517616170, zaworów 11 36 7 585 425, pompy paliwa, pompy wody, termostatu Standardowo: Olej silnik, olej skrzynia, płyn hamulcowy, płyn chłodzenia, świece, filtry Co jeszcze? Profilaktyka, serwis?
-
F30 zawias klapy bagażnika demontaż
Dzięki tego się domyśliłem, niestety najgorszy montaż tylnej półki ;)
-
F30 zawias klapy bagażnika demontaż
Jak dostać się do mocowania zawiasu klapy bagażnika? Trzeba zdemontować tylną półkę, żeby wykręcić te 4 śruby?
-
F30 328i USA co jest w tylnym zderzaku?
Po przygodzie tyłem ;) zauważyłem w tylnym zderzaku, mniej więcej w środku długości jakąś puszkę do które wchodzą 3 wiązki kabli. Co to jest?
-
Serwis BMW z wolnymi mocami: zderzak, klapa
Tam nic innego nie dostało. Naprawa niby prosta ale lakier A96 trójwarstwowy, wszystkie elementy, robocizna to trochę wyjdzie. W BMW obstawiam koło 10tys. Jak Hestia wyliczy marną kasę to wstawiam do serwisu, dlatego szukam szybkiego i pewnego serwisu.
-
Serwis BMW z wolnymi mocami: zderzak, klapa
Mała przygoda :( Szukam autoryzowanego lub dobrego BMW, który posiada wolne moce przerobowe (kuj-pom. gdańsk, Warszawa, Olsztyn, Płock itp.). Do wymiany: klapa, zderzak i lampa. Do poprawy wydech, co jeszcze to wyjdzie po demontażu. Naprawa z AC w Hestii.
-
Interfejs diagnostyczny seria F
Jak używałeś bimmercode, to spróbuj Btool w wersji lite lub pełnej. Jako podstawowy wystarczy.
-
F30 328i a tłumik od 340i?
A czy ktoś tak twierdzi? Nie mam potrzeby aby podbudowywać tak swojego ego, bo jako drugie auto mam CL500 C216 :)
-
F30 328i a tłumik od 340i?
U mnie niestety także wymiana zderzaka bo nie mam mpakiet. Ale tak czy siak zmiana jest rozważana.
-
F30 328i a tłumik od 340i?
Czy tylny tłumik od 340i po lifcie podejdzie do 328i 2013 i czy warto zrobić taką zamianę (lepsze brzmienie?)?
-
Zmiana kierunków z USA na UE.
To chyba mam pecha bo jedna padła mi po 5 tys. km.
-
F30 zderzak tył - wymienny dyfuzor
Ale chyba też nie wszystkie?
-
F30 zderzak tył - wymienny dyfuzor
Które modele zderzaków do F30 (silnik czy wersja) mają wymienne dyfuzory (wymiana układu wydechowego)?
-
Zmiana kierunków z USA na UE.
Jak z żywotnością tych żarówek?
-
F30 USA jak wyłączyć kompas w lusterku wstecznym
:mad2: a ja myślałem, że ci kapitaliści na kierunkach się nie znają ;)
-
Adaptacja licznika 6WA rozszerzonego
Już jest coraz więcej tych liczników w okolicach 2000 zł.
-
F30 328i Błąd 1D2404
Wymieniony kompletny termostat. Na razie spokój. Dzięki!
-
Wersja USA a wersja EU
Dla mnie też to była podstawa poszukiwań. Kupiłe co prawda już w PL na gotowo, ale widziałem aukcję i fotki z odprawy po frachcie w pocie, więc żadnych niespodzianek. Dodatkowe 6500 poszło na pełen serwis auta, 2500 na opony ;) Masz jakieś sprawdzone rozwiązanie?
-
Wersja USA a wersja EU
Gdy ja sprawdzałem VINy ok.10 aut, żadne nie miało PDC (miały HK, HUD, podgrzewana kanapa tył itp.)
-
Wersja USA a wersja EU
Oczywiście. Z niewiadomych powodów rzadkim wyposażeniem aut z USA są czujniki parkowania ;)
-
Wersja USA a wersja EU
Zwykły tempomat ;)
-
F30 USA jak wyłączyć kompas w lusterku wstecznym
Wkurza mnie ten świecący kompas w lusterku wstecznym, jak szybko i w miarę bezkolizyjnie wyłączyć jego działanie?
-
F30 328i Błąd 1D2404
Dzięki, zerknę na kable a później umówię się u mechanika, niech sprawdzą.