Skocz do zawartości

siwy_

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siwy_

  1. siwy_ odpowiedział(a) na dąbasz temat w E30
    Przeskoczyły tryby na zębatkach w skrzyni... Demontaż :?
  2. siwy_ odpowiedział(a) na triplex135 temat w E36
    Tylko trzymaj za fajke a nie za świece :wink: To taka mała uwaga :P Przyłożyć możesz nawet do pokrywy zaworów.
  3. Na wierzchu silnika powinneś mieć dwa metalowe przewody z takimi małymi korkami.... którymi się napełnia klime.
  4. siwy_ opublikował(a) temat w E32
    Witam. Potrzebuje dokładnego opisu jak ustawić rozrząd w 730i [m30]. Znalazłem coś takiego : http://forum.beemka-klub.pl/viewtopic.php?t=3342&start=15 Może mi to ktoś przetłumaczyć na język "ludzki"? :P
  5. siwy_ odpowiedział(a) na bartiL temat w E36
    Końcówka wydechu nie ma nic wspólnego ze spalaniem, co innego cały wygar :wink: Co do wibracji to ja bym obstawiał na łapy
  6. Sprawdź w katalogu http://www.realoem.com/bmw/ w instalacji ele.
  7. siwy_ odpowiedział(a) na MeWho temat w E39
    Para raczej spod korka nie powinna się wydobywać :? Sprawdź czy masz szczelny układ powietrza.
  8. W sumie praktycznie każde idzie otworzyć :P Mi jak w 730i padł akumulator [jest pod tylnią kanapą] a otwieranie mam tylko z pilota to sobie poradziłem brzeszczotem :wink:
  9. No więc Panie i Panowie, pasowało by się przywitać :) Więc tak. Mam na imię Piotrek, jestem z Będzina. Swoją przygode z BMW zacząłem jakiś rok temu. Pierwszą "nerke" jaką miałem to E34 520i z sekwencją. Potem nadszedł czas na E36 niestety tylko 316, który za bardzo nie dawał mi satysfakcji z jazdy. Aktualnie posiadam 2 bawarki, E32 730i oraz E34 525 z których jestem zadowolony :D Tak poza tym, śmigiełko dość mocno mnie pochłoneło co skłoniło mnie do założenia klubu BMW Śląsk: http://www.BMW-Slask.com Zapraszam serdecznie jeżeli ktoś jest chętny na wspólne wypady :wink: No to tyle o mnie, pozdrawiam wszystkich fanatyków "niemieckiej technologii" :wink:
  10. Dość dziwna sytuacja-pierwszy raz się z czymś takim spotykam... :? Może ustawili w twojej okolicy jakiś nadajnik który zakłuca prace radia? :P :lol: :mrgreen:
  11. Najprostsze i raczej najtańsze rozwiązanie to wymiana zegarów [całego licznika]. Przeprabiałem to w swojej 520i. Z tym że u mnie jeszcze obrotomierz raz działał raz nie i tak samo prędkościomierz.
  12. Sprawdź tak jak mówisz - bezpieczniki, czy wszystkie są ok. Ewentualnie spróbuj odpiąć klemy i podpiąć jeszcze raz.
  13. siwy_ odpowiedział(a) na MCD temat w E46
    MCD, wystarczy, że rozkręcisz tapicerke i wszystko będzie jasne - jak na dłoni :)
  14. siwy_ odpowiedział(a) na oskar750i temat w E32
    Za używke do 730i dałem bodajrze 240zł, jeżeli chodzi o nowe to dość drogie. Również może być tak jak napisał Blaster, czyli nieszczelny układ.
  15. Znajomy miał ten sam problem w E34 po wymianie amorków, jak sie okazało te amorki które założył były do bani....

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.