Treść opublikowana przez siwy_
-
Problem ze skrzynią biegów
Przeskoczyły tryby na zębatkach w skrzyni... Demontaż :?
-
Jak sprawdzić czy jest iskra?
Tylko trzymaj za fajke a nie za świece :wink: To taka mała uwaga :P Przyłożyć możesz nawet do pokrywy zaworów.
-
KLIMATYZACJA??? Bmw e34 535i Pomocy!
Na wierzchu silnika powinneś mieć dwa metalowe przewody z takimi małymi korkami.... którymi się napełnia klime.
-
Ustawienie rozrządu m30
Witam. Potrzebuje dokładnego opisu jak ustawić rozrząd w 730i [m30]. Znalazłem coś takiego : http://forum.beemka-klub.pl/viewtopic.php?t=3342&start=15 Może mi to ktoś przetłumaczyć na język "ludzki"? :P
-
Wibracje na luzie...
Końcówka wydechu nie ma nic wspólnego ze spalaniem, co innego cały wygar :wink: Co do wibracji to ja bym obstawiał na łapy
-
BMW 520i e34 93r.
Sprawdź w katalogu http://www.realoem.com/bmw/ w instalacji ele.
-
DYMIENIE Z POD KORKA DO WLEWU OLEJU
Para raczej spod korka nie powinna się wydobywać :? Sprawdź czy masz szczelny układ powietrza.
-
Sprawdź, czy Twój samochód ... łatwo ukraść
W sumie praktycznie każde idzie otworzyć :P Mi jak w 730i padł akumulator [jest pod tylnią kanapą] a otwieranie mam tylko z pilota to sobie poradziłem brzeszczotem :wink:
-
Jestem nowy. Witam na forum!
No więc Panie i Panowie, pasowało by się przywitać :) Więc tak. Mam na imię Piotrek, jestem z Będzina. Swoją przygode z BMW zacząłem jakiś rok temu. Pierwszą "nerke" jaką miałem to E34 520i z sekwencją. Potem nadszedł czas na E36 niestety tylko 316, który za bardzo nie dawał mi satysfakcji z jazdy. Aktualnie posiadam 2 bawarki, E32 730i oraz E34 525 z których jestem zadowolony :D Tak poza tym, śmigiełko dość mocno mnie pochłoneło co skłoniło mnie do założenia klubu BMW Śląsk: http://www.BMW-Slask.com Zapraszam serdecznie jeżeli ktoś jest chętny na wspólne wypady :wink: No to tyle o mnie, pozdrawiam wszystkich fanatyków "niemieckiej technologii" :wink:
-
Problem z Radiem
Dość dziwna sytuacja-pierwszy raz się z czymś takim spotykam... :? Może ustawili w twojej okolicy jakiś nadajnik który zakłuca prace radia? :P :lol: :mrgreen:
-
brak kontrolek potrzebna szybka pomoc
Najprostsze i raczej najtańsze rozwiązanie to wymiana zegarów [całego licznika]. Przeprabiałem to w swojej 520i. Z tym że u mnie jeszcze obrotomierz raz działał raz nie i tak samo prędkościomierz.
-
ŁADOWANIE AKUMULATORA.
Sprawdź tak jak mówisz - bezpieczniki, czy wszystkie są ok. Ewentualnie spróbuj odpiąć klemy i podpiąć jeszcze raz.
-
problem z opuszczeniem szyby!!!!!!!!!
MCD, wystarczy, że rozkręcisz tapicerke i wszystko będzie jasne - jak na dłoni :)
-
Obroty w 750i
Za używke do 730i dałem bodajrze 240zł, jeżeli chodzi o nowe to dość drogie. Również może być tak jak napisał Blaster, czyli nieszczelny układ.
-
Problem z utrzymaniem jazdy na wprost....(straszne bujanie)
Znajomy miał ten sam problem w E34 po wymianie amorków, jak sie okazało te amorki które założył były do bani....